2 نمونه از چالش های بصریتست هوش های بصری

چه حیوانی می تواند غازها را نجات بدهد؟

 

معماها و چالش های بصری:

شما یکی از آن افراد هستید؟ آیا اهمیت آموزش مغز خود را برای سالم ماندن یاد گرفته اید و آیا دائماً در اینترنت به دنبال راه هایی هستید تا مهارت های بصری خود را به چالش بکشید و به شما اجازه دهید در تلاش خود برای تبدیل شدن به یک "استاد بصری" قدمی فراتر بردارید؟ بنابراین مطمئناً امتحان های زیر را دوست خواهید داشت.

تست هوش تصویری شماره 1:

در تصویر حیوانی وجود دارد که می تواند غازها را از دست روباه نجات دهد. آیا می توانید آن را پیدا کتید؟

تصویر را تجزیه و تحلیل کنید و حیوانی را بیابید که می تواند آغازها را نجات بدهد و مسیر این صحنه را تغییر دهد!

 

چه کسی چالش بصری را دوست ندارد؟ این تست‌ها که ما را دعوت می‌کنند از حباب خود بیرون بیاییم و به دنیای اطراف خود به گونه‌ای متفاوت نگاه کنیم، برخی از سرگرمی‌های مورد علاقه برای کسانی است که می‌خواهند از تلفن‌های همراه دور شوند و زمان‌هایی را که نبودیم به یاد بیاورند.

 

در تصویر بالا موقعیت خطرناکی غازها را می ترساند، روباهی از جایی بیرون آمده تا به آنها حمله کند و حتی یکی از آنها را بکشد. با این حال، همه چیز از دست رفته نیست، زیرا یک ناجی پنهان وجود دارد که سرنوشت آن ها را برمی گرداند!

 

در جایی از تصویر، حیوان دیگری پنهان شده است و منتظر لحظه مناسب برای ضربه زدن است. ماموریت شما این است که در عرض 10 ثانیه این مراقب را پیدا کنید! زمان این چالش را کمی سخت می کند و برای برنده شدن در آن باید ثابت کنید که در هنر مشاهده، تیزبین هستید!

 

زمانی که احساس آمادگی کردید چالش را شروع کنید و با خیال راحت دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید. اگر آنها به صورت جفت کار کنند، زمان وضوح به نصف کاهش می یابد، فقط 5 ثانیه، اما اگر آنها تصمیم به رقابت با یکدیگر داشته باشند، هر کدام 10 ثانیه زمان خواهند داشت و سریعترین آنها برنده چالش خواهند بود. می توانید شروع کنید!

بنابراین، آیا شما هیچ نشانه ای از حیوان پیدا کرده اید؟ زمان شما در حال اتمام است!

 

وقتی کارتان تمام شد، به پایین بروید تا پاسخ مسابقه را بررسی کنید!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

چالش های تصویری

پاسخ معمای حیوانی که می تواند غازها را نجات بدهد.

 

پاسخ :

ما به پایان چالش رسیده ایم، اکنون زمان کشف حقیقت است. حیوان پنهان چه خواهد بود؟ اگر چیزی مانند خرس، گربه یا جگوار را حدس زدید، بدانید که در اشتباهید! برای رسیدن به پاسخ درست، باید تمام عناصر موجود در صحنه را ارزیابی کرده و حیوان پنهان شده را پیدا کنید.

 

این چالش سرعت و ادراک ویروسی شد و بسیاری از افراد شکست خوردند، اما امیدواریم شما یکی از کسانی باشید که آن را با استادی خود کامل می کنید.

 

بدون هیچ مقدمه ای، نتیجه آزمایش مورد انتظار را در زیر می گذاریم.

 

همانطور که می بینید، حیوان پنهانی که می تواند روباه را بترساند یک سگ است. علاوه بر پیدا کردن او در تصویر، می‌توانید با توجه به خانه کوچک او که درست پشت روباه است، معما را حل کنید.

 

وقتی پاسخ چالش را دریافت کردیم، ممکن است به نظر برسد که بسیار آسان بود، با این حال این یک چالش دشوار بود، به خصوص برای کسانی که معمولا مغز خود را با مواجهه با چالش های بصری تمرین نمی دهند. واقعاً یک ناظر بسیار خوب نیاز دارد تا بدون کمک به پاسخ صحیح برسد.

 

اگر شما یکی از افرادی بودید که چالش را در بازه زمانی مشخص و بدون کمک انجام می‌دادید، ممکن است به دنبال شغلی در کارآگاهی باشید. درک بسیار خوب او مطمئناً به او کمک می کند تا هر رازی را کشف کند.

 

از سوی دیگر، اگر نتوانسته اید حیوان پنهان شده را پیدا کنید، حتی اگر زمان بیشتری را برای تجزیه و تحلیل تصویر صرف کنید، ممکن است مغزتان به شما هشدار دهد که به توجه بیشتری نیاز دارد.

