تازه های فال و طالع بینی

طالع بینی هفتگی , فال و طالع بینی , فال هفتگی

طالع بینی هفتگی (11 تیر تا 17 تیر 1401)

طالع بینی هفتگی فال هفته (11 تیر تا 17 تیر 1401) آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار…

طالع بینی هفتگی (10 اردیبهشت تا 16 اردیبهشت 1401)طالع بینی هفتگی , فال و طالع بینی , فال هفتگی

طالع بینی هفتگی

 

فال هفته (10 اردیبهشت تا 16 اردیبهشت 1401)

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه نکنید. به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.

 

فال هفته متولدین فروردین

در ابتدای هفته، یک ماه خوب می تواند شما را در محل کار مشغول کند، خواهید دید که تمرکزتان خوب خواهد شد، خودتان را مشغول خواهید دید. در تحقق برنامه های خود برای رشد در کار و تجارت مشغول خواهید بود. خانواده شما می توانند در تصمیم گیری های مهم در مسائل خانوادگی از شما حمایت کنند. شما همچنین در موقعیتی خواهید بود که در مقابل حریفان و دشمنان پنهان پیروز شوید. پرندگان عشق می توانند با کمک دوستان تصمیمات مهمی در مورد ازدواج بگیرند.

 

در اواسط هفته، ماه خوبی نصیب شما خواهد شد. ضررهای شما می تواند به طور خودکار به سود تبدیل شود. پولی که در گذشته سرمایه گذاری کرده اید اکنون می تواند شروع به پرداخت سود کند. مشارکت جدید می تواند به شما در رشد کسب و کارتان کمک کند. احتمالاً در شغل فعلی خود ترفیع خواهید داشت، جویندگان کار می توانند انتظار داشته باشند که شغل مناسبی پیدا کنند. روزهای آخر منفی خواهد بود. ممکن است احساس تنهایی و غمگینی کنید. ممکن است مشکلات سلامتی داشته باشید.

 

اضطراب و بیقراری را تجربه خواهید کرد که ممکن است باعث ناراحتی شما شود. وقت گرانبهای خود را با انجام کارهای بیهوده تلف خواهید کرد. شما مشغول شایعه پراکنی در مورد موضوعات بی اهمیت خواهید بود. شما همچنین مجبور خواهید بود تاوان زحمات خود را بیهوده بپردازید. شما تصمیم می گیرید برای آرامش خاطر از یک مکان معنوی خاص بازدید کنید. توصیه می شود از سفرهای پر سرعت و خطرناک خودداری کنید.

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

در ابتدای هفته، ماه مثبتی نصیب شما خواهد شد. شرمندگی هفته گذشته در حال پایان است. زمان خوبی برای شروع پروژه های متوقف شده جدید شما، خواهد بود. ممکن است برای تلاش هایتان پاداش بگیرید. شما مشتاقانه منتظر سفر معنوی خواهید بود. به یک سفر کاری نیز خواهید رفت. شما تصمیم خواهید گرفت که مبلغ معینی را به موسسه ی خیریه اهدا کنید. شما به افراد نیازمند کمک خواهید کرد.

 

تا اواسط هفته، سر کار شلوغ خواهد شد. با توجه به شغل شما همه چیز خوب پیش خواهد رفت. تمرکز بر روی هدفتان اکنون خوب خواهد بود. با کمک فداکاری خود، می توانید یک پروژه ی دشوار را به راحتی به پایان برسانید.

 

شما همچنین سرمایه گذاری در دارایی ایجاد خواهید کرد. اخبار بسیار خوبی در مورد خواهر و برادرتان خواهید شنید. به شما توصیه می شود برای حفظ هماهنگی در زندگی خانوادگی از تکبر و خودخواهی در زندگی شخصی خودداری کنید. مشکلات سلامتی والدین هم اکنون حل می شود. در روزهای پایانی هفته، ماه مثبت شما را برکت خواهد داد. انرژی خوبی را در اطراف خود احساس خواهید کرد. مردم شما را بسیار حمایت خواهند کرد. منابع درآمد شما افزایش می یابد که می تواند موجودی بانکی شما را افزایش دهد. شما برنامه های جدیدی برای رشد کسب و کار خود ایجاد خواهید کرد و می توانید از آنها به طور موثر استفاده کنید.

 

اکنون می توان سلامت کودکان را بهبود ببخشید. دانشجویان می توانند در خارج از کشور تحصیل کنند. سرمایه گذاران در آینده با بازدهی سودآور، سرمایه گذاری خواهند کرد. پرندگان عشق قادر خواهند بود یک رابطه طولانی مدت و وفادار ایجاد کنند.

 

فال هفته متولدین خرداد

در ابتدای هفته تحت تاثیر ماه منفی قرار می گیرید که خوب نخواهد بود. احساس تنهایی و غمگینی خواهید کرد. شما از یک نگرانی ناشناخته شوکه خواهید شد. عملیات شما به طور خودکار و بدون هیچ دلیلی متوقف می شود. ممکن است در این مرحله با ضرر مواجه شوید. پیشنهاد می شود در یک تجارت جدید سرمایه گذاری نکنید.

 

سود شما اکنون می تواند به ضرر تبدیل شود. بنابراین سرمایه گذاری روی چیزهای اشتباه را متوقف خواهید کرد. ممکن است مشکلات سلامتی داشته باشید. از ایجاد درگیری در زندگی شخصی خود جلوگیری خواهید کرد. همچنین توصیه می شود از رانندگی با عجله و سفرهای خطرناک خودداری کنید.

 

در اواسط هفته از آشفتگی خارج خواهید شد. الان اوضاع خوب خواهد شد نیروی درونی شما با کمک بزرگترها می تواند به شما کمک کند تا از دام های روزهای آخر دوری کنید. شما در سرمایه گذاری های گذشته خود برتری خواهید یافت، مجبور خواهید بود که برای رفع نیازهای خود پول قرض کنید. در مدیریت هزینه های منفی موفق خواهید شد که می تواند پس انداز شما را افزایش دهد. دانش آموزان می توانند کارهای خوبی انجام دهند. شما برای تحصیلات عالی برنامه ریزی خواهید کرد که در آینده نزدیک می تواند شغل شما را رقم بزند. شما همچنین تصمیم خواهید گرفت که با خانواده یا دوستان از هر مکان معنوی دیدن کنید.

 

روزهای آخر هفته برای شما خوب خواهد بود. شما درگیر خانواده و شغلتان خواهید بود. شما روی کار خود متمرکز خواهید شد، که می تواند باعث خستگی ذهنی شما شود، نمی توانید به زمان رویدادهای اجتماعی یا خانوادگی دسترسی داشته باشید.

 

این امر بر سلامت خانواده شما تأثیر می گذارد، مهم نیست که خواهر و برادر شما چقدر از شما حمایت می کنند. به شما توصیه می شود از رانندگی عجولانه و تورهای پرخطر خودداری کنید. پرندگان عشق می توانند انتظار داشته باشند که با کمک خانواده تصمیمات لازم را در مورد ازدواج بگیرند. ممکن است یک جویای کار با کمک دوستان بهترین خبرها را در مورد یک شغل مناسب بشنود.

 

فال هفته متولدین تیر

در روزهای ابتدایی هفته، ممکن است ماه خوبی برای شما به ارمغان بیاورد، ممکن است شاد باشید، ممکن است مشغول کارهای خانوادگی و تجاری باشید. می توانید انتظار آرامش و شادی را در اطراف خود داشته باشید. ممکن است احساس سلامتی بیشتری داشته باشید شما مشغول امور خانه خواهید بود.

 

ممکن است از لحظات با کیفیتی با همسرتان لذت ببرید. تفاهم با همسرتان بسیار قوی تر خواهد بود که در رشد و استحکام خانواده تاثیر می گذارد. می توانید انتظار یک همکاری جدید در کسب و کار را داشته باشید. ممکن است بتوانید تصمیمات سریعی در کسب و کار بگیرید که ممکن است در آینده نزدیک به شما برتری دهد. سرمایه گذاری در دارایی های دولتی می تواند به شما سود بدهد.

 

در طول هفته، ممکن است احساس تنهایی و غمگینی کنید. ممکن است در شغل و کسب و کار خود با ضررهایی مواجه شوید. ممکن است در کارهای روزمره با موانعی روبرو شوید. توصیه می شود از حریفان و دشمنان پنهان آگاه باشید.

 

به شما توصیه می شود از به کار بردن ایده های جدید در کار خودداری کنید. به شما توصیه می شود کمی از رئیس خود فاصله بگیرید. از سرمایه گذاری در کسب و کار پرخطر اجتناب می کند در غیر این صورت سرمایه ی شما صفر می شود. پرندگان عشق سعی می کنند از بحث و جدل برای ایجاد هماهنگی در رابطه اجتناب کنند. ممکن است دانش آموزان مطالعات خود را عمیق تر کنند تا موفق شوند.

 

در روزهای پایانی هفته همه چیز خوب می شود، ممکن است از نعمت بزرگان خود برخوردار شوید که شما را خوشحال و خونسرد می کند. سرنوشت شما می تواند به شما کمک کند تا برنامه های جدیدی برای شغل خود داشته باشید تا بتوانید در آینده نزدیک به موفقیت برسید. شما تصمیم می گیرید به دیدن یکی از اقوام نزدیک خود بروید.

 

آخرین روز هفته، می تواند شادی را در زندگی تجاری به ارمغان بیاورد. ممکن است انتظار داشته باشید که یک سفارش کاری خوب دریافت کنید، که می تواند تجارت شما را رونق بخشد. همکاری شما با مدیر در حال حاضر بهتر خواهد شد.

 

فال هفته متولدین مرداد

در ابتدای هفته ممکن است ماه مثبتی نصیب شما شود که می تواند شما را خوشحال کند، سلامتی شما خوب خواهد شد و مشکلات سلامتی شما هم اکنون حل خواهد شد. ممکن است بتوانید مخالفان و دشمنان پنهان خود را کنترل کنید. شما ممکن است در موقعیتی باشید که در هر پرونده حقوقی برنده شوید. سرپرست شما از تلاش شما راضی خواهد بود، ممکن است از نظر پاداش ارتقا پیدا کنید. اختلافات با شرکای تجاری اکنون حل خواهد شد. می توانید از لحظات عاشقانه با همسرتان لذت ببرید.

 

در طول هفته، ممکن است ماه مثبتی نصیب شما شود. ممکن است لحظاتی با کیفیت را با همسرتان سپری کنید، پیوند با همسرتان در حال حاضر قوی تر می شود، که ممکن است هماهنگی در زندگی خانوادگی را، افزایش دهد. یک شراکت جدید می تواند شما را خوشحال کند، که می تواند در آینده نزدیک مفید باشد. شما همچنین در املاک و مستغلات و سایر دارایی ها سرمایه گذاری خواهید کرد.

 

روزهای پایانی هفته خوشایند نخواهد بود. ممکن است احساس تنهایی و افسردگی کنید که ممکن است باعث عصبانیت و اضطراب شما شود. همچنین ممکن است برخی از مشکلات سلامتی داشته باشید. به شما توصیه می شود سعی کنید از رانندگی با عجله خودداری کنید. شما ممکن است قربانی توطئه شوید، بنابراین در برابر دشمنان و مخالفان پنهان احتیاط کنید. شما از ایجاد هر گونه جنجال پرهیز خواهید کرد.

 

ممکن است خیلی متمرکز نباشید، بنابراین از تصمیم گیری ضروری اجتناب کنید. پیشنهاد می شود پرندگان عاشق صبور باشند و از ایجاد درگیری های غیر ضروری خودداری کنند، در غیر این صورت ممکن است به جدایی تبدیل شوند. در آخرین روز هفته، در عصر، اوضاع بهتر خواهد شد. ممکن است بتوانید با خانواده خود به مکانی معنوی سفر کنید و به دنبال آرامش باشید.

 

فال هفته متولدین شهریور

در ابتدای هفته، ماه خوب، می تواند به شما احساس انرژی، سلامت و ثروت بدهد. شما تمایل بیشتری به کسب دانش خواهید داشت. ممکن است تصمیم بگیرید که یک سرمایه گذاری جدید در دارایی های ثابت یا اوراق قرضه نقدی خاص ایجاد کنید. به شما توصیه می شود صداقت خود را کنترل کنید، این بر روابط شما با افراد اطراف شما تأثیر می گذارد. پرندگان عاشق می توانند از اوقات خوش خود لذت ببرند. دانشجویان و جویندگان کار می توانند این خبر فوق العاده را بشنوند.

 

در اواسط هفته در کنار خانواده خود خوشحال خواهید شد. در شغل خود ترفیعاتی دریافت خواهید کرد. به شما توصیه می شود در تصمیم گیری های مالی در کسب و کار صبور باشید. به پرندگان عشق توصیه می شود در رابطه ی خود وفادار باشند. شما آماده مبارزه با ضعف های درونی خود خواهید بود که شما را به سمت موفقیت و خوشبختی سوق می دهد.

 

در آخرین روزهای هفته، ماه شگفت انگیزی نصیب شما خواهد شد که می تواند شما را شاد و سلامت کند. به فقرا و نیازمندان کمک خواهید کرد. سعی می کنید خودتان را تحلیل کنید و اشتباهات مربوط به رابطه خود با همسرتان را درک کنید. که باعث افزایش اعتماد به نفس شما در رابطه با همسرتان می شود. در یک مشارکت، اختلافات حل می شود. دانش آموزان می توانند در مورد کار خود سریع تصمیم بگیرند. آخرین روز هفته می تواند بسیار خسته کننده و استرس زا باشد. به شما توصیه می شود از رانندگی عجولانه و تورهای پرخطر خودداری کنید.

 

فال هفته ,  فال هفته آینده , طالع بینی هفته بعد

فال و طالع بینی هفتگی

 

فال هفته متولدین مهر

در ابتدای هفته، سیارات شما منفی هستند. در کار عادی خود با موانعی روبرو خواهید شد. شما احساس تنهایی می کنید و در موقعیت فرار قرار می گیرید، به شما توصیه می شود صبور باشید و سعی کنید از تماس های اضطراری خودداری کنید. به شما توصیه می شود قبل از تصمیم گیری در مورد عشق، مالی و مسائل خانوادگی، شهود خود را دنبال کنید.

 

قبل از هر تصمیم مهمی، توصیه هایی را از بزرگان یا مشاور خود خواهید گرفت. شما همچنین تصمیم خواهید گرفت به جایی که اکنون زندگی می کنید نقل مکان کنید. پیشنهاد می شود سرمایه گذاری های مرتبط با املاک و مستغلات برای مدتی به تعویق بیفتد. شما از والدین خود مراقبت خواهید کرد.

 

در اواسط هفته، احساس شادی و انرژی بیشتری خواهید داشت. روحیه درونی شما می تواند به شما کمک کند تا به تصمیم گیری های دشوار در مورد کار ادامه دهید. شما تمایل به کسب دانش خواهید داشت، همچنین در کنفرانس ها یا رویدادهای دیگر برای ارتقای مهارت های خود مشغول خواهید بود. سرمایه گذاری گذشته شما اکنون به شما سود پرداخت خواهد کرد. شما از تفکر خلاق خود برای بازسازی خانه یا محل کار خود استفاده خواهید کرد.

 

در روزهای پایانی هفته سر کار شما شلوغ خواهد بود. ممکن است پول توقیف شده شما اکنون بازیابی شود. شما در یک موقعیت برنده از رقبا و مخالفان تجاری خود خواهید بود. ممکن است پیوند جدیدی در حرفه خود پیدا کنید که در آینده نزدیک به شما برتری خواهد داد. روابط شما با افراد مسن می تواند بهبود یابد. مشکلات سلامتی اخیر را می توان اکنون درمان کرد. کودکان با مشکلات سلامتی دچار خواهند بود. دانش آموزان تشویق می شوند تا برای پیشبرد هدف خود سخت تلاش کنند. جویندگان کار می توانند شغل مورد نظر خود را بدست آورند.

 

فال هفته متولدین آبان

در روزهای اول هفته می توانید نتایج خوبی از سخت کوشی خود بگیرید. شاید بتوانید اختلافات با بستگان خود را حل کنید. می توانید یک سفر کاری کوتاه مدت پیش رو داشته باشید که ممکن است در آینده نزدیک مفید باشد. ممکن است بتوانید با کمک زیردستان و اعضای تیم تصمیم لازم را بگیرید. بستگانتان در تصمیم گیری های دشوار شما همراه شما هستند. یک جویای کار می تواند شغل مناسب پیدا کند. نتایج بچه ها هم خوب خواهد بود. تلاش شما در آینده نزدیک نتیجه می دهد.

 

در اواسط هفته مشکلی پیش می آید، ممکن است احساس تنهایی کنید و مجبور شوید از تعهدات خود جدا شوید، ممکن است احساس کنید که تعهدات برای شما بار سنگینی است. در میان یک موقعیت آشفته، ممکن است از کار خود لذت نبرید، که می تواند بر سرعت ورود فعلی شما تأثیر بگذارد. به شما توصیه می شود از بزرگان خود مراقبت کنید. شاید بتوانید یک سفر طولانی مرتبط با کار را برنامه ریزی کنید. ممکن است از زندگی خانوادگی خود لذت ببرید، اما از غرور با همسرتان نیز دوری خواهید کرد. مشکلات در شراکت احتمالا قابل حل است.

 

روزهای آخر هفته خوب است. سرمایه گذاری گذشته ی شما اکنون به شما سود پرداخت خواهد کرد. پول توقیف شده شما اکنون بازیابی می شود. مشکلات بهداشتی مربوط به فرزندان یا بزرگترهای شما اکنون در حال حل شدن است. شما می توانید از دانش خود برای حل و فصل اختلافات در مورد تجارت و خانواده استفاده کنید. ممکن است برای آینده فرزندان برنامه های سرمایه گذاری داشته باشید که می تواند به رشد شغلی آینده کمک کند. پرندگان عشق از ایجاد مشاجره بر سر موضوعات غیرمنطقی اجتناب کنند.

 

فال هفته متولدین آذر

در ابتدای هفته، ممکن است ماه مثبتی برای شما رقم بخورد، ممکن است از زندگی خانوادگی خود لذت ببرید، ممکن است در جمع های خانوادگی یا اجتماعی مشغول شوید. شما می توانید خوشحال باشید و می توانید روی اهداف خود تمرکز کنید، که می تواند اعتماد به نفس و موقعیت شما را افزایش دهد.

 

با کمک مهارت های ارتباطی می توانید چند مشکل را حل کنید. در مورد سلامتی خود فروتنی خواهید داشت. ممکن است بین پس انداز و هزینه ها تعادل داشته باشید که ممکن است موجودی بانکی شما را افزایش دهد. باید مراقب عادات غذایی خود باشید. دانش آموزان می توانند انتظار نتایج مثبت را داشته باشند.

 

در اواسط هفته ممکن است زیر ماه منفی باشید. ممکن است غمگین باشید و در طبیعت احساس کسل کننده ای داشته باشید، ممکن است نتوانید به تعهدات خود عمل کنید، و در هر زمانی لذت ببرید. جویندگان کار می توانند برای یافتن یک شغل خوب تلاش کنند، دانش آموزان می توانند تمام تلاش خود را برای جذب نتایج خوب انجام دهند. پیشنهاد می شود از ایجاد سرمایه گذاری جدید خودداری شود. به شما توصیه می شود مراقب افراد خود باشید.

 

در چند روز آخر هفته ممکن است نیروی درونی و انرژی مثبت را در اطراف خود احساس کنید، تلاش شما با توجه به سود کسب و کار شما نتیجه می دهد. با کمک زیردستان می توانید تصمیمات سختی بگیرید و با کمی تلاش به موفقیت برسید. برخی از ایده های جدید می توانند به ذهن شما بیایند، آنها می توانند به زودی به شما برتری دهند. ممکن است برنامه ریزی کنید تا با کمک تفکر خلاق خود تغییراتی را انجام دهید.

 

فال هفته متولدین دی

در ابتدای هفته، ممکن است ماه مثبتی نصیب شما شود که می تواند به شما قدرت، سلامتی و عقل بدهد. ممکن است در محل کار و خانه لذت ببرید. شما انتظار یک رابطه تجاری خوب را خواهید داشت. ممکن است انتظار تغییرات لازم را در شغل فعلی خود داشته باشید، جویندگان کار احتمالاً می توانند به دنبال شغل جدیدی باشند. همچنین می توانید مبلغ مشخصی را برای تعمیر مجدد خانه پرداخت کنید.

 

همچنین می توانید انتظار رشد در کسب و کار خانوادگی خود را داشته باشید. به شما توصیه می شود از رانندگی با عجله خودداری کنید و مراقب سلامت همسرتان باشید. در طول هفته، شما مشغول خانواده، فرزندان و سرمایه گذاری خواهید بود. کار و تجارت نیز شما را درگیر می کند.

 

ممکن است بتوانید هزینه های خود را کنترل کنید، که می تواند پس انداز شما را بهبود بخشد. آموزش کودکان می تواند شما را مشغول کند و می توانید انتظار داشته باشید که بهترین اخبار را در مورد نتایج بشنوید. ممکن است تصمیم بگیرید که کسب و کار خانوادگی خود را دوباره راه اندازی کنید. پرندگان عشق از زمان با کیفیت خود لذت خواهند برد.

 

به نظر می رسد چند روز اخیر بسیار خوب است. شما می توانید با یک فرد جدید آشنا شوید یا به یک گروه خاص بپیوندید، آنها در آینده نزدیک از نظر تجارت و شغل برای شما مفید هستند. مشکلات مربوط به اموال و خواهر و برادر ممکن است اکنون حل شود. ممکن است از لحظات با کیفیتی در کنار همسر یا عزیزتان لذت ببرید. آخرین روز هفته برای شما خوب نخواهد بود. ممکن است دچار افسردگی و اضطراب شوید.

 

فال هفته متولدین بهمن

شروع هفته برای شما بد خواهد بود، ممکن است دچار بی خوابی، افسردگی و اضطراب شوید. شما و والدین تان با مشکلات سلامتی مواجه خواهید شد. شما احتمالاً هزینه سختی کار خود را در کارهای اشتباه پرداخت خواهید کرد، که ممکن است انرژی بدی در اطراف شما ایجاد کند. صبر و حوصله خود را از دست می دهید و همین امر باعث می شود که عصبی شوید، بنابراین توصیه می شود هنگام صحبت با شخصی، زبان خود را کنترل کنید. قبل از انجام کاری دو بار فکر کنید.

 

در اواسط هفته وضعیت منفی هفته گذشته به پایان می رسد. یک ماه خوب نیز می تواند با کمک بزرگان به شما کمک کند، آرامش، شادی و صبر را احساس خواهید کرد. احتمالاً انتظار سلامتی خوبی دارید. شما از شغل و حرفه ی خود لذت خواهید برد، زیردستان می توانند به شما در تکمیل حرفه تان کمک کنند. احتمالا تصمیم می گیرید با کمک خواهر و برادرتان یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید. دانش آموزان می توانند از نظر تحصیلی بهتر عمل کنند.

 

در روزهای گذشته ی هفته مشغول امور خانه و تحصیل کودکان خواهید بود. مشکل در سلامتی کودکان می تواند حال شما را بد کند، با کمک نعمت ها از این وضعیت اسفبار خارج خواهید شد. در زندگی خانوادگی شما اختلال ایجاد خواهد شد. در یک شراکت باید از ایجاد اختلافات خودداری کنید، در داخل شراکت درگیری ایجاد می شود، اما صبر شما می تواند به شما کمک کند تا از این وضعیت خلاص شوید و احتمالاً اختلافات را حل خواهد کرد.

 

فال هفته متولدین اسفند

در ابتدای هفته، ماه مثبتی نصیب شما خواهد شد که می تواند شما را خوشحال کند. تمرکز شما روی دستیابی به اهدافتان خواهد بود و آمادگی بیشتری برای تصمیم گیری سریع خواهید داشت که ممکن است در آینده نزدیک منافع مالی بیشتری برای شما به همراه داشته باشد. شما می توانید ایده های جدیدی را به کار و تجارت خود اضافه کنید. احتمالاً برای رشد در آینده، بیشتر روی کسب و کار خود سرمایه گذاری خواهید کرد. پولی که به دست می آورید می تواند نقدینگی را در کسب و کار افزایش دهید.

 

تا اواسط هفته خوب نمی شود، تحت تاثیر ماه منفی قرار می گیرید. احساس تنهایی، افسردگی و نارضایتی خواهید کرد. کم خوابی شب گذشته، می تواند شما را عصبانی کند. به شما توصیه می شود در نحوه صحبت خود مراقب باشید، در غیر این صورت ممکن است در آینده نزدیک با ضرر مواجه شوید. شما از ایجاد سرمایه گذاری در دارایی های پرخطر جلوگیری خواهید کرد. به شما توصیه می شود برای رهایی از استرس و اضطراب، مدیتیشن و یوگا انجام دهید، از قرض گرفتن و قرض دادن پول از کسی که به راحتی در دسترس شما نخواهد بود، اجتناب کنید.

 

روزهای پایانی هفته خوب خواهد بود، ماه مثبت به شما برکت می دهد، خرد و قدرت خواهید داشت. احتمالاً برنامه های هوشمندانه ای می سازید و آماده استفاده درست از آن ها خواهید بود، اما توصیه می شود قبل از امضا کردن، اسناد را با دقت بخوانید. به دلیل هیجان، ممکن است اشتباه کنید. در آخرین روز هفته، می توانید کنترل دشمنان و مخالفان پنهان خود را به دست بگیرید. از خانواده ی خود مراقبت خواهید کرد، سعی می کنید در کار خود مشغول باشید تا از درگیری های غیر ضروری جلوگیری کنید.

 

گردآوری : بخش سرگرمی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------