طالع بینی سال 2023طالع بینی سال 2023, فال و طالع بینی سال 2023, سال 2023 چگونه گذشت

طالع بینی سال 2023

 

سال 2023 چگونه می گذرد؟

سال 2023 سال خرگوش آبی است که از 22 ژانویه 2023 (سال نوی چینی) شروع می شود و در 9 فوریه 2024 (شب سال نوی چینی) به پایان می رسد. علامت خرگوش در فرهنگ چینی نمادی از طول عمر، صلح و رفاه است. پیش بینی می شود سال 2023 سال امید باشد.

2023 سال خرگوش است. این یک سال خرگوش آبی است که هر 60 سال یکبار اتفاق می افتد. سال خرگوش 2023 در سال نو چینی  از 22 ژانویه 2023 تا 9 فوریه 2024 آغاز می شود. 

 

خرگوش نماد صلح، رفاه و نشاط در زودیاک چینی است. سال خرگوش 2023 برای اکثر مردم  سال خوش شانسی است.

 

اوضاع در حال بهبود است و زندگی به زودی بهتر خواهد شد. از فال خوش شانس در سال 2023 استفاده کنید، شانس خوبی برای موفقیت در سال خرگوش خواهید داشت!

 

سال های اخیر خرگوش 1951، 1963، 1975، 1987، 1999، 2011 و 2023 است ... اگر در یکی از این سال ها به دنیا آمده اید، علامت زودیاک چینی شما خرگوش است. 

 

افرادی که در یک سال خرگوش به دنیا می آیند، "خرگوش" نامیده می شوند و اعتقاد بر این است که هوشیار، شوخ، تیزبین و باهوش هستند.

 

سازگارترین علائم زودیاک برای خرگوش ها  بز،  سگ و  خوک هستند.

 

سال های خرگوش شامل : 2023، 1999، 1987، 1975، 1963 ...

 

سال خرگوش هر 12 سال یک بار به صورت چرخه ای می آید. سال زودیاک چینی با سال نو چینی آغاز می شود. یعنی از اواخر ژانویه یا اوایل فوریه شروع می شود.

 

طبق طالع بینی چینی، هر سال زودیاک با یکی از پنج عنصر مرتبط است : طلا (فلز)، چوب، آب، آتش یا زمین. سال 2023 سال خرگوش آبی است. هر 60 سال یک سال خرگوش آبی می آید.

 

چیزهایی که برای خرگوش ها شانس می آورد :

اعداد خوش شانس: 3، 4، 6 و اعداد حاوی آنها (مانند 34 و 46)

روزهای خوش شانس: 26، 27، و 29 هر ماه قمری چین

رنگ های خوش شانس: قرمز، صورتی، بنفش، آبی

گلهای خوش شانس: زنبق چنار، یاس

جهت های خوش شانس: شرق، جنوب و شمال غرب

ماه های خوش شانس: 1، 4، 8 و 11 ماه قمری چین

 

خوش شانس ترین علائم زودیاک چینی در سال خرگوش 2023 گاو، ببر و مار هستند.

 

سپس، با شانس نه چندان زیاد، سگ ها ، اسب ها ، بزها و خوک ها می آیند. 

 

ثروت خرگوش ها، موش ها و مارها تحت تأثیر «مخالفت با تای سوئی» قرار می گیرد. خروس ها و میمون ها باید سخت کار کنند تا پیشرفت کنند.

 

طالع بینی خرگوش 2023 :

شغل خرگوش در سال 2023: افراد خرگوش فرصت های خوبی در کار خواهند داشت و امسال با چالش های جدیدی روبرو خواهند شد. این تلاش ها قطعا کارایی آنها را به سرعت بهبود می بخشد. به دلایلی، خرگوش ها ممکن است به زودی امسال ارتقاء پیدا نکنند. اما نگران نباشید، هر تلاشی بعدا نتیجه خواهد داد.

