نکاتی برای انتخاب لباس برای مردان لاغر و قد کوتاهلباس برای مردان لاغر و قد کوتاه, نکاتی برای انتخاب لباس برای مردان لاغر و قد کوتاه, انتخاب لباس برای مردان لاغر و قد کوتاه

نکاتی برای انتخاب لباس برای مردان لاغر و قد کوتاه

 

راهنمای انتخاب لباس برای مردان لاغر و قد کوتاه

یکی از مهارت هایی که هر فردی باید در زندگی خود بداند، مهارت لباس پوشیدن است. با لباس پوشیدن می توانید قد خود و هیکل خود را زیباتر و بلند جلوه بدهید. در ادامه این مقاله بیتوته شما را با نکاتی برای پوشیدن لباس برای مردان لاغر و قد کوتاه آشنا می کنیم.

10 نکته برای مردان کوتاه قد

چیزهای زیادی در زندگی وجود دارد که ما آنها را کنترل نمی کنیم، از جمله قد. استفاده از لباس برای تقویت ظاهر شما رایج است. اگرچه همه ما دقیقاً همانطور که هستیم عالی هستیم، تلاش اضافی برای لباس پوشیدن متناسب با نوع بدن شما شرم آور نیست. اگر قد کوتاهی دارید و لاغر هستید، به خواندن این مقاله ادامه دهید تا بهترین نکات استایل را دریافت کنید.

 

1. از پوشیدن لباس های گشاد خودداری کنید

لباس های تنگ تر تیپ بدنی شما را تقویت می کنند، در حالی که پوشیدن لباس های گشاد شما را کوتاه تر نشان می دهد. در حالی که این موضوع به سلیقه شخصی نیز بستگی دارد، شما باید همیشه لباس های خود را به همان اندازه که راحت هستید بپوشید.

 

• از آستین هایی که از مچ پایین تر هستند، خودداری کنید. (آستین های خیلی بلند)

• ژاکت ها و پالتوهای بلند که از زانوهای شما می گذرد را کنار بگذارید.

• شلوارهایی را که روی کفش هایتان جمع می شوند دور بزنید.

• روی لباس‌های سفارشی که مناسب شما هستند سرمایه گذاری کنید.

 

2. کمربند نبندید

بستن کمربند یک خط افقی دور کمر شما ایجاد می کند که هم خطوط تمیز لباس را به هم می زند و هم می تواند شما را پهن تر و کوتاه تر از آنچه هستید نشان دهد.

 

نکته هایی برای انتخاب لباس برای مردان لاغر و قد کوتاه, نکته هایی برای انتخاب لباس, راهنمای انتخاب لباس برای آقایان لاغر اندام

آقایان کوتاه قد از کمربند استفاده نکنند

 

3. از لوازم جانبی متناسب با سایز خود استفاده کنید

این نکته ساده است: لوازم جانبی متناسب با قد (و اندازه) خود را انتخاب کنید. برای مثال، اگر مچ دست کوچکی دارید، ساعت کوچکتری دستتان کنید، زیرا بزرگتر احتمالاً خیلی بزرگ به نظر می رسد.

 

4. شلوارهای با فاق متوسط ​​یا بلند بپوشید

این نکته یک گوهر واقعی است که باید به خاطر بسپارید. با پوشیدن شلوارهای فاق متوسط ​​یا بلند، پاهای شما بلندتر از آنچه هستند به نظر می رسند. به طور طبیعی، پوشیدن شلوارهای فاق کوتاه پاهای شما را کوتاه می کند و شما را کوتاه تر نشان می دهد.

 

انتخاب لباس برای آقایان لاغر, نکته هایی برای انتخاب لباس برای آقایان قد کوتاه, نکته هایی برای انتخاب لباس برای مردان لاغر

استفاده از شلوارهای فاق بلند و متوسط قد را بلندتر می کند

 

5. لباس بیرونی حجیم نپوشید

ما آن را درک می کنیم، گاهی سرد می شود، ما به شما نمی گوییم که لباس گرم نپوشید. ما فقط به شما توصیه می کنیم از پوشیدن لباس های بیرونی پف دار خودداری کنید زیرا اندام شما را کوتاه تر نشان می دهد. در عوض، لایه های عایق بندی شده ای را انتخاب کنید که شما را از بادهای خشن و روزهای سردتر محافظت می کند.

 

6. به سراغ الگوهای مقیاس کوچک بروید

برخی می گویند عاقلانه است که به طور کلی از پارچه هایی الگوهای افقی اجتناب شود. ما می خواهیم در غیر این صورت بحث کنیم. در عوض، مطمئن شوید که نوارها نازک هستند و ضخیم نیستند. خطوط افقی ضخیم به احتمال زیاد برای شما خیلی بزرگ به نظر می رسند اگر قد شما کوتاه باشد.

 

7. سبک های یقه مدرن را انتخاب کنید

انواع یقه های مدرن معمولاً نمایه ای دارند که به خوبی برای پسرهای کوتاه قد مناسب است. یقه مدرن برش خورده، مدرن دکمه دار و یقه مدرن کلاب ما همگی برای مردان کوتاه قد مناسب هستند.

 

8. رنگ ها را مطابقت دهید

وقتی برای قدتان لباس می پوشید، همه چیز به تناسب و سادگی بستگی دارد. با تطبیق رنگ ها در لباس خود، طول خود را افزایش می دهید. در مقابل، دو رنگ مختلف تمایل به شکستن آن دارند.

 

9. کفش های باریک بپوشید

کفش هایی با پنجه پهن یا طرح مربع باعث می شوند شما کوتاه تر به نظر برسید، بنابراین کفش های باریکی را انتخاب کنید که از خط پای شما پیروی کند و پنجه ای گرد داشته باشد تا ظاهر شما را بلندتر کند.

 

10. لباس های سفارشی انتخاب کنید

ما بهترین نکات را برای آخرین بار ذخیره کرده ایم. با انتخاب سفارشی، لازم نیست نگران باشید که آیا پیراهن لباس شما خیلی گشاد به نظر می رسد، شلوار شما خیلی به کفش شما نزدیک است یا کت و شلوار شما خیلی بلند است. یک سایز سفارشی همیشه شما را به بهترین شکل ظاهر می کند، خواه قد کوتاه، بلند، لاغر یا چاق باشید.

 

نکته هایی برای انتخاب لباس های مردانه کوتاه قد و لاغر, اصولی برای انتخاب لباس های آقایان لاغر, اصولی برای انتخاب لباس های آقایان کوتاه قد

توصیه می شود از لباس های سفارشی استفاده کنید

 

نحوه ی پوشش آقایان لاغر اندام :

در واقع هیچ چیزی نمی تواند نوع بدن فیزیکی شما را تغییر بدهد. اما با کمی دانش و ترفندهای استایل، می توانید آن هیکل باریک را کمی عضلانی تر نشان دهید. در این مقاله شما را با چند تکنیک برای لباس پوشیدن آقایان لاغر اندام آورده ایم.

 

1- لباس هایی را انتخاب کنید که مناسب تیپ اندام شما هستند.

لباس هایی که می پوشید یک توهم بصری یا جلوه بصری ایجاد می کند. نحوه پوشیدن لباس خود یا تأثیر ماندگاری خواهد داشت یا خیر.

 

بسیاری از مردان لاغر با پوشیدن لباس های بزرگ اشتباه می کنند. آنها فکر می کنند که پوشیدن لباس هایی که چند سایز بزرگتر هستند، لاغری آنها را جبران می کند. آنها متوجه نمی شوند که اندام باریک آنها بیشتر مورد تأکید قرار گرفته است و آنها را لاغرتر می کند.

 

همین امر را می توان در مورد پوشیدن لباس هایی با سایزهای متناسب با بدن نیز گفت. این یکی از مدهای رایج "نباید" است که بسیاری از افراد در آن قرار می گیرند. لباس های تنگ با تنگ شدن بیش از حد، تقریباً به دور بدن می پیچند، بیشتر اندام لاغر و قد برجسته می شوند.

 

واضح است که هر چیزی که بیش از حد باشد بد است. اعتدال کلید است. یعنی نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک و تنگ، فقط اندازه مناسب.

 

پس تناسب ایده آل چیست؟

اول از همه، شلوار جین فوق العاده تنگ کمکی نخواهد کرد. اندام لاغر را برجسته می کند. شلوار جین ریلکس انتهای دیگر این طیف است. خیلی خیلی گشاد از آنها به هر قیمتی اجتناب کنید.

 

به عنوان یک جایگزین، شلوار راستا به شدت توصیه می شود. رنگی را انتخاب کنید که یک شستشوی کلاسیک تیره یا روشن باشد.

 

در جستجوی پیراهن مناسب، درز شانه باید با لبه مفصل شانه هماهنگ باشد. اگر درز شانه فراتر یا پشت آن علامت باشد، به ترتیب بازوهای شما خیلی بلند یا خیلی کوتاه به نظر می رسند.

 

در مورد آستین ها، کمی گشاد باشند. آستین های بزرگ و گشاد جلوه ای گشاد می دهند، در حالی که آستین های تنگ، بازوهای باریک و لاغر را بیشتر نشان می دهند.

 

وقتی از لوازم شخصی مانند ساعت مچی، کیف، روسری، عینک و کراوات استفاده می کنید، با پوشیدن چیزهای تنومند، کل ظاهر را خراب نکنید. مطمئن شوید که از نظر زیبایی با تیپ بدنی و ظاهر کلی شما سازگاری دارند.

 

2. بلیزر، کت های اسپرت و کت و شلوار بهترین انتخاب شما هستند

با پوشیدن یک ژاکت و کت و شلوار برش کامل، به بازوها، شانه ها، سینه و پشت خود را چاق تر نشان بدهید. این برای برجسته کردن ظاهر زیبایی فیزیک مردانه ساخته شده است.

