چند نمونه گل و گیاه مناسب هدیه روز مادرگل و گیاه مناسب هدیه روز مادر, گل برای روز مادر

چند نمونه گل و گیاه مناسب هدیه روز مادر

 

معرفی بهترین گل برای روز مادر:

یکی از قدیمی ترین و سنتی ترین هدایایی که در همه جا به مادران هدیه داده می شود گل است! در اینجا برخی از موارد مورد علاقه ما برای روز مادر آورده شده است. در ادامه این مقاله بیتوته شما را با چند نمونه از بهترین گل برای روز مادر و گل و گیاه مناسب هدیه روز مادر آشنا می کنیم.

گل های روز مادر که او آنها را می پرستد.

مادر بودن مستلزم عشق، فداکاری و از خودگذشتگی است و مادرانی که می شناسید این کار را به آسانی انجام می دهند. حتی اگر اینطور نیست. البته، همه روز مادر، روز مادر است تا به او نشان دهید که چقدر از همه کارهای او قدردانی می کنید، و روز مادرً نزدیکی است. در حالی که هزاران هدایای شگفت انگیز برای روز مادر وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید، خرید گل مورد علاقه برای روز مادر یک انتخاب درست است.

 

اما روز مادر فقط برای خرید یک هدیه برای مادر خود نیست، بلکه در مورد دیگر مادران شگفت انگیز زندگی شما نیز هست. این ممکن است شامل مادربزرگ شما، مادر فرزند شما و حتی دوستان نزدیک شما باشد. گل ها می توانند روشی مقرون به صرفه (یا گران قیمت) برای انجام این کار باشند، و ما مجموعه ای خیره کننده از بهترین گل ها را برای روز مادر جمع آوری کرده ایم تا متناسب با هر سبک و بودجه ای باشد.

 

گل رسمی روز مادر چیست؟

باور کنید یا نه، این گل میخک است، گلی که شکسپیر زمانی گفت زیباترین گل فصل است. اما این شکسپیر نبود که میخک را به روز مادر مرتبط کرد. این تمایز به آنا جارویس، بنیانگذار روز مادر، که از دست دادن مادر خود ویران شده بود، می رسد. در سال 1906، در یک سالگرد مرگ مادرش، آنا در یک یادبود کلیسا به مادران حاضر میخک اهدا کرد. و به این ترتیب، یک سنت متولد شد، اگرچه امروز، گل های روز مادر، بسته به ترجیح شخصی و پیامی که می خواهید ارسال کنید، طیف گسترده ای را انجام می دهند.

 

معنی گل های رنگی در روز مادر چیست؟

همه گل ها معانی متفاوت و تاریخچه های جذابی دارند. اما از نظر رنگ ها، صورتی ها به معنای سپاسگزاری و قدردانی هستند، در حالی که زردها به معنای شادی و شادی را تراوش می کنند و اغلب به دوستی مربوط می شوند. از آنجایی که گل رز قرمز مفهومی رمانتیک دارد، ممکن است انتخاب های خوبی برای افراد مهم باشد، چه آنها بچه های بزرگی داشته باشند و چه هدیه روز مادر. اگر به دنبال گل هایی برای نشان دادن نشاط هستید، ژربرا یا گل مروارید را انتخاب کنید. همچنین، یک نکته مهم: در حالی که گل های سفید نماد بی گناهی و پاکی هستند، وقتی نوبت به میخک های روز مادر می رسد، معمولاً برای احترام به مادرانی که فوت کرده اند انتخاب می شوند.

 

گل های مناسب را برای روز مادر:

مادرتان نقش ویژه‌ای در زندگی شما دارد، بنابراین درست است که وقتی روز مادر فرا می رسد، برای او گل های خاص بگیرید. شما می خواهید ترتیبی را انتخاب کنید که باعث شود او احساس گرامی داشتن و قدردانی کند و در عین حال چیزی است که او دوست دارد به نمایش بگذارد.

 

یک دسته گل روشن و شاداب را انتخاب کنید - گونه هایی مانند میخک های رنگارنگ و گل های رز مخلوط با گل های داوودی، نیلوفرها و گل های مروارید ژربرا یک انتخاب عالی هستند. آنها نه تنها هر اتاقی را روشن می کنند، بلکه عطر لطیف آنها خانه او را برای روزها شاداب می کند.

 

انتخاب عالی: بک دسته گل پر جنب و جوش برای روز مادر مناسب است که رنگ های زیادی به نمایش می گذارد. به عنوان مثال گل هایی مانند میخک سبز، گل داوودی و رزهای سر بزرگ نارنجی یک انتخاب عالی است.

 

اگر برای روز مادر از گل و گیاه گلدانی استفاده می کنید، دقت کنید از گلدان های زیبا و تزیین شده استفاده کنید. این گل ها باید از گل های مورد علاقه ی مادرتان و شرایط منزل آن برای نگهداری آن گل استفاده شود.

 

گل های گلدانی عمر بیشتری نسبت به گل های شاخه ای دارند.

