سنگ کف سالنآشنایی با سنگ کف سالن

سنگ های ساختمانی به دلیل های گسترده ای، سال ها به عنوان آیتم اصلی و پرطرفدارترین مصالح ساختمانی جهت اجرا و طراحی کف سالن می باشد. باتوجه به سرچشمه سنگ های ساختمانی از دل زمین، باعث شده تا از تنوع رنگ متعددی بهره مند گردد و براساس هر سلیقه ای را برای سنگفرش کف سالن ساختمان نما را مورد پوشش قرار دهد.

 

در ادامه به بررسی اقسام گوناگون سنگ های ساختمانی مورد استفاده جهت کف سالن خواهیم پرداخت و قيمت سنگ کف سالن با توجه به مدل سنگ مورد نظر از بازه های قیمتی بهره مند می باشد. برای نمونه می توان به سنگ مرمر اشاره نمود که از درخشندگی بالایی در کف ساختمان بهره مند می باشد باتوجه به معایبی زیرا خراش پذیری و لکه پذیری هنوز به عنوان یکی از پرکاربردترین سنگ های ساختمانی جهت کف سالن می باشد.

 

سنگ گرانیت ديگر سنگ های ساختمانی مورد استفاده جهت سنگفرش کف ساختمان می باشد که از خصوصیت اصلی آن می توان به استواری بالای گرانیت اشاره نمود و همین مورد باعث شده تا از گرانیت اغلب جهت سنگفرش مکان های عمومی و آموزشی مانند دانشگاه ها مورد استفاده قرار گیرد. سنگ تراورتن یکی ديگر از انواع سنگ ساختمانی مورد کاربر جهت سنگفرش کف سالن پذیرایی می باشد که از این سنگ بیش تر براي طراحی های سنتی و باستانی جهت سنگفرش کف سالن مورد استفاده قرار می گیرد.

 

سنگ مرمریت یکی از پراستفاده ترین سنگ های ساختمانی در کف سالن بوده و بيش ترین کاربرد آن در ساختمان های مسکونی و تجاری می باشد و سنگ مرمریت از طرح و رنگ های متنوعی بهره مند می باشد که باعث شده تا هر مدل سلیقه ای را مورد پوشش خود قرار دهد.

 

شیک ترین سنگ کف سالن

 

مدل سنگ کف سالن

 

لیزر سنگ کف سالن

 

مدل سنگفرش سالن

 

سنگ های کف سالن

 

سی ان سی سنگ کف سالن

 

مدل سنگ کف سالن

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023