برای رنگ اتاق غذاخوری از رنگ های گرم، استفاده کنید



آیا می‌خواهید فضای غذاخوری خود را جذاب‌تر و زیباتر كنید؟ راه حل این مسئله استفاده از پالت رنگی‌ای است كه دارای رنگ زرد است. شاید به این دلیل كه رنگ زرد یادآور سرخوشی، روزهای آفتابی، و فضاهای شاد است. این رنگ، رنگ گرم و خوش‌بینی است و بسیار مناسب فضایی است كه دیگران گرد هم جمع شده‌اند تا غذا بخورند و با هم گفتگو كنند.

 

انتخاب رنگ غذاخوری,بهترین انتخاب رنگ غذاخوری

آشنایی با گستره های رنگ زرد


گستره رنگ سبز، رنگ های سبز تازه و روشن مانند رنگ‌های زرد متمایل به سبز تا رنگ‌های زرد غنی مانند رنگ طلایی را در برمی‌گیرد. رنگ زرد كم رنگ، رنگ خنثی بسیار خوبی است كه با دیگر رنگ‌ها به خوبی تركیب می‌شود. رنگ‌های زرد روشن بسیار به چشم می‌آیند و با رنگ‌های خنثی و ملایم به خوبی هماهنگ می‌شوند.


برای این‌كه قدرت این رنگ را به شما نشان بدهیم، هشت اتاق غذاخوری را انتخاب كرده‌ایم كه در آن‌ها از رنگ زرد استفاده شده است.


حتی مقدار كم رنگ زرد در فضا بسیار جلب توجه می‌كند، به همین دلیل پیش از انتخاب و استفاده از این رنگ، به ویژه رنگ‌های زرد روشن، بسیار دقت كنید تا وقتی از این رنگ در اتاق خود استفاده كردید پشیمان نشوید.
در عكس بالا گستره رنگ زرد را می‌بینید.

دکوراسیون اتاق غذاخوری,رنگ مناسب اتاق غذاخوری

رنگ زرد مایل به سبز یکی از بهترین زرد ها است كه بسیار مناسب یک اتاق غذاخوری مدرن است


رنگ زرد مایل به سبز یکی از بهترین زرد ها است كه بسیار مناسب یك اتاق غذاخوری مدرن است. در اتاق غذاخوری بالا دیوارهای زرد رنگ قابی پیرامون فضای بیرونی ایجاد كرده‌اند و ارتباط خوبی با رنگ سبز متمایل به زرد موجود در گیاهان پیدا كرده‌اند.

طراحی اتاق غذاخوری, اتاق غذاخوری با رنگ های زرد

رنگ زرد مایل به کرم پلی میان رنگ‌های تیره و روشن ایجاد می کند


آیا علاقه‌ای به رنگ‌های زرد مایل به کرم ندارید؟ بهترین رنگ اتاق برای این دسته از افراد این است که از رنگ‌های زرد ملایم استفاده کنند كه یادآور گندم خشك یا شن‌زار هستند.
دیوارها در اتاق بالا دارای رنگ زرد لطیف و ملایمی هستند و پلی میان رنگ‌های تیره و رنگ‌های روشن ایجاد كرده اند.

بهترین انتخاب رنگ غذاخوری, چیدمان و دکوراسیون غذاخوری

برای ایجاد فضایی ملایم رنگ سقف اتاق را به رنگ زرد درآورید


اكثر مالكان یک رنگ را برای دیوارها انتخاب می‌كنند و رنگ سقف را همیشه سفید در نظر می‌گیرند. من می‌خواهم این قانون را برعكس كنم. برای ایجاد فضایی ملایم رنگ سقف اتاق پذیرایی را به رنگ زرد درآورید.

چیدمان و دکوراسیون غذاخوری, طراحی اتاق غذاخوری

در سرما اتاق خود را با یک رنگ داغ مانند نارنجی یا زرد تیره گرم ‌كنید


آیا در یک آب و هوای سرد زندگی می‌كنید؟ اتاق پذیرایی خود را با یك رنگ داغ مانند نارنجی یا زرد تیره گرم ‌كنید. هر چقدر هم هوای بیرون سرد و طوفانی باشد، شما و مهمان‌تان گرم خواهید ماند.

انتخاب انواع رنگ زرد برای اتاق غذاخوری,رنگ مناسب اتاق غذاخوری

برای ایجاد لطافت در فضایی كه در آن سطوح خشن و زبر وجود دارد، سراسر اتاق را زرد کنید


با استفاده از رنگ زرد لطیف و گرم در سراسر اتاق پذیرایی، نور خورشید را وارد فضای خود كنید. این كار شیوه‌ای مناسب برای ایجاد لطافت در فضایی است كه در آن سطوح خشن و زبر وجود دارد.

رنگ مناسب اتاق غذاخوری,انتخاب رنگ غذاخوری

استفاده از وسایل زرد طلایی فضا را زنده و شیک و مدرن می کند


اگر می‌خواهید اتاق پذیرایی منحصربه‌فردی داشته باشید از رنگ طلایی استفاده كنید. وسایل چوبی تیره گاهی سنگین و گرفته به نظر می‌رسند. یك رنگ زرد غنی فضا را زنده می‌كند و در عین حال آن را شیك و مدرن نگاه می‌دارد.

طراحی و چیدمان اتاق غذاخوری,دکوراسیون اتاق غذاخوری

رنگ کردن صندلی های چوبی قدیمی به رنگ زرد


اگر دارای صندلی‌های چوبی در اتاق پذیرایی هستید ولی این صندلی‌ها خاص و زیبا نیستند می‌توانید مانند عكس بالا آن‌ها را به رنگ زرد درآورید. شدت این رنگ كمی زیاد است اما اگر از آن درست استفاده كنید فضا بیش از حد تحت تاثیر این رنگ درنمی‌آید.

رنگ مناسب اتاق غذاخوری,انتخاب رنگ غذاخوری

رنگ زرد لیمویی در كنار رنگ‌ خاكستری روشن و رنگ‌ سفید به فضا جلوه‌ای فوق‌العاده مدرن داده است


این صندلی‌های غذاخوری رنگ زرد لیمویی زیبایی به این اتاق پذیرایی خنثی داده‌اند. این رنگ دیدنی در كنار رنگ‌های خاكستری روشن و رنگ‌های سفید به فضا جلوه‌ای فوق‌العاده مدرن داده است.

 

منبع : chidaneh.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------