حفاظ پنجره نمادی از زیبایی و امنیتحفاظ پنجره,حفاظ پنجره ساختمان

حفاظ پنجره

 

تکنولوژی با سرعت پیشرفت می کند و ابزارهای امنیتی و ضد سرقت در حال مدرن شدن می باشند. دزدگیرها، دوربین های مدار بسته، درب های ضد سرقت و ... اما همچنان مهمترین عامل بازدارنده سارقان ابزار های فیزیکی است. یکی از مهمترین آن ها حفاظ های در، پنجره و بالکن است. البته با توجه به تاثیر بسیار زیاده حفاظ ها بر روی نمای ساختمان و منزل، بهتر است بدانیم در کجا چه حفاظی را انتخاب کنیم.

 

حفاظ پنجره ساختمان چیست؟

حفاظ پنجره ساختمان با استفاده از فلزاتی چون آهن و فولاد ساخته می شوند. این نوع سازه علاوه بر اینکه باعث ایجاد امنیت بیشتر در خانه و ساختمان شما می شود، در زیباسازی نمای آن نیز تأثیر بسیار زیادی دارد. به طور کلی حفاظ ها برای قسمت های مختلف ساختمان ها به کار می روند. آن ها از سقوط اجسام و افراد از پنجره نیز پیشگیری می کنند.

 

انواع حفاظ پنجره ساختمان

حفاظ های پنجره ساختمان مانند حفاظ درب ها دارای انواع مختلفی هستند. در ادامه انواع مختلف آن ها را نام برده ایم و مقایسه کرده ایم. پیش از انتخاب حفاظ مناسب باید انواع آن ها را بشناسید و کاربردشان را بدانید.

 

1. حفاظ آکاردئونی

2. حفاظ باهاماس یا برمودایی

3. حفاظ جالیزی

 

 

اما در ادامه به توضیح درباره درب های آکاردئونی می پردازیم. این سازه به دلیل شباهت خود با ساز آکاردئون به درب های آکاردئونی معروف شده است که در ادامه به توضیح انواع آن می پردازیم.

 

ساخت بهترین درب آکاردئونی

امنیت همیشه دغدغه مهم انسان‌ها ‌بوده‌‌‌ و‌ هست.‌ ما همواره سعی می‌کنیم تا از جان، مال و خانواده خود محافظت کنیم. به همین دلیل نیز ابزارهای مختلفی برای این کار ساخته‌ایم. که البته به مرور زمان این ابزار پیشرفت کرده‌اند.

 

در خانه‌های آپارتمانی معمولا راه ورودی برای سارقان به جز درب خانه وجود ندارد. البته در خانه‌های ویلایی نیز امنیت درب‌ها، اهمیت زیادی دارد. امروزه حفاظ درب آکاردئونی بهترین محافظ برای درها به شمار می‌رود. این درب‌ها در انواع مختلف تولید می‌شوند و دارای کیفیت‌های مختلفی هستند. امروزه استفاده از این وسیله برای ورودی ساختمان‌هایی با کاربری‌های مختلف از جمله تجاری و مسکونی رواج پیدا کرده است.

 

درب آکاردئونی به نوعی حفاظ گفته میشود که مانند حفاظ پنجره جهت ایجاد امنیت و حفاظت نصب می شود با این تفاوت که از درب ورودی محافظت می نماید و امروزه کاربرد این دردها بسیار بالاتر رفته و در موارد بسیار زیادی مانند مغازه ها ، انباری ها ،اماکن اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد . درب های آپارتمانی با پیشرفت تکنولوژی از جنس های مختلف ساخته شده و به راحتی می توان بر روی آنها طرح های مختلف و متنوع را اجرا و همچنین دستمان در انتخاب رنگ بندی این دردها بسیار باز است . همچنین می‌توان بر روی درب های آکاردئونی ضد سرقت نیز نصب و یا از قفل های سنتی مانند کتابی استفاده کرد.

 

انواع حفاظ درب آکاردئونی

این محصولات در انواع مختلفی تولید می‌شوند. هر تولیدکننده طرح‌های متفاوتی از این محصول را عرضه می‌کند. شما می‌توانید بر اساس موارد مورد اهمیت از نظر خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. البته تولیدکنندگان حرفه‌ای برای کاربردهای مختلف، حفاظ‌های متفاوتی را در نظر می‌گیرند.

 

تفاوت ظاهری حفاظ درب آکاردئونی با یکدیگر در شکل نرده‌های آن‌هاست. نرده‌ها به شکل‌های مختلفی تولید می‌شوند. بنابراین دست شما برای انتخاب کاملا باز است. البته بهتر است حفاظی را انتخاب کنید که نرده‌های بیشتری داشته باشد. این کار امنیت ساختمان  را افزایش می‌دهد.