 

ثروت خرگوش در سال 2023: مردم خرگوش باید امسال از پول خود به خوبی استفاده کنند. آنها باید از سرمایه گذاری های پرخطر اجتناب کنند و پول بیشتری را برای نیازهای غیرمنتظره پس انداز کنند. کسی را که وعده سودهای کلان می دهد باور نکنید. قبل از قرض دادن پول به دیگران، آنها باید دو بار فکر کنند تا از ضرر مالی جلوگیری کنند.

 

رابطه خرگوش در سال 2023: برای خرگوش های مجرد، زمان خوشایندی برای آنها برای یافتن شریک زندگی مناسب است. اما آنها باید به دقت با غریبه ها دوست شوند و دائماً از آسیب هایی که دیگران ممکن است وارد کنند محافظت کنند. خرگوش های متاهل باید به خوبی با شریک زندگی خود ارتباط برقرار کنند و جسارت بیشتری به آنها بدهند تا از این دوران سخت عبور کنند. در غیر این صورت، آنها به احتمال زیاد قلب خود را از دست دادند.

 

سلامت خرگوش در سال 2023: خرگوش ها ممکن است امسال به دلیل خلق و خوی ناپایدارشان از بیماری سیستم عصبی رنج ببرند. در این دوران ضعیف هستند و حتی نمی توانند با انرژی کاری انجام دهند. بهترین راه برای حل این مشکل مثبت ماندن و حفظ یک رژیم غذایی متعادل است. در نیمه دوم سال 2023، سلامت خرگوش ها بهبود خواهد یافت.

 

کدام زودیاک چینی در سال 2023 خوش شانس ترین است ؟

3 تا از خوش شانس ترین علامت زودیاک گاو، مار و سگ در سال خرگوش 2023 هستند. طالع بینی آنها از پایان سال 2022 در حال افزایش است و در سال 2023 با سالی پررونق روبرو خواهند شد.

 

گاوها فرصت بسیار خوبی برای به دست آوردن ثروت بزرگ دارند. آنها می توانند از این فرصت برای انجام برخی سرمایه گذاری های بالقوه استفاده کنند. 

 

مارها با تغییراتی در حرفه خود مواجه می شوند، ارتقای شغلی پیدا می کنند و در نهایت پیشرفت بزرگی خواهند داشت. سپس مشکلات مالی آنها به راحتی حل می شود.

 

رویاهای متولدین سال سگ در سال 2023 به حقیقت می پیوندند. آنها در یک روز خاص امسال با فرد مناسب آشنا می شوند و یک رابطه عاشقانه را آغاز می کنند. فقط خودتان باشید و جذابیت خود را روشن کنید.

 

آیا سال 2023 سال خوبی برای بچه دار شدن است ؟

سال خرگوش 2023 سال خوبی برای بچه دار شدن است. خرگوش ها قدرت شگفت انگیزی در تولید مثل دارند. بچه دار شدن در سال های خرگوش راحت تر از سال های دیگر است.

 

طبق پیش بینی زودیاک چینی، آوریل بهترین ماه برای زایمان در سال خرگوش است. احتمالاً در آوریل 2023 یک دختر بچه ناز خواهید داشت که باهوش و نرم است. اگر ترجیح می دهید بچه پسر داشته باشید، سپتامبر ماه بسیار خوبی است.

 

مناسب ترین مشاغل برای خرگوش ها چیست ؟

خرگوش های روشنفکر و دانشمند، بیشتر از یک شغل خوب و همچنین ثروت برخوردار هستند.

 

خرگوش ها با یک جفت دست ماهر، برای خوشنویسی و نقاشی و همچنین خیاطی و آشپزی دارند.

 

بهترین مشاغل برای خرگوش ها در زمینه های پرورش، آموزش، مذهب، مراقبت های بهداشتی، پزشکی، فرهنگی، کار پلیس/قضاییه و سیاست است.

 

سال 2023 چگونه خواهد گذشت, همه چیز درباره ی سال 2023, رنگ های شانس سال 2023

سال های خرگوش

 

سال شخصیت خرگوش چیست ؟

افراد با ملایمت و برخورد، ممکن است این توهم را داشته باشند که خرگوش‌ها نسبتا ضعیف هستند، اما در واقع، افراد خرگوش دارای اراده بسیار قوی هستند. آنها ایده های خود را دارند و سخت تلاش خواهند کرد تا اهداف خود را دنبال کنند.

