تازه های مهارتهای زندگی

آبیاری اتوماتیک گلدان ها,آبیاری اتوماتیک,آبیاری گلدان

آبیاری اتوماتیک گلدان ها

آبیاری اتوماتیک گلدان ها تعطیلات رسیده و شما عازم سفرهای چند روزه هستید اما نمیدانید با گل و…

هدایای مناسب روز دانشجو 

برای روز دانشجو احتمالاً برای خواهر و برادر، دوست و یا فرزند خود به دنبال یک هدیه‌ی مناسب با قیمت خوب هستید؛ به ویژه اگر سال اولی هم باشد!

انتخاب های زیادی وجود دارد؛ بسته به اینکه این هدیه را چندنفره بخرید و یا نسبت خانم یا آقای دانشجو با شما چه باشد. پیشنهاد ما این است که فهرست زیر را بخوانید و بعد برای خرید دسته‌جمعی یا تک‌نفره‌ی هر کدام از آنها تصمیم‌گیری کنید.

 

مطمئن باشید که یکی از این پیشنهادها با ویژگی‌های شخصیتی خانم یا آقای دانشجو و مهم‌تر از آن با جیب شما تناسب خواهد داشت.

 

در هر حال در اختیار داشتن یک فهرست هر چند کوچک قدم بزرگی برای تصمیم‌گیری درباره‌ی هدیه است. به این فکر کنید که کدام یک از کالاهای این فهرست به کار دانشجوی شما می‌آید و یا او را واقعاً خوشحال خواهد کرد.

 

کوله پشتی و کیف دستی با کاربری بالش

مطمئن باشید کوله‌اش را خیلی به درودیوار می‌کشد. احتمالاً آن را در سالن غذاخوری به گوشه‌ای پرت می‌کند و یا زمانی که با همکلاسی‌ها مشغول نقشه‌کشیدن برای مدیر گروه آموزشی است، آن را زیر سرش می‌گذارد. به یک کوله انعطاف پذیرتر یا نو احتیاج خواهد داشت. هرچند که این بلاها را سر کوله‌ی جدیدش هم خواهد آورد!

 

هدایای روز دانشجو, بهترین هدیه های روز دانشجو

دانشجویان به یک کوله یا کیف انعطاف پذیر احتیاج پیدا می کنند

 

هدفون؛ ابزار کمکی درس نخواندن

اگر از آن دسته دانشجوهای درس‌خوان و دوست‌داشتنی است که شب‌ها تا صبح مشغول گوش‌کردن سخنرانی‌های تخصصی و کلاس‌های عقب‌مانده‌ای است که در آن شرکت نکرده، هدفون بهترین انتخاب برای اوست. هر چند هدفون برای از زیر‌درس‌ دربروها هم خوب است. در هر حال بگذارید با خیال راحت در خانه، خوابگاه و یا سایت دانشکده بنشیند و فیلم سینمایی اش را ببیند! شاید اگر کیفیت فیلم دیدنش تغییر کند، با حوصله بیشتری درس بخواند.

 

هدایای روز دانشجو,بهترین هدیه های روز دانشجو

دانشجویان می توانند با هدفون درس های عقب مانده و یا جلسات و سخنرانی ها را گوش کنند

 

ساعت مچی برای انواع تیپ‌های دانشجویی

احتمالاً بیش از اندازه برای کتاب‌های درسی‌اش پول پرداخت کرده است. هزینه های پروژه‌ها و رفت‌ و آمد و خوش‌خرجی‌هایی که با دوستانش انجام می‌دهد نیز به او اجازه‌ی خرید یک ساعت را نمی‌دهد. اگر فکر می‌کنید که تیپ بی‌نقص او به یک ساعت زیبا و کارآمد که با بیشتر لباس‌ها هماهنگ می‌شود نیاز دارد، این هدیه را انتخاب کنید. اگر سال اولی است و برای پذیرفته شدن در کنکور هم هدیه‌ای برای او نخریده‌اید در انتخاب این گزینه شک نکنید.

 

هدایای مناسب روز دانشجو,تزیین هدایای روز دانشجو

اگر دانشجوتان ساعت ندارد در انتخاب آن شک نکنید و برایش بخرید

 

گوشی تلفن برای سرویس بهداشتی

اصلاً دوران دانشجویی دوران جاگذاشتن و گم‌کردن گوشی‌هاست. همه‌ی آنهایی که این دوران را تمام کرده‌اند خاطراتی از افتادن گوشی تلفن در سرویس بهداشتی، فراموش‌کردن در بوفه‌ی دانشگاه و یا جاگذاشتن در تاکسی، برای تعریف کردن دارند. اگر چنین اتفاقی برای او هم افتاده است، یک گوشی که این روزها با قیمت‌ها و ویژگی‌های مختلف در بازار وجود دارد، برایش هدیه بگیرید تا هیجان و ذوق‌زدگی از نوک مو تا مچ پا در او جاری شود!

 

مدل تزیین هدایای روز دانشجو,ایده هایی برای تزیین هدایای روز دانشجو

می توانید برای روز دانشجو برای آن ها گوشی تلفن همراه هدیه بگیرید

 

پوشاکی برای ورزش نکردن

هرچند که بیشتر دانشجوهای سال اولی اهل پیچاندن کلاس نیستند اما بسیاری از آنها برای گذراندن کلاس‌های تربیت بدنی تنبلی می‌کنند. این مختص دانشجوهای سال اولی هم نیست، به طور کلی کلاس تربیت بدنی اولین گزینه برای پیچاندن است! خوب با یک انتخاب هوشمندانه به او انگیزه‌ی بیشتری برای حضور در این کلاس‌ها بدهید و در یک قدم بزرگتر او را برای اهمیت‌دادن به سلامتی‌اش تشویق کنید. ضمن اینکه حتماً او در محیط دانشگاه پوشیدن لباس اسپرت را دوست خواهد داشت.