 

این حفاظ‌ها با استفاده از متریال مختلفی تولید می‌شوند. به همین دلیل مقاومت آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. ولی در حالت کلی دارای مزیت‌ها و معایبی یکسان هستند. در ادامه به مزیت‌ها و معایب این نوع حفاظ‌ها پرداخته‌ایم.

 

حفاظ پنجره,حفاظ پنجره ساختمان

انواع حفاظ بالکن

 

مقایسه انواع حفاظ درب آکاردئونی

کیفیت حفاظ درب آکاردئونی

مهم‌ترین بخش از یک محصول، کیفیت آن است. هر تولید کننده یا خریدار در مرحله اول کیفیت را در نظر می‌گیرد. در تولید محصولات امنیتی این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. حفاظ‌های درب آکاردئونی در کیفیت‌های متفاوتی عرضه می‌شوند. در نتیجه قیمت‌های مختلفی نیز دارند. اما باید این نکته را در نظر بگیرید که حتما از فروشگاهی معتبر خرید کنید.

 

ظاهر حفاظ درب آکاردئونی

همانطور که در قسمت‌های قبلی گفتیم، تنوع در تولید حفاظ‌ها زیاد است. این خبر خوبی برای خریداران به شمار می‌رود. چراکه می‌توانند خرید خود را براساس سلیقه شخصی‌شان انجام دهند. این تنوع در طرح و رنگ حفاظ‌ها وجود دارد. این موضوع به شما کمک می‌کند رنگ و طرح آن را متناسب با درب انتخاب کنید. در این صورت ظاهر حفاظ در جلوه درب ساختمان تأثیر خواهد داشت.

 

حفاظ پنجره,حفاظ پنجره ساختمان

انواع حفاظ پنجره ساختمان

 

اما همان طور که در ابتدا عنوان کردیم یکی از مسیرهای عمده ورود سارقین به داخل خانه ها، بالکن منازل است و راه مطمئن برای مسدود شدن آن نصب یک حفاط بالکن با امنیت بالاست. در ادامه با این محصول آشنا خواهیم شد.

 

انواع حفاظ بالکن

این محصول با متریال و طرح‌های مختلف تولید می‌شود. سلیقه کاربر و نیاز ساختمان حفاظ مناسب را تعیین می‌کند. برای انتخاب راحت‌تر لازم است اطلاعاتی در مورد انواع حفاظ طراحی شده برای بالکن داشته باشید. در ادامه به این انواع اشاره کرده‌ایم.

حفاظ بالکن شیشه‌ای

حفاظ ضد سرقت

حفاظ استیل

 

مقایسه انواع حفاظ بالکن

هر نوع از حفاظ‌ها در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی ساخته می‌شوند. همچنین دارای کیفیت متفاوتی نیز هستند. شما باید حفاظی انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد. اگر بخواهید تنها به ظاهر حفاظ توجه داشته باشید، ممکن است حفاظی نامطمئن انتخاب کنید. در مقابل اگر تنها به امنیت توجه کنید، ممکن است نمای ساختمان را خراب کنید. بنابراین لازم است به هر دو نکته به صورت همزمان توجه داشته باشید.

 

اگر در طبقه اول یک آپارتمان ساکن هستید، بهتر است که از حفاظ بالکن ضدسرقت استفاده کنید. سارقان تمایل زیادی به طبقه اول آپارتمان‌ها دارند. چراکه دسترسی به آن‌ها بسیار آسان است. حفاظ‌های ضد سرقت کار آن‌ها را سخت‌تر می‌کند. آن‌ها خانه‌های بدون محافظ را ترجیح می‌دهند. اگر به دنبال حفاظی هستید که تنوع مدل داشته باشد، بهتر است به سراغ متریال آهن و استیل بروید. آن‌ها در طرح‌های متنوعی طراحی و تولید می‌شوند. بنابراین دست شما در انتخاب بازتر خواهد بود. بهترین راه برای مقایسه انواع حفاظ بالکن، بازدید از فروشگاه‌ آنلاینی است که محصولات مختلفی ارائه دهد. در چنین فروشگاهی عکس‌های هر حفاظی به همراه مشخصات آن‌ها نیز وجود دارد. بنابراین مقایسه را بسیار آسان می‌کند.

 

طراحی و اجرای حفاظ مناسب تراس

اما از جمله نکات مهم در رابطه با حفاظ های ساختمان نحوه نصب آن است. حفاظ نما از جمله مجموعه هایی است که در زمینه طراحی و اجرای حفاظ مناسب فعالیت می کند. این مجموعه با فعالیت چندین ساله خود در این زمینه بسیار حرفه ای و ماهر گردیده و اجرای صفر تا صد انواع حفاظ را در طرح های به روز و مدرن بر عهده می گیرد. همچنین اگر طرح و رنگ بندی دلخواه خود مد نظرتان است می توانید قبل از اجرای پروژه به شرکت اعلام نمایید و طرح و رنگ مورد نظر خودتان را بر روی حفاظ اجرا کنید.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------