 

بلیزرها و کت های اسپرت می توانند ساختار بیشتری را با شانه های باریک و استخوانی اضافه کنند. پدهای شانه نازک به خوبی با این نوع کت ها تکمیل می شود و ظاهر شانه های شما را کمی بزرگتر نشان می دهد.

 

معمولاً از کت های ضخیم، کت و شلوارهای چهار دکمه یا کت های تک دکمه ای با جیب های پهن استفاده می شود و برای جذابیت ضخیم تر ترجیح داده می شود.

 

انتخاب لباس برای آقایان لاغر, نکته هایی برای انتخاب لباس برای آقایان قد کوتاه, نکته هایی برای انتخاب لباس برای مردان لاغر

با پوشیدن کت ها و لباس های ضخیم چاق تر به نظر برسید

 

3. از لباس های چند لایه استفاده کنید

پوشیدن چند لایه لباس یکی دیگر از تکنیک هایی است که به خوبی جواب می دهد. برای از بین بردن این ترفند، از چیزی نازک و سبک به عنوان لایه پایه شروع کنید و سپس شروع کنید به اضافه کردن چیزی که کمی ضخیم تر و محکم تر روی آن است.

 

مراقب باشید در این تکنیک زیاده روی نکنید، زیرا زیاده روی در آن ظاهر دلخواه شما را از بین می برد.

 

یکی از نکاتی که باید به خاطر داشته باشید این است که لایه های ترکیبی باید به خوبی با هم ترکیب شوند و با هم هماهنگ به نظر برسند. برخی از پسرها در مورد ترکیب و تطبیق استعداد دارند و برخی دیگر اینگونه نیستند.

 

به عنوان یک راهنما برای کسانی که برای ایجاد بهترین ترکیب لباس مشکل دارند، فقط کافی است هر بار به یک گروه رنگ بچسبند و آن را با هر چیزی که به خوبی با انواع رنگ ها ترکیب می شود یا چیزی که در اطراف خنثی است تکمیل کنند.

 

نکاتی برای انتخاب لباس برای مردان لاغر و قد کوتاه, انتخاب لباس برای مردان لاغر و قد کوتاه, نکته هایی برای انتخاب لباس برای مردان لاغر و قد کوتاه

برای چاق تر به نظر رسیدن از چند لایه لباس استفاده کنید

 

4. از لباس های ضخیم و کلفت و محکم استفاده کنند

برای بزرگتر به نظر رسیدن، نوع جنس، بافت و ضخامت همه چیز است.

 

از پارچه هایی مانند:

– جین

– فلانل

– مخمل و مخمل کبریتی

– پشم و نخ راه راه

 

اینها ظاهری درشت تر و زیباتر دارند که همگی برای ایجاد ظاهری بزرگ و درشت عالی هستند.

 

با این حال هنگام جستجوی این پارچه ها دقت کنید که در ضخامت آنها زیاده روی نشود.

 

نکته هایی برای انتخاب لباس برای آقایان قد کوتاه, نکته هایی برای انتخاب لباس برای مردان لاغر, نکته هایی برای انتخاب لباس های مردانه کوتاه قد و لاغر

از لباس هایی با پارچه های ضخیم و محکم استفاده کنید

 

5. گردن خود را با یقه بزرگ کنید

به عنوان یک مرد لاغر، یقه گرد بهترین انتخاب شما خواهند بود. یقه های محکم نشان دهنده قدرت است.

 

برای اضافه کردن به آن، لباس هایی با یقه محکم بپوشید. این می تواند هر چیزی باشد از:

 

– پیراهن های دکمه دار

– پیراهن چوگان

– پلیورهای یقه قیفی و ایستاده

– ژاکت های یقه دار

– ژاکت های یقه گرد

– پلیورهای یقه شالی

– یقه های زیپ دار

– یقه اسکی

 

این لباس های یقه دار برای جبران یا پوشاندن پهنای یقه باریک شما مناسب هستند.

 

نکته : بازی با رنگ و الگو

همه چیز در مورد مد ادراک بینایی است.

 

الگوهای سبک و رنگ ها در قشر بینایی مغز هر ناظری مهارت دارند. هر جنتلمن لاغری باید از این تمایل طبیعی انسان به نفع خود استفاده کند.

 

این چند ترفند تجارت را به خاطر بسپارید :

• خطوط افقی، به جای عمودی، عمق و لحن بیشتری را به قسمت فوقانی بدن شما مخصوصاً نوک سینه، ماهیچه دلتوئید و لات می آورند.

 

• الگوهای شطرنجی جالب و هوشمند به نظر می رسند. الگوهای کوچکتر مانند تارتان، چک و گینگهام مناسب ترند.

 

• رنگ های تیره را کنار بگذارید و به جای آن به رنگ های روشن تر بسنده کنید.

 

• کانتور بدن خود را با رنگ های پاستل، سفید، بژ و کرم تمجید کنید.

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X مد و پوشاک,کفش و کیف

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023