 

بهترین هدیه های روز دانشجو, خرید بهترین هدیه های روز دانشجو

لباس های اسپرت هدیه مناسبی برا دانشجویان عزیز می باشد

 

کتاب؛ همراه همیشگی

همیشه دنبال کتاب هستند؛ فرقی نمی‌کند که دانشجوی درس‌خوانی باشند و یا نه. قیمت کتاب‌های درسی هم این روزها متناسب با جیب همیشه‌درگردش دانشجوها نیست. با یک کتاب خوب از مجموعه درس‌های سنگین و وحشتناکش او را هیجان‌زده کنید؛ شاید با این انتخاب اشتیاق بیشتری برای گذراندن امتحانات پایان ترم داشته باشد. در هر حال دانشجو با کتاب تعریف می‌شود و این هدیه‌ی کلاسیک و باارزشی است.

 

ایده برای هدایای روز دانشجو,هدایای روز دانشجو

دانشجویان همیشه دنبال کتاب هستند؛ فرقی نمی‌کند که دانشجوی درس‌خوانی باشند و یا نه

 

وسایل اصلاح؛ زمانی برای زیبایی

طبق معمول دیر از خواب بیدار می‌شود و احتمالاً هم ترجیح می‌دهد پول‌هایش را به جای آرایشگاه محل در جای بهتری خرج کند. وسایل اصلاح برای چنین شرایطی انتخاب مناسبی است چه اینکه او دوست دارد، جلوی همکلاسی ها و هم دانشکده‌ ایی هایش زیباتر و مرتب‌تر به نظر برسد.

 

ایده های روز دانشجو,هدایای مناسب روز دانشجو

با هدیه دادن وسایل اصلاح به دانشجویان در وقت آن ها صرفه جویی کرده ایم

 

لپ‌تاپ؛ پیش به سوی درس

در اینکه هر دانشجویی این روزها به یک کامپیوتر قابل حمل احتیاج دارد، شکی نیست. اینکه بتواند هر جایی که توانست بساط درسش را راه بیندازد و اینکه کی و چگونه خودش را به کامپیوترش برساند، فکرش را مشغول نکند. اگر درصدد خرید چنین هدیه‌ای برای او هستید حتما به نیازهای او و ویژگی‌های مختلف این کامپیوترها توجه کنید. مطالب این بلاگ نیز در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

 

تزیین هدایای روز دانشجو,مدل تزیین هدایای روز دانشجو

امروزه هر دانشجویی به لپ تاپ نیاز دارد

 

ابزار سلفی برای خاطره ها

برای جمع‌های خندان و شلوغ و پُرسروصدای دانشجویی یک پک سلفی بهترین انتخاب است. هم قیمت مناسبی دارد و هم لحظات کلاس‌ها، دورهمی‌ها، همایش‌ها و خلاصه هر چیزی که قرار است در دوران دانشجویی برای او اتفاق بیفتد را ثبت و پرخاطره می‌کند. البته بعد از خرید این هدیه منتظر دیدن عکس‌های عجیب و غریب او در کلاس با اساتیددرحال‎درس‌دادن باشید.

 

کیف و کاور برای پاسداشت پول

اگر برای او یک کامپیوتر قابل حمل خریده‌اید و یا اینکه خودش قبلاً آن را خریداری کرده است؛ لحظه‌های پرت کردن کیف و زیرسرگذاشتن آن را دوباره به یاد بیاورید! مطمئن باشید وقتی او گرم صحبت درباره‌ی درس و یا اتفاقاتی است که در کلاس افتاده است، به سلامت کامپیوترش فکر نمی‌کند.

 

مدل تزیین هدایای روز دانشجو,ایده برای هدایای روز دانشجو

برای لپ تاپ دانشجوتان حتما کیفی خریداری کنید تا راحت آن ها حمل کند

 

البته می توانید با توجه به رشته و علاقه دانشجوی مد نظرتان برای آن هدیه بخرید، مانند فلش مموری، دفترچه یادداشت، دوربین، کفش اسپرت، خودنویس، و وسایل مربوط به رشته تحصیلیشان.

 

نمونه هایی از مدل تزیینات هدایای مناسب روز دانشجو

ایده هایی برای تزیین هدایای روز دانشجو,هدیه های روز دانشجو

هدایای روز دانشجو, بهترین هدیه های روز دانشجو

کادو کردن هدایای روز دانشجو

 

هدایای روز دانشجو,بهترین هدیه های روز دانشجو

هدایای مناسب روز دانشجو,تزیین هدایای روز دانشجو

تزیین ساده و زیبای هدایای روز دانشجو

 

مدل تزیین هدایای روز دانشجو,ایده هایی برای تزیین هدایای روز دانشجو

بهترین هدیه های روز دانشجو, خرید بهترین هدیه های روز دانشجو

هدیه های روز دانشجو

 

ایده برای هدایای روز دانشجو,هدایای روز دانشجو

تزیین هدیه های روز دانشجو

 

گردآوری : بخش اسرارخانه داری بیتوته

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------