راهنمای انتخاب کت و شلوار برای افراد قد کوتاهکت و شلوار برای افراد قد کوتاه, کت مناسب افراد کوتاه قد, کت و شلوار برای مردان کوتاه قد

راهنمای انتخاب کت شلوار برای افراد قد کوتاه

 

نکته هایی برای انتخاب کت و شلوار برای قد کوتاه:

شما می توانید با وجود داشتن قدی کوتاه یک جنتلمن واقعی باشید، فقط باید کت و شلواری مناسب با تناسب خود انتخاب کنید. بهترین راه این است که از خیاطی ماهر بخواهید که کت و شلوار مناسب شما را بدوزد.

راهنمای انتخاب کت و شلوار برای افراد لاغر و قد کوتاه:

هر تیپ بدنی چالش های خود را دارد.

با این حال، مردان کوتاه قد، لاغر و ریزه اندام این چالش را دارند که جای کمتری برای خطا دارند، زیرا تناسب آنها باید به درستی متعادل شود.

 

کت مناسب افراد کوتاه قد 1. یک کت و شلوار سفارشی تهیه کنید

برای اینکه کت و شلوار شما به خوبی روی تن شما بخوابد، بهتر است از خیاطی ماهر بخواهید که کت و شلوار مناسب شما را بدوزد.

 

اگر کت و شلوار آماده خریداری می کنید، روی شانه ها، سینه، کمر و فاق تمرکز کنید، حتی اگر آستین ها یا پاچه های شلوار کمی بلند یا کوتاه باشند. آنها را می توان خیلی راحت روی بدن تنظیم کرد. در صورتی که این کار را بلد نبودید از یک خیاط کمک بخواهید.

 

کت های کوتاه تر : کت ها معمولاً باسن را می پوشانند، اما یک کت کوتاه تر پاها را بیشتر نمایان می کند و توهم قد را ایجاد می کند. و بلندتر به نظر می رسید.

 

یقه های باریک تر و نازک تر : یقه های پهن تر و ضخیم تر، شانه ها را برجسته تر می کنند و باعث می شوند مرد در بالاتنه ی خود پهن تر به نظر برسد. شما می خواهید عرض خود را برای یک فرد کوتاه قد کم کنید زیرا این باعث می شود شما بلندتر به نظر برسید.

 

دکمه های بالاتر : دکمه های کت و شلوار شما دکمه های کمر نامیده می شوند. اینها روی کمر طبیعی می نشینند. گاهی اوقات، این می تواند پاهای کت و شلوار را کوتاه کند و ظاهری کوتاه تر ایجاد کند. نشستن دکمه کمر کمی بالاتر پاها را کشیده و ظاهری بلندتر می دهد.

 

نکاتی برای انتخاب کت و شلوار برای افراد قد کوتاه :

 انتخاب لباس برای مردان لاغر و قد کوتاه نیاز به رعایت نکاتی دارد. با خودتان صادق باشید و قبول کنید که قد کوتاه هستید و در انتخاب کت و شلوار دقت کنید. 4 نکته ای که هنگام خرید کت و شلوار برای مردان کوتاه قد باید به آن توجه کنید در زیر آورده شده است:

 

کت و شلوار برای مردان کوتاه قد 2. آستین و پاچه های بلندتر بپوشید

اکثر آقایان می خواهند که آستین کت و شلوارشان کمی بالاتر و یا روی مچ دستشان باشد و حدود نیم اینچ از سرآستین پیراهن زیر آن نمایان شود.

 

آستین های شما نباید خیلی بلند باشند که آستین پیراهن را به طور کامل پنهان کند - این باعث می شود کت و شلوار برای شما خیلی بزرگ به نظر برسد.

 

پهنای آستین های باریک تر : برش های باریک تر، توهم قد را اضافه می کند، بنابراین آستین های باریک تر که بازوهای شما را در آغوش می گیرند، آنها را بلندتر نشان می دهند.

 

شلوار مردانه :

یک مرد کوتاه قد می تواند کمی بلندتر شود و فقط به اندازه ی یک نوار باریک از پاچه ی شلوار روی کفش باشد. تا پاهای شما بلندتر به نظر برسد.

 

نکته کلیدی تناسب است - بیشتر از هر نوع بدنی، شما باید با توجه به تناسب اندام خود لباس بپوشید.

 

شلوار باید بالای کمر شما بنشیند تا بدن شما تا حد امکان بلندتر به نظر برسد. از کمربند پرهیز کنید. به جای آن آویز بپوشید. به این ترتیب یک خط افقی کمتر وجود دارد که بدن شما را به بخش های کوتاه تر تقسیم می کند.

 

پاچه های شلوار باید به اندازه ای بلند باشند (شلوار بلند متوسط) که در بالای کفش شما "شکستگی" ایجاد کنند.

