با روش زیر به راحتی یک رویه کوسن زیبا درست کنید دوخت کوسن مبل,آموزش دوخت کوسن

آموزش دوخت کوسن مبل

کوسن یکی از وسایلی است که برای راحتی و زیباشدن محیط از آن استفاده می کنند. کوسن را می توان با پارچه های متفاوت و زیبایی درست کنید. اکثرا کوسن را برای مبلمان و سرویس خواب استفاده می کنند، که جلوه ای ویژه به آن ها می دهند.

شما می توانید به راحتی و به وسیله ی چند تکه پارچه کوسن های زیبایی آماده کنید. می توانید روکش کوسن ها را با توجه به فصل و محیط اطراف تغییر بدهید.

 

آموزش دوخت کوسن مربعی ساده:

اگر از روکش کوسن هایتان خسته شده اید و می خواهید خیلی سریع آن ها را تغییر دهید، و یا برای کوسن های فضای باز که سریع کثیف می شوند و نیاز به تعویض و شستشوی بیشتر دارند، از این اموزش دوخت کوسن استفاده کنید.

 

ابتدا پارچه ای را به شکل مربع در ابعاد 50 در 50 برش بزنید و دور تا دور آن ها را با چرخ بدوزید. سپس پارچه را به صورت وارونه روی زمین پهن کنید به صورتی که روی پارچه روی زمین باشد.

 

سپس گوشه های کوسن را در وسط ضلع های مربع قرار بدهید. بعد گوشه های چپ و راست کوسن را روی کوسن قرار بدهید و بعد گوشه ی پایین را روی آن ها بگذارید. گوشه ی پایین را به صورتی روی گوشه ها بگذارید که لبه های طرف راست و چپ را کاملا بپوشانید دکمه ای را روی لبه ی پایینی بدوزید به صورتی که دکمه هر سه گوشه را به هم وصل کرده باشد و گوشه ها جدا و باز نشوند.

 

با یک تکه پارچه یا کاموا حلقه ای برای جادکمه درست کنید و از زیر گوشه ی بالایی به آن بدوزید. بعد از اینکه رویه ی کوسن را بستید باید هیچ قسمتی از کوسن باز نماند و کاملا با رویه ی جدید پوشانده شود.

 

این نوع آموزش دوخت کوسن مربع ساده و بسیار راحت است و خیلی سریع می توانید آن را روی کوسن بکشید و لازم نیست بعد از هر بار کشیدن رویه ی آن را بدوزید.

 

  بیشتر بخوانید: ست کردن کوسن با مبل

 

در ادامه نمونه هایی از مدل های کوسن های ساده و شیک را برایتان آورده ایم.

 

طرز دوخت کوسن

 

آموزش دوخت کوسن مربعی ساده

 

مدل های کوسن

 

ایده برای دوخت کوسن های ساده

 

دوخت کوسن مربع ساده

 

آموزش دوخت کوسن مربع ساده

 

طریقه دوخت کوسن

 

چگونه کوسن بدوزیم

 

روش دوخت کوسن

 

طریقه دوخت کوسن

 

مدل کوسن

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------