 

خرگوش ها خوش بین، دوستانه و مهربان هستند. آنها به ندرت به دیگران توهین می کنند یا با دیگران بحث می کنند. خرگوش ها ممکن است مانند ببر رهبران قدرتمندی نباشند، اما دوستان خوبی هستند.

 

ویژگی های خرگوش ماده

خرگوش های ماده با قلبی مهربان، قابل نزدیک شدن هستند و دوستان زیادی دارند. با این حال، خرگوش ها با دوستان و کودکان بسیار نرم هستند که باعث می شود به راحتی آسیب ببینند. خرگوش ها به لطف ویژگی حساس خود هنرمند متولد می شوند.

 

خرگوش های ماده حساس هستند، آنها دوست ندارند در یک رابطه محدود شوند. آنها به راحتی عاشق کسی نمی شوند. خرگوش های ماده زمانی که عاشق کسی می شوند، تمام فکر خود را معطوف عشق او می کنند. آنها به دلیل شخصیت خود در بین بسیاری از مردان محبوب هستند. مهمتر از همه، خرگوش های ماده برای خانواده خود ارزش زیادی قائل هستند.

 

ویژگی های خرگوش نر

تقریباً همه خرگوش های نر با همین نقص به دنیا آمده اند - هیچ جاه طلبی ندارند. آنها گاهی بسیار ترسو هستند و امنیت ندارند، احتمالاً به این دلیل که آرزوی یک زندگی راحت را دارند. این ویژگی باعث می شود خرگوش های نر به افراد خانواده ای تبدیل شوند ، آنها به آشپزی، نظافت، چمن زنی و بسیاری کارهای خانه دیگر علاقه دارند. آنها دوست دارند با معشوق خود زندگی پایداری داشته باشند. 

 

تاریخ برای سال های خرگوش :

سال خرگوشتاریخعنصر
2023 22 ژانویه 2023 - 9 فوریه 2024 خرگوش آب
2011 3 فوریه 2011 – 22 ژانویه 2012 خرگوش طلایی
1999 16 فوریه 1999 – 4 فوریه 2000 خرگوش زمینی
1987 29 ژانویه 1987 – 16 فوریه 1988 خرگوش آتش
1975 11 فوریه 1975 - 30 ژانویه 1976 خرگوش چوبی
1963 25 ژانویه 1963 - 12 فوریه 1964 خرگوش آب
1951 6 فوریه 1951 - 26 ژانویه 1952 خرگوش طلایی
1939 19 فوریه 1939 - 7 فوریه 1940 خرگوش زمینی

 

زمین، چوب، آتش، طلا، شخصیت خرگوش آب

در نظریه عناصر چینی، پنج عنصر وجود دارد: طلا (فلز)، آب، چوب، آتش و زمین. هر سال زودیاک با یک عنصر مرتبط است. سالهایی با همان علامت و عنصر حیوانی هر 60 سال تکرار می شود.

 

مردم چین معتقدند که ویژگی های شخصی با تولد علائم و عناصر حیوانی مرتبط است. افرادی که با نشانه ها و عناصر حیوانی متفاوت متولد می شوند، شخصیت های متفاوتی خواهند داشت. 

 

1. خرگوش های آبی (متولد 1963 یا 2023)

اگرچه خرگوش های آبی ملایم و نرم هستند، اما پایدار هستند. متولدین سال خرگوش آبی به راحتی می توانند با محیط های مختلف سازگار شوند. 

 

2. خرگوش طلایی (متولد 1951 یا 2011)

متولدین سال خرگوش طلایی مشتاق و مهربان هستند و روابط خوبی با افراد دیگر دارند. آنها رقابت بی رحمانه را دوست ندارند، بنابراین دوستی با افرادی که مشتاق موفقیت سریع و سود فوری هستند برای آنها آسان نیست.