 

هر پاچه ای که روی کفش جمع می شود خیلی بلند است و باید کوتاه شود. هر پاچه ای که به هیچ وجه به کفش نمی رسد، ظاهر بدی پیدا می کند و توجه را به سمت پایین جلب می کند.

 

به همین ترتیب، از هرگونه جزئیات اضافی روی شلوار خود اجتناب کنید. سجاف های بدون بند باعث می شوند که پاهای شما بلندتر به نظر برسند و شلوارهای ساده و راسته بهتر به نظر می رسند.

 

کت شلوار برای افراد قد کوتاه, کت و شلوار مناسب افراد قد کوتاه, کت شلوار برای قد کوتاه

کت و شلوار مناسب افراد قد کوتاه

 

کت و شلوار برای مردان کوتاه قد 3. جزئیات را متناسب با اندازه خود دریافت کنید

این یکی می تواند کمی مشکل باشد. اگر کت و شلوار خود را سفارشی تهیه نمی کنید، قبل از خرید نهایی، خوب دقت کنید. شما می خواهید جزئیات کوچکی که کت و شلوار را تزئین می کنند طوری به نظر برسند که در جای مناسب بدن شما قرار گرفته اند.

 

کت و شلوارهای معمولی در S یا XS ممکن است نیازی به این تنظیمات نداشته باشند - اگر مشکل دارید، به دنبال مارک هایی باشید که به طور خاص برای مردان کوتاه قد مناسب هستند.

 

جیب های پایینی کت باید بالای باسن قرار گیرند، نه در جایی که کت روی آنها پهن می شود. مردان قد کوتاه تر یک جیب برش دار و بدون دریچه می خواهند - کمتر حواس تان را پرت می کند.

 

جیب بالای سینه باید محکم روی جلوی سینه شما قرار گیرد و به هیچ وجه بزرگ نباشند.

یقه ها باید با پهنای تنه شما مطابقت داشته باشند – اگر سینه باریکی دارید، به یقه های لاغرتر نیاز دارید.

 

اگر پشت کت شما برش (شکاف) دارد نباید به میزان قابل توجهی از کمر شما بالاتر برود. شما نمی خواهید یک شکاف تا پشت کت خود داشته باشید.

 

جلوی کت باید مستقیماً روی کمر شما دکمه زده شده باشد. در یک کت دو دکمه ، یک دکمه روی کمر و دیگری روی قسمت سینه و سه دکمه ای یک دکمه در وسط دو دکمه ای قرار می گیرد.

 

دکمه های کت و شلوار شما دکمه های کمر نامیده می شوند. اینها روی کمر طبیعی می نشینند. گاهی اوقات، این می تواند پاهای کت و شلوار را کوتاه کند و ظاهری کوتاه تر ایجاد کند. نشستن دکمه کمر کمی بالاتر پاها را کشیده و ظاهری بلندتر می دهد. بنابراین در کت های یک دکمه ای، دکمه را کمی بالاتر از کمر انتخاب کنید و در دو دکمه ای، دکمه ی دیگر را روی قسمت سینه و در کت های سه دکمه ای، دکمه ی دیگر را بین این دو دکمه قرار بدهید.

 

 

مدل کت و شلوار مردانه برای افراد کوتاه قد, کت و شلوار برای قد کوتاه, مدل کت و شلوار برای افراد قد کوتاه

کت شلوار برای قد کوتاه

 

کت و شلوار برای مردان کوتاه قد 4. یک طرح عمودی بپوشید

اگر کت و شلوار طرح دارد، باید مینیمال باشد و چشم بیننده را به سمت بالا ببرد.

 

راه راه های کوچک ایده آل هستند. تک رنگ نیز به خوبی کار می کند، به خصوص در پارچه هایی که خود دارای بافتی برجسته است.

 

از هر نوع بررسی خودداری کنید - خطوط افقی فقط توجه بیننده را به طرفین جلب می کند و شما را کوتاه تر و پهن تر نشان می دهد.

 

کت و شلوار برای مردان کوتاه قد 5. چشم را به سمت بالا بکشید

به طور کلی، مردان کوتاه تر دوست دارند که ظاهرشان با جزئیات کمتر درهم تنیده باشد – هر چه مسیر چشم ها به سمت بالا تنه شما صاف تر باشد، قدتان بلندتر به نظر می رسد. اما از کمک به کشیدن چشم به سمت بالا با پاشیدن رنگ روشن روی قسمت بالایی بدن خودداری نکنید.

 

یک مربع جیبی که واقعاً در مقابل کت متمایز است می تواند به جلب توجه افراد به سمت صورت شما کمک کند. چشمان آنها را با یک چین واضح و اوج در حرکت نگه دارید با مثلثی که به سمت بالا نشان می دهد! 

 

کت و شلوار برای افراد لاغر و قد کوتاه, مدل کت و شلوار مردانه برای افراد کوتاه قد, کت و شلوار برای قد کوتاه

مدل کت و شلوار مردانه برای افراد کوتاه قد

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------