 

خرید گیاهان خانگی از خرید دسته گل به صرفه تر و ارزان تر است و ماندگاری بیشتری دارد.

 

اگر مادرتان حیوان خانگی دارد، از گل و گیاهانی استفاده کنید که به حیوان شان آسیب نرساند. برخی گل ها و گیاهان برای حیوانات خانگی بسیار سمی هستند.

 

آشنایی با انواع گل برای روز مادر, گل های مناسب را برای روز مادر, معرفی گل های مناسب را برای روز مادر

بهترین گل ها برای روز مادر

 

نمونه هایی از گل و گیاه مناسب هدیه روز مادر:

گل سانسوریا:

سانسوریا یکی از گل هایی است که به نگهداری کمی نیاز دارد و برای مادران پرمشغله مناسب است.

 

گل ارکیده:

ارکیده که به عنوان "گریس کلی گل" شناخته می شود، به هر مادری احساس یک شاهزاده خانم را القا می کند. یا حتی احساسی بهتر؟ این گیاهان برای مادران پرمشغله و شاغل مناسب است زیرا به نیاز به نگهداری کمی هستند. تنها کاری که او باید انجام دهد این است که این ارکیده زیبا را در زیر نور روشن و غیرمستقیم خورشید قرار دهد و سطح رطوبت آن را حفظ کند و برای ماه های آینده از شکوفه دهی آن لذت خواهد برد.

 

ارکیده ها انتخاب خوبی برای مادرانی هستند که رنگ های جسورانه و استایل های عجیب و غریب را ترجیح می دهند. ارکیده های صورتی به ویژه نشان دهنده ظرافت، متانت و زنانگی هستند. ارکیده ها می توانند دو تا سه ماه یا بیشتر دوام بیاورند، نمادی عالی برای نشان دادن یک رابطه طولانی مدت مانند رابطه ای که با مادر، خاله یا مادربزرگ خود لذت می برید. 

 

معرفی انواع گل برای روز مادر, بهترین گل ها برای روز مادر, تزیین گل برای روز مادر

دسته گل صدتومانی و رز برای روز مادر

 

گل لاله:

لاله ها معانی زیادی دارند - و هر کدام بسته به رنگی که انتخاب می کنید متفاوت است. به عنوان مثال بنفش نشان دهنده سلطنت است، در حالی که قرمز برای عشق رمانتیک است. معمولاً گفته می شود صورتی نشان دهنده محبت است و رنگ سفید یا می تواند نشان دهنده نشاط باشد یا می تواند به عنوان عذرخواهی باشد. و انواع بسیار زیادی از لاله ها وجود دارد - لبه دار، طوطی، فرانسوی، لبه زنبق، و بسیاری دیگر - که هر یک به اندازه مادر منحصر به فرد است. مهم نیست که چه رنگ یا تنوعی را انتخاب می کنید، لاله ها اصلی ترین گل بهاری هستند، مطمئناً مادر شما را کمی خوشحال می کند!

 

گل آزالیا (Azaleas):

این گل زیبا یکی از بهترین هدیه ها برای روز مادر است زیرا گل دهی آزالیا نزدیک به روز مادر است.

این گیاه بسیار تشنه است و نیاز به آب دهی زیاد دارد مخصوصا زمانی که در فصل گل‌دهی است. نباید اجازه دهید خاک این گیاه خشک شود و بهتر است هرزگاهی خاک را تا جایی خیس کنید که بر روی خاک حباب تشکیل شود. این کار باعث می شود رطوبت مورد نیاز گیاه برای گل دادن تامین شود.

 

آزالیا رنگ های زیادی دارد از صورتی و بنفش پر رنگ گرفته تا سفید، به همین خاطر می توانید رنگ دلخواه مادرتان را تهیه کنید.

 

بهترین گل ها برای روز مادر, تزیین گل برای روز مادر, مدل باکس گل برای روز مادر

تزیین گل برای روز مادر

 

گل رز و داوودی قرمز:

در حالی که گل های داوودی به طور کلی نماد طول عمر، وفاداری، شادی و خوش بینی هستند، رنگ های مختلف نماد معانی مهم دیگری نیز هستند. گل داودی و رز قرمز به طور خاص نشان دهنده عشق و اشتیاق عمیق است. آنها یک هدیه ی مناسب برای روزهای خاص و تولد هستند زیرا نمادی از عشق برای دریافت کننده آن است، چه به صورت افلاطونی و چه به معنای عاشقانه. 

 

از دیگر گل های رز به همراه دیگر گل ها می توانید استفاده کنید. گل رز یک کلاسیک است، که آنها را به یک هدیه عالی برای مادرانی که تمایل به سنتی دارند تبدیل می کند. رنگ قرمز را که معمولاً با عشق همراه است کنار بگذارید و در عوض رنگ صورتی را انتخاب کنید که نشان دهنده قدردانی، عشق و قدردانی است. سفید یکی دیگر از گزینه های خوب است زیرا نماد خلوص است و رزهای کرم رنگ برای تفکر.