 

تست هوش تصویری شماره 2:

آیا می توانید ببینید که شکارچی ممکن است تیر را به کجا پرتاب کرده باشد؟

 

آشنایی با معماها و تست هوش های تصویری

تیر شکارچی به کجا خورده است ؟

 

این تصویر می‌تواند خوانندگان را گیج کند، به‌ویژه زمانی که متوجه چندین ضربه می‌شوند که دقیقاً شبیه یک فلش هستند.

 

درک ویژگی های شخصیتی شما همیشه ساده نیست، به خصوص زمانی که زمان زیادی را صرف نگاه کردن به خودمان نمی کنیم. همیشه به دنبال کمک به اطرافیان و رویارویی با تمام مشکلات و موانع، می تواند یک تمرین پیچیده باشد.

 

ما می دانیم که همدلی و شفقت امروزه فضیلت کمیاب هستند، همانطور که هر دو در یک قلب صادق زندگی می کنند. مردم همیشه نمی‌خواهند با حقیقت کنار بیایند، مخصوصاً در دنیایی که زندگی با روابط سطحی و دور از طریق شبکه‌های اجتماعی ساده‌تر از دیدن عکس‌العمل و احساسات طرف مقابل است.

 

چه کسی می خواهد حقیقت را بشنود؟ چه کسی قادر به گفتن حقیقت است، حتی با دانستن این که این همیشه ساده ترین راه نیست؟ اما حفظ صداقت به عنوان یک ویژگی غیرقابل انکار می‌تواند این اطمینان را در طول زندگی آشکار کند که شما فردی هستید که اصول را کنار نمی‌گذارید. اما کسانی که آن را دارند همیشه این صداقت را درک نمی کنند، به ویژه در میان افرادی که خیلی متواضع هستند که نمی توانند درک کنند که ویژگی های چشمگیری دارند.

 

بنابراین، در این تست، فقط تصویر را در جستجوی یک تیر گم شده در منظره تجزیه و تحلیل کنید تا بفهمید که آیا قلب واقعاً صادقی دارید یا خیر. این خلوص و حقیقت را می‌توان در میان کسانی آشکار کرد که واقعاً می‌دانند چگونه خود را وقف یافتن پاسخ کنند، یا بیشتر در میان کسانی که حقیقت را هدیه‌ای می‌دانند که در اعمال و حرکاتشان فوران می‌کند.

 

شایان ذکر است که تست های انجام شده در اینترنت ماهیت علمی ندارند و فقط یک سرگرمی جالب هستند که بسیاری از افراد در شبکه های اجتماعی به آن به عنوان قابل اعتماد یا نزدیک به واقعیت اشاره می کنند. به هر طریقی، درک این نکته خوب است که بسیاری از ویژگی‌های شخصیتی ممکن است مورد توجه قرار نگیرند، و تلاش برای یافتن جنبه‌ای که شما را به حقیقت نزدیک‌تر می‌کند، می‌تواند راه خوبی باشد.

 

با دوستان، خانواده خود صحبت کنید و سعی کنید ذات آن را کم کم درک کنید و هر قطعه کوچک را طوری بچینید که انگار یک پازل غول پیکر و پیچیده است. به لحظه آنها احترام بگذارید، با دقت به حرف های آنها گوش دهید و همیشه خود را وقف این کنید که فرد بهتری باشید، زیرا این تنها کاری است که می توانید انجام دهید تا آنها را متوجه نقاط قوت و ضعف خود کنید.

 

بریم امتحان؟ با دقت به تصویر نگاه کنید و سعی کنید کمی از سناریو را درک کنید: در تصویر روباهی را در منظره ای سرد و برفی می بینیم. او در گوشه سمت راست تصویر است، خم شده، به پایین نگاه می کند، انگار پشت چیزی است. و در واقع، او است! او در جستجوی تیری است که به تازگی توسط شخصی مخفی شده در پوشش گیاهی رها شده است.

 

در میان برف، ریشه ها، شاخه ها و کنده ها، آیا می توانید تیری را که توسط یک انسان ناشناس شلیک شده است پیدا کنید؟ آن را در کوتاه ترین زمان ممکن پیدا کنید و به یاد داشته باشید که این مسابقه را با افرادی که مطمئن هستید قلب صادقی دارند و به حقیقت متعهد هستند، به اشتراک بگذارید، سرگرمی تضمین شده است!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

پاسخ معمای پیدا کردن تیر شکارچی

پاسخ معمای پیدا کردن تیر شکارچی

 

پاسخ :

برای کسانی که تمرکز کردند و توانستند با چابکی و سرعت پیکان را پیدا کنند، تبریک می گویم. این واقعاً نشانه آن است که شما علاوه بر داشتن قلبی پاک و صادق، به حل تست هایی که در اینترنت پیدا می کنید نیز وقف کرده اید. یک راه رایگان و ساده برای یافتن سرگرمی، اینطور نیست؟

 

برای کسانی که نتوانستند پیکان را پیدا کنند، ناراحت نباشند. فقط برای آزمایش و یافتن سایر ویژگی های شخصیتی به خوبی یک قلب صادق تلاش بیشتری کنید. به یاد داشته باشید که همه ما بدون استثنا از کیفیت ها و نقص ها ساخته شده ایم.

 

گردآوری: بخش سرگرمی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------