 

3. خرگوش آتشین (متولد 1927 یا 1987)

خرگوش های آتشین ذهن وسیعی دارند. آنها نه تنها در یافتن استعدادها خوب هستند، بلکه در پرورش استعدادها نیز خوب هستند. افرادی که در سال خرگوش آتشین متولد شده اند برای معلمی مناسب هستند.

 

افراد دارای خرگوش زودیاک متولد 1987 دارای  شخصیت نرم و ملایمی هستند.

 

4. خرگوش چوبی (متولد 1915 یا 1975)

متولدین سال خرگوش های چوبی باهوش هستند. آنها به روابط بسیار فکر می کنند. گاهی احساساتی هستند. 

 

5. خرگوش های زمینی (متولد 1939 یا 1999)

خرگوش های زمینی سلطه جو هستند و تقاضای زیادی برای کار دارند. خلق و خوی تکانشی آنها مرتباً آنها را با مشکلاتی مواجه می کرد.

 

نوع خرگوشمشخصات
خرگوش چوبی باهوش، زودباور، خودخواه، در ظاهر سرزنده، اما در قلب زیرک
خرگوش آتش وسیع فکر، باهوش، و منعطف، با دیدگاه های منحصر به فرد
خرگوش زمینی  صریح، صریح، جاه طلب، سخت کوش، اما کمی محجوب
خرگوش طلایی مهربان، محافظه کار، سرزنده و مشتاق
خرگوش آب  ملایم، دوستانه، قادر به تطبیق آسان با شرایط مختلف، اما با طرز فکر و اصول ضعیف

 

شخصیت خرگوش در ماه تولد

بسته به ماه تولد ممکن است ویژگی های متفاوتی ظاهر شود. 

 

ژانویه: خرگوش هایی که در ژانویه متولد می شوند، صمیمی و با اعتماد به نفس هستند. آنها برای معلم و مربی شدن مناسب هستند. آنها می توانند به راحتی دانش آموزان را با اشتیاق خود آلوده کنند.

 

فوریه: خرگوش های متولد فوریه محافظه کار و سرسخت هستند. در مورد پول نیز بسیار مراقب هستند. اگر با یک خرگوش ازدواج کردید، با خیال راحت به او اجازه دهید به امور مالی خانواده رسیدگی کند، زیرا خرگوش برای چیزهای بی اهمیت پول خرج نمی کند.

 

مارس: خرگوش های متولد ماه مارس باهوش و سخت کوش هستند. آنها همیشه در مناطق غیر منتظره خوش شانس هستند. 

 

آوریل: خرگوش هایی که در ماه آوریل متولد می شوند، ملایم، ظریف و باهوش هستند. آنها حس تیز هنر و نگرش منطقی به زندگی دارند. آنها اغلب استعداد و خلاقیت خود را در هنر، ادبیات، موسیقی و هنرهای زیبا نشان می دهند. مشاغل مرتبط با این مناطق برای آنها مناسب است.

 

می: خرگوش هایی که در ماه می متولد شده اند عادت دارند دقیقاً آنچه را که فکر می کنند بدون تلاش برای رعایت ادب بیان کنند، بنابراین مردم ممکن است فکر کنند کنار آمدن با آنها دشوار است. در واقع، این خرگوش مهربان، مفید و سرزنده است. 

 

ژوئن: خرگوش هایی که در ماه ژوئن متولد می شوند با استعداد، سربلند و وفادار هستند. این خرگوش معمولاً دوست قابل اعتماد و شانه ای برای گریه است.

 

جولای: خرگوش هایی که در ماه جولای متولد می شوند، متکی به خود و منطقی هستند. آنها همیشه تلاش زیادی می کنند تا مطمئن شوند همه چیز درست است. والدین و دوستان آنها هرگز نباید نگران آنها باشند.

 

آگوست: خرگوش های متولد آکوست شجاع و سخاوتمند هستند. آنها مواد خوبی برای رهبر بودن هستند.

 

سپتامبر: خرگوش هایی که در ماه سپتامبر متولد شده اند گاهی اوقات تعیین کننده و گاهی اوقات غیرتصمیم کننده هستند. آنها طیف وسیعی از علایق دارند، اما رقابت را دوست ندارند.

