تازه های مهارتهای زندگی

آبیاری اتوماتیک گلدان ها,آبیاری اتوماتیک,آبیاری گلدان

آبیاری اتوماتیک گلدان ها

آبیاری اتوماتیک گلدان ها تعطیلات رسیده و شما عازم سفرهای چند روزه هستید اما نمیدانید با گل و…

نحوه پیدا کردن طلای گمشدهپیدا کردن طلای گمشده,نحوه پیدا کردن طلای گمشده,شیوه پیدا کردن طلای گمشده

پیدا کردن طلای گمشده

 

چگونه طلای گمشده را پیدا کنیم؟

برای یافتن وسایل کوچکی مانند طلا که در منزل گم شده اند می توانید از این روش جالب و معقول استفاده کنید. در این مقاله برایتان توصیح داده‌ایم چه کاری انجام دهید که طلا پیدا شود و داخل کیسه جاروبرقی نیز نرود. 

استفاده از جارو برقی برای پیدا کردن طلای گمشده

ممکن است برایتان این سوال پیش بیاید که چطور با استفاده از جاروبرقی چیزهای کوچکی مانند گوشواره های طلا یا انگشتر را می توان پیدا کرد ولی با کمک جاروبرقی می توان همه چیز ریز را درون خود جای دهد.

 

ولی ما در اینجا تصمیم گرفتم راه حل های عملی به شما یاد دهیم تا  بتوانید با استفاده از آنها طلاهای خود را بی آنکه درون کیسه زباله جاروبرقی بروند را پیدا کنید. برای این کار باید به مراحل زیر توجه کرده و آنها را به کار بگیرید.

 

پیدا کردن طلای گمشده,نحوه پیدا کردن طلای گمشده,ترفندی جالب برای پیدا کردن طلای گمشده

ترفندی جالب برای پیدا کردن طلای گمشده

 

قدم اول

در نخستین قدم سر لوله باریک از جاروبرقی خود را تعیین نموده و از محکم بودن آن در جای خود و داشتن مکش لوله اطمینان مطمئن شوید.

 

قدم دوم

در قدم بعدی با استفاده از یک جوراب زنانه بهتر است سفید یا مشکلی(زرد یا کرم نباشد) که باید جنس نایلونی داشته باشد را سر لوله ورودی بزنید تا هر چیزی به جز گرد و خاک نتواند درون کیسه زباله جاروبرقی گردد.

 

پیدا کردن طلای گمشده,نحوه پیدا کردن طلای گمشده,استفاده از جارو برقی برای پیدا کردن طلای گمشده

نحوه پیدا کردن طلای گمشده

 

قدم سوم

برای مطمئن شدن از اینکه جوراب موقع جاروکشیدن از سر لوله جدا نشود بهتر است با استفاده از یک کش پلاستیکی آن را به دور لوله محکم کنید به طوری که هم جوراب ثابت شده و هم جاروبرقی بتواند بخوبی کار مکش را انجام دهد.

 

قدم چهارم

در این جا برای پیدا کردن طلای گمشده خود جاروبرقی را روشن نموده و تمام جاهای منزل را که تصور می کنید ممکن است که طلای گمشده در آن جاها افتاده باشد را جارو بزنید.

 

اگر طلای شما در خانه افتاده باشد با این شیوه می توانید آن را بیابید و زمانی که طلا با این شیوه پیدا شود خواهید دید که طلای شما در ورودی لوله روی جوراب قرار گرفته و دیگر احتیاجی به خالی نمودن کیسه زباله و جستجو در بین گرد و خاک نخواهید داشت و حتی با این شیوه می توانید زیر مبل و درزهایی که قابل دسترسی نیست را جارو کشیده و وسایل کوچک گم شده ی خود را به آسانی پیدا کنید.

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------