آموزش درست کردن پادری سنگیپادری سنگی, آموزش پادری سنگی, درست کردن پادری سنگی

پادری سنگی

 

روش درست کردن پادری زیبا با استفاده از قلوه سنگ

زمانی که در ساحل راه میروید و با پا های برهنه روی قلوه سنگ ها قدم میگذارید چه حسی به شما دست میدهد؟ با قدم زدن روی قلوه سنگ ها کف پایتان را ماساژ میدهید و این لذت بخش است. شما میتوانید این حس را در خانه با قدم زدن روی پادری سنگی دوباره تجربه کنید.

پادری های سنگی به علت ماساژ کف پا میتواند برای گردش خون خیلی موثر باشد. گفته می‌شود نیروی انرژی حیاتی از طریق کف پا‌ها در زمان پیاده‌روی با پای برهنه جذب می‌شود. افزایش این انرژی در بدن طول عمر را افزایش می‌دهد و بر قدرت انجام کار‌ها و تفکر بهتر هم اثرگذار است.

 

می‌توانید با استفاده از سنگ‌های صاف و زیبایی که به ویژه در سواحل پیدا می‌شود و جمع کردن آنها از سرگرمی‌های سفر محسوب می شود. پادری زیبای سنگی درست کرد که به جز زیبایی انرژی سنگ و خاک را به بدن ما انتقال می دهد.

 

پادری سنگی, آموزش پادری سنگی,شیوه ساخت پادری سنگی

آموزش پادری سنگی

 

درست کردن پادری های سنگی

وسایل لازم

- چسب حرارتی یا چسب آکواریوم

- تکه سنگ‌های متوسط و ترجیحا صاف

- توری ترمز زیر فرش

- کاتر برای بریدن موکت

 

پادری سنگی, آموزش پادری سنگی,شیوه ساخت پادری های سنگی

درست کردن پادری سنگی

 

شیوه ساخت پادری های سنگی

برای ساخت این پادری زیبا که برای در حمام یا در خانه خیلی زیباست شما احتیاج به قدری ترمزفرش دارید. این توری ها را می توانید از لوازم پلاستیک فروشی ها به آسانی تهیه کنید. اندازه این پا دری دلخواه است.

 

می توانید توری را به شکل مستطیل، دایره فرضی بیضی یا نیم دایره برش بزنید. زیرا پایه این پا دری روی همین توری ترمز فرش ساخته می شود. استفاده از ترمز فرش هم به این علت است که بعد از پایان این پا دری به علت سنگ ها سنگین و لغزنده خواهد شد پس چنانچه لایه زیرین را از این توری استفاده کنید به هیچ عنوان خطر لغزش روی سرامیک یا کف پوش های خانه برای شما پیش نخواهد آمد.

 

برای تهیه قلوه سنگ های پا دری هم به لوازم خرازی ها یا آکواریوم فروشی ها می توانید مراجعه کنید و به راحتی هر رنگی از آن را تهیه کنید. 

 

قلوه سنگ ها را با فاصله و منظم کنار هم روی سطح توری بچسبانید و زمانی برای خشک شدن به سنگ ها بدهید. آنگاه همه درزهای بین قلوه ها را با چسب آکواریوم درز گیری کنید تا جلوه ی کار در آخر زیباتر باشد و از نفوذ ذرات و جرم هم پیشگیری شود.

 

در صورت دوست داشتن می‌توانید الگوی یک طرح ویژه را در آورده و روی موکت کپی کنید و آن قسمت را از سنگ‌هایی با رنگ گوناگون پر کنید. 

 

نمونه های از مدل پادری سنگی

پادری سنگی, آموزش پادری سنگی,روش درست کردن پادری زیبای سنگی

ساخت پادری سنگی

 

پادری سنگی, آموزش پادری سنگی, درست کردن پادری سنگی

شیوه ساخت پادری های سنگی

 

پادری سنگی, آموزش پادری سنگی, درست کردن پادری سنگی

آموزش درست کردن پادری سنگی

 

پادری سنگی, آموزش پادری سنگی, درست کردن پادری سنگی

روش درست کردن پادری زیبای سنگی

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    X خدمات نظافتی سرویک

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022