 

گلهای نگهداری شده :

اگر می خواهید گل هایی به کسی بدهید، اما از این ایده که گل ها در نهایت پژمرده می شوند و می میرند، خوشتان نمی آید، گل های نگه داشته شده در حال حاضر بسیار جذاب هستند و یک هدیه تولد عالی هستند. اما اگر بتوانید گل هایی داشته باشید که چند سال دوام می آورند چه؟ یک فرآیند با تکنولوژی بالا، گل های واقعی را به قطعات نمایشی زیبا تبدیل می کند که تقریباً نیازی به نگهداری ندارند و این باعث می شود گل های نگهداری شده هدیه ای کاملاً زیبا و متفکرانه باشد، بنابراین ممکن است بخواهید آن را نیز بررسی کنید.

 

گل و گیاهان مناسب برای روز مادر, تصاویر گل های مناسب برای روز مادر, معرفی انواع گل برای روز مادر

گل های ماندگار

 

گل مینا :

گل مینا نشان دهنده لطافت و معصومیت است. این گل مناسب برای مادری با نشاط، خوش قلب و صمیمی است. با هدیه دادن گل های مینای سفید یا یک دسته گل از میناهای رنگارنگ می توانید روزی عالی برای مادرتان رقم بزنید. همچنین به او نشان می‌دهید که او بانوی زیبایی است و به همین دلیل دوستش دارید.

 

گل آنتوریوم :

آنتوریوم گلی زیبا با برگ ها و گلبرگ های براق است. اگر می خواهید به مادرتان گلی با دوام بالا و مدت گل‌ دهی زیادی هدیه دهید، گلدان آنتوریوم انتخابی عالی است.

 

گل نرگس :

دادن گل نرگس به کسی نشانه ای است که نشان می دهد شما برای این شخص احترام و تحسین زیادی قائل هستید. پیام گل نرگس نشاط بخش و انرژی بخش است و آن را به گل های تولد و همچنین هدیه ای عالی برای بزرگترهای شما تبدیل می کند. 

 

گل برای روز مادر, انواع گل برای روز مادر, آشنایی با انواع گل برای روز مادر

تزیین باکس گل برای روز مادر

 

انواع گل های سوسن‌ :

گل های سوسن شکل مشخصی با گلبرگ های بلند و پرچم های برجسته دارند. تنوع رنگ آنها بی انتها است. می توانید برای هدیه ی روز مادر انواع سوسن را انتخاب کنید، از یک سوسن سفید ساده گرفته تا یک سوسن نارنجی یا یک دسته گل سوسن رنگارنگ، با دادن این دسته گل، به مادرتان احساس خوشبختی و خوشحالی هدیه می دهید.

 

گل صد تومانی :

گل صد تومانی که در سایه های سفید، صورتی، قرمز و گاهی حتی بنفش موجود است، چیدمان عالی برای مادر ایجاد می کند. از افتخار و خوش شانسی گرفته تا ازدواج های شاد (بابا را هم فراموش نکنید)، گل صد تومانی طیف وسیعی از چیزها را نشان می دهد، درست مانند طیف وسیعی از عشقی که به مادرتان دارید! 

 

گل میخک :

میخک صورتی نشان دهنده عشق مادر و سفید نماد عشق خالص یا بی قید و شرط و خوش شانسی است که یکی دیگر از گزینه های خوب است که می توانید انتخاب کنید. یکی از مزایای دیگر گل میخک این است که یکی از گل های شاخه بریده با ماندگاری بیشتری است که می توانید بخرید، به این معنی که هدیه شما ماندگار خواهد بود.

 

گل لیسیانتوس :

لیسیانتوس گلی عالی برای ادای احترام به مادری است که گل های لطیف، زیبا و جذاب را دوست دارد. می توانید گل های لیسیانتوس را در انواع مختلف تک رنگ، چند رنگ یا دسته گل‌ ترکیبی تهیه کنید. این گل کوچک شیرین به هر نوع چیدمان ظرافت می بخشد. آن را با شکوفه های بزرگتر و تعداد زیادی شاخ و برگ سرسبز مخلوط کنید و دسته گل زیبایی داشته باشید که مطمئناً برای مادر این روز را رقم می زند.

 

مدل های تزیین گل برای هدیه به مادر: 

 

انواع گل برای روز مادر, آشنایی با انواع گل برای روز مادر, گل های مناسب را برای روز مادر

تزیینات شیک گل برای روز مادر

 

معرفی گل های مناسب را برای روز مادر, انواع گل های مناسب را برای روز مادر, گل و گیاهان مناسب برای روز مادر

تزیین گل و شکلات برای روز مادر

 

گل و گیاه مناسب هدیه روز مادر,انواع گل برای روز مادر,گل های مناسب را برای روز مادر

گل و گیاه مناسب هدیه روز مادر

 

گل برای روز مادر,آشنایی با انواع گل برای روز مادر,معرفی گل های مناسب را برای روز مادر

انواع گل و گیاه مناسب هدیه روز مادر

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------