 

اکتبر: خرگوش های متولد ماه اکتبر آرام و مستقل هستند، آنها دوست دارند به جای دور هم جمع شدن با دیگران وقت خود را تنها بگذرانند. کارهایی که نیاز به دقت، حوصله و مشاهده خوب دارند برای این خرگوش مناسب است.

 

نوامبر: خرگوش هایی که در ماه نوامبر متولد شده اند، راحت هستند و دارای قلب های فراگیر هستند. آنها دوستان زیادی دارند و همیشه با افراد مختلف رابطه خوبی دارند.

 

دسامبر: خرگوش هایی که در ماه دسامبر متولد شده اند، دارای اعتماد به نفس، مستقل و خوش بین هستند. بهترین شغل برای این خرگوش ها معلمی، کشیش و نوازندگی است.

 

سازگاری خرگوش

مردم خرگوش با داشتن قلبی حساس و لطیف به دنبال شرکای حمایت کننده می گردند. با توجه به سازگاری زودیاک چینی، بزها و خوک ها بیشترین سازگاری را با خرگوش دارند. 

 

بهترین جفت با خرگوش: بز و خوک

مردم خرگوش و مردم بز هر دو نرم و مهربان هستند. آنها یکدیگر را تحمل می کنند و از زندگی زناشویی لذت می برند.

 

مردم خوک و خرگوش ها اشتراکات زیادی دارند. هر دوی آنها از نوع خانواده هستند و از طرح ها خوششان نمی آید، بنابراین با یکدیگر خوب کنار می آیند.

 

بدترین جفت با خرگوش: اژدها

اژدها و خرگوش ها به خوبی با هم کنار نمی آیند. افراد خرگوش حساس هستند و به راحتی احساس ناامنی می کنند. آنها به اطمینان متکی هستند و به دنبال حمایت کامل از طرف شرکای خود هستند. با این حال، متولدین سال اژدها، پرخاشگر و خود محور هستند. آنها احتمالاً احساسات دیگران را که مردم خرگوش نمی توانند تحمل کنند، نادیده می گیرند.

 

مشاغل مناسب سال 2023, سال شخصیت خرگوش چیست, طالع بینی ماه های سال 2023

فال و طالع بینی سال 2023

 

چه حیواناتی با فال چینی مطابقت دارند ؟

در اینجا لیستی از علائم فال چینی را برای شما قرار می دهیم:

 

موش صحرایی

سال هایی که از طالع چینی با موش مطابقت دارد : 1924 ، 1936، 1948 ، 1960، 1972 ، 1984، نوزده و نود و شش ، 2008 و 2020

 

برای همه کسانی که در سال های موش به دنیا آمده اند، سال 2023 علاوه بر همکاری با شرکای مختلف، فرصت های خوبی برای فراهم آوردن پروژه ها خواهد بود. برای تمام کار خود پاداش خواهد داشت و این است که جریان پول متوقف نمی شود.

 

گاو نر

طالع بینی گاو در طول سالها: 1925 ، 1937، 1949 ، 1961، 1973 ، 1985، 1997 ، 2009 و 2021.

 

تا سال 2023، ثروت به حداکثر حد مجاز می رسد، بنابراین تا زمانی که شما سخت تر کار کنید، پول به دست می آید. فرصت هایی برای بهبود عملکرد ارائه خواهید کرد که شما را به سمت اهداف مالی سوق می دهد.

 

ببر

ببر طالع بینی چینی سال های: 1926 ، 1938، 1950 ، 1962، 1974 ، 1986، 1998 ، 2010 و 2022 است.

 

برای همه کسانی که در سال ببر متولد شده اند لحظه ای آرامش خواهند داشت، شاید این شرایط آنها را به سمت یافتن بهترین اتحادها یا فرصت ها سوق ندهد، اگرچه با چاله هایی که مانع از پیشرفت می شوند، دست و پا نمی زنند.

 

خرگوش

برای همه کسانی که در سال های 1927، 1939 ، 1951، 1963 ، 1975، 1987 ، 1999، 2011 و 2023 متولد شده اند.

 

خرگوش ها می توانند دایره اجتماعی خود را گسترش دهند و برای دسترسی به پیشنهادهای شغلی با افراد بیشتری ملاقات خواهند کرد. در طول سال آنها می توانند پروژه هایی را که پخش می شوند شروع کنند، حتی اگر باید برای حرکت دائمی آماده باشند.

 

اژدها

سال های فال چینی 1928، 1940، 1952، 1964، 1976، 1988، 2000، 2012 و 2024 خواهد بود.

 

سال 2023 این فرصت را به ارمغان می آورد تا خود را به صورت حرفه ای با سایر همکاران مطرح کنید. اگرچه از نظر اقتصادی رشد نخواهد کرد، اما زمان بدی برای مالی شما نخواهد بود.

 

مار

متولدین 1929، 1941 ، 1953، 1965 ، 1977، 1989 ، 2001، 2013 و 2025.

 

متولدین این علامت 2023 این فرصت را به شما می دهند تا چیزهای منفی زندگی خود را حذف کنید، اما نباید فراموش کنیم که اگر مشکلی در پیش است، باید با قاطعیت با آن روبرو شد.

 

اسب

متولدین سال های 1930 ، 1942، 1954 ، 1966، 1978 ، 1990، 2002 ، 2014 و 2026.

 

برای کسانی که تحت علامت اسب متولد شده اند، ببر به آنها فرصت های روشنی می دهد تا بدرخشند و به این ترتیب نشان دهند که از چه چیزی ساخته شده اند.

 

بز

متولدین 1931، 1943 ، 1955، 1967 ، 1979، 1991 ، 2003، 2015 و 2027.

 

برای متولدین این علامت می توانند انتظارات مثبت زیادی برای حوزه اجتماعی داشته باشند. هم در عشق و هم در خانواده.

 

میمون

متولدین سال های 1932 ، 1944، 1956 ، 1968، 1980 ، 1992، 2004 ، 2016 و 2028.

 

برای کسانی که در سال های میمون به دنیا آمده اند، فرصتی عالی در انتظار آنها است تا به اهدافی که برای خود تعیین کرده اند و به ویژه اهدافی که باورشان نمی شود، برسند.

 

خروس

متولدین سال های 1933، [1945 ، 1957، 1969 ، 1981، 1993 ، 2005، 2017 و 2029.

 

چرخه جدید شرق یک فرصت عالی برای کسانی است که تحت علامت خروس متولد شده اند می توانند پروژه های کاری و حرفه ای خود را انجام دهند، اگرچه برخلاف متولدین سال کمان (میمون)، آنها باید این کار را در شرکت انجام دهند.

 

سگ

متولدین سال های 1934 ، 1946، 1958 ، 1970، 1982 ، 1994، 2006 ، 2018 و 2030.

 

متولدین علامت سگ، سال نو لحظاتی از آرامش را برای آنها به خصوص در زندگی اجتماعی به ارمغان می آورد، زیرا می توانند رابطه خود را با همه کسانی که آنها را دوست دارند متعادل کنند و احاطه کنند.

 

خوک

متولدین دهه های 1935، 1947 ، 1959، 1971 ، 1983، نوزده و نود و پنج ، 2007، 2019 و 2031.

 

در نهایت، افرادی که تحت نشان گوشت خوک به دنیا آمده اند، باید منتظر این چرخه جدید لحظات مفرح و لذت بخشی در خانواده و خانه، در جمع عزیزانتان باشید.

 

افراد مشهور متولد سال خرگوش

ماریا شاراپووا (تنیس باز حرفه ای روسی): متولد 19 آوریل 1987

تایگر وودز (گلف باز حرفه ای آمریکایی): متولد 30 دسامبر 1975

مایکل جردن (بازیکن حرفه ای بسکتبال آمریکایی): متولد 17 فوریه 1963

ساموئل دو (رهبر لیبریا): متولد 6 مه 1951

ملکه ویکتوریا (ملکه بریتانیا): متولد 24 مه 1819

 

گردآوری : بخش سرگرمی بیتوته

 انواع فال و طالع بینی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------