نکاتی برای راحتی و جذابیت در یک پوشش؛ لباس تابستانی مردانه برای افراد چاقخرید لباس تابستانه مردانه برای افراد چاق,لباس تابستانه برای مردان چاق

لباس تابستانه برای مردان چاق

  

نکاتی خرید لباس مردانه برای افراد چاق، برای روزهای داغ تابستانی

این مطلب از بیتوته به این می‌پردازد که اضافه وزن به معنی نبودن شیک پوش نیست و می‌توانید در عین چاق بودن خوش تیپ باشید. در انتخاب لباس تابستانی برای مردان چاق، باید به جزئیات دقت کرد. در ادامه نکات مهمی در این مورد بیان می‌شود.

افراد چاق باید بیشتر به اندامشان توجه کنند در وهله اول باید سعی کنند که دیگر چاق نشوند. اما اگر این اتفاق افتاد نباید لباس‌های قدیمی خود را که تنگ شده‌اند بپوشند. زیرا لباس‌های تنگ چربی‌ها و انحنای بدن آنها را بیشتر نمایان می‌کنند و باعث می شوند استایلشان اصلا جذاب نباشد. لباس های گشاد هم آنها را چاق تر از حد خودشان نشان می‌دهد. پس بهترین گزینه استفاده از لباس‌هایی است که فیت بدنشان است. 

  

خرید لباس تابستانه مردانه برای افراد چاق,افراد چاق کمی به اندامشان توجه کنند

افراد چاق کمی به اندامشان توجه کنند

 

نکاتی در مورد انتخاب لباس برای آقایان چاق

• افراد درشت هیکل نباید لباسی بپوشند که شانه های آن کج باشد زیرا این مدل بالاتنه باعث می شود که توجه به بخش میانی بدن جلب گردد. و در نتیجه بزرگ بودن شکم این افراد بیشتر جلب توجه می کند. این افرا د بهتر است از لباس هایی با شانه‌های چهار گوش استفاده کنند.

 

• افراد چاق نباید از لباس‌هایی که طرح های درشت و برجسته دارند استفاده کنند زیرا این نوع لباس ها هیکل آنها را درشت‌تر نشان می دهد.

 

• افراد چاق از پوشیدن لباس هایی با رنگ های جیغ خودداری نمایند، زیرا نگاه مخاطب را به نیمه بالایی اندام آنها جلب می نماید.

 

خرید لباس تابستانه مردانه برای افراد چاق,افراد چاق از لباس هایی ساده استفاده کنند

افراد چاق از لباس هایی ساده استفاده کنند

 

• یکی از مدل هایی که افراد چاق با پوشیدن آن باریک و لاغر به نظر می‌رسند لباس های راه راه عمودی است. البته توجه کنید که خطوط باید ظریف باشند. رنگ های یک دست و تیره نیز این افراد را کمک می‌کنند تا چند کیلویی لاغرتر نشان داده شوند.

 

• مردان درشت هیکل برای اینکه بتوانند هیکل خود را کمی جمع و جورتر نشان بدهند بهتر است از لباس هایی با جنس‌های پنبه‌ای و کتان استفاده کنند. این افراد هرگز لباس‌هایی با جنس های ساتن و لیرا را انتخاب نکنند. همچنین از پوشیدن لباس های پرزرق و برق خودداری کنند.

 

خرید لباس تابستانه مردانه برای افراد چاق,پوشش تابستانی برای مردان چاق

افراد چاق از لباس های پنبه ای استفاده کنند

 

شلوار مناسب برای آقایان چاق 

آقایانی که تپل هستند بهتر است از شلوارهای مردانه فاق بلند استفاده کنند به طوری که کمر شلوار بر روی قسمت چاق شکم قرار گیرد و به این صورت چربی های شکم و پهلوی این افراد زیاد جلب توجه نمی‌کنند.

 

• افراد چاق نباید کمربند شلوارشان را زیر شکمشان ببندند این کار باعث می شود که شکم جلوتر از شلوار بیافتد و برآمده نشان داده شود در نتیجه پایین تنه آنها کوتاهتر و بالاتنه اشان بلندتر دیده می‌شود که در این صورت هیکل این افراد اصلا جالب نخواهد شد.

 

• افراد تپل باید از پوشیدن شلوارهای پلیسه بپرهیزند زیرا قسمت ران آنها را بزرگتر نشان می دهد.

 

• بهترین گزینه برای افراد چاق پوشیدن شلوارