معما و تست هوش؛ چالشی برای ذهن شمامعما و تست هوش, معمای تست هوش جدید

انواع تست هوش تصویری با جواب

 

سرگرمی‌های آموزنده؛ دنیای شگفت‌انگیز معما و تست هوش 

معما و تست هوش سرگرمی‌های آموزنده‌ای هستند که می‌توانند ذهن شما را به چالش بکشند و قدرت تفکر و هوش شما را افزایش دهند. حل معما به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های حل مسئله و تفکر انتقادی خود را تقویت کنید. در این مطلب از بیتوته برای شما تعدادی از معماها را قرار داده ایم که هوش خود را بسنجید.

این معماها یک راه سرگرم‌کننده برای سنجش هوش شماست و بر اساس تصمیمی که در حل معماها می‌گیرید، سطح هوشتان را به چالش می‌کشید. در این نوع معماهای سنجش هوش، باید با دقت به معما نگاه کنید و با استفاده از مهارت‌های تحلیل و استدلال منطقی به جواب برسید. معماها با اضافه کردن یک عنصر سرگرم‌کننده به معماها، آن‌ها را جذاب‌تر می‌کنند. برای رسیدن به راه حل، نیاز به تفکر خلاقانه دارید، زیرا پاسخ درست جلوی چشمانتان نخواهد بود.

 

معماهای جدید

معمای شماره 1)

این معما با هدف به چالش کشیدن هوش شما طراحی شده است. در تصویر، پنج نفر را می بینید که در یک اتاق ایستاده اند. با این حال، برخی از آنها انسان واقعی نیستند. این معما با پرسیدن "چه کسی انسان نیست؟" از بینندگان می خواهد فرد جعلی را پیدا کنند.

 

معما و تست هوش, معمای تست هوش جدید

تست هوش جدید

 

معمای شماره 2)

این معما با هدف به چالش کشیدن هوش شما طراحی شده است. در تصویر، دو آرایشگر را می بینید که پشت مشتری های خود ایستاده اند. با این حال، یکی از آنها آرایشگر واقعی نیست. این معما با پرسیدن "چه کسی آرایشگر تقلبی است؟" از بینندگان می خواهد فرد جعلی را پیدا کنند.

 

 معما و تست هوش, معمای تست هوش جدید

معما و تست هوش با جواب

 

معمای شماره 3)

در تصویر زیر دو عکس تقریباً یکسان وجود دارد که در آنها یک هواپیما در آسمان پرواز می کند. با اینکه تصاویر تقریباً یکسان هستند، 3 تفاوت بین آنها وجود دارد. آیا می توانید همه آنها را در 15 ثانیه پیدا کنید؟ با دقت زیادی به دو تصویر نگاه کنید و متوجه تفاوت های بین آنها خواهید شد. زمان شما از همین حالا شروع می شود! 

پیدا کردن تفاوت ها به بهبود حافظه و درک بصری شما و همچنین توانایی تمرکزتان کمک می کند.

 

 معما و تست هوش, معمای تست هوش جدید

تست هوش تصویری

 

معمای شماره 4)

در میان انبوهی از خرس‌های عروسکی، یک خرس جسور تصمیم گرفته بر خلاف بقیه باشد و پاپیون خود را کنار بگذارد. شما فقط 11 ثانیه فرصت دارید تا این خرس سرکش را پیدا کنید! این چالش نه تنها بینایی شما، بلکه هوش و قدرت مشاهده شما را نیز آزمایش می کند.

آماده اید؟ زمان شما از همین حالا شروع می شود! با دقت به تصویر خرس ها نگاه کنید و ببینید کدام یک پاپیون ندارد. به یاد داشته باشید، زمان محدود است!

 

 معما و تست هوش, معمای تست هوش جدید

تست هوش تصویری با جواب

 

↓ ↓ ↓ ↓

↓ ↓ ↓ ↓

↓ ↓ ↓ ↓

↓ ↓ ↓ ↓

↓ ↓ ↓ ↓

↓ ↓ ↓ ↓

↓ ↓ ↓ ↓

↓ ↓ ↓ ↓

↓ ↓ ↓ ↓

↓ ↓ ↓ ↓

 

پاسخ معماها 

پاسخ معمای شماره 1)

آیا در 15 ثانیه متوجه شدید که چه کسی انسان نیست؟

این پازل از شما می خواهد که انسان های جعلی را در تصویر پیدا کنید. اگر به مردی که در وسط (شماره 3) در تصویر ایستاده است با دقت نگاه کنید، متوجه خواهید شد که او دو دست چپ دارد. همچنین زن (شماره 4) در هوا شناور است.

 

.... معما و تست هوش, معمای تست هوش جدید

معمای تست هوش تصویری سخت

 

پاسخ معمای شماره 2)

این معما شما را به چالش می‌کشد تا آرایشگر تقلبی را در تصویر پیدا کنید. اگر به خوبی به دو آرایشگر در تصویر نگاه کنید، می‌توانید شخص تقلبی را شناسایی کنید. هر دو آرایشگر در یک دستشان قیچی دارند. اما اگر با دقت به آرایشگر سمت چپ تصویر نگاه کنید، متوجه می‌شوید که او در دست دیگرش اسپری حشره‌کش دارد.

 

 معما و تست هوش, معمای تست هوش جدید

معمای تست هوش جدید

 

پاسخ معمای شماره 3)

آیا توانستید تمام تفاوت های تصویر را در 15 ثانیه پیدا کنید؟ به کسانی که توانستند تفاوت های بین دو تصویر را در زمان تعیین شده تشخیص دهند، تبریک می گوییم. اگر نتوانستید 3 تفاوت بین دو تصویر هواپیما را در 15 ثانیه پیدا کنید، می توانید به پایین بروید تا راه حل را ببینید.

 

معما و تست هوش, معمای تست هوش جدید

معما و تست هوش

 

پاسخ معمای شماره 3)

اگر هنوز در حال پیدا کردن خرس بدون پاپیون هستید، به پایین نگاه کنید تا پاسخ را ببینید.

اگر از این چالش تصویری لذت بردید، این معما را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید و به آن‌ها چالش دهید تا خرس بدون پاپیون را در 11 ثانیه یا کمتر پیدا کنند. 

 

 معما و تست هوش, معمای تست هوش جدید

تست هوش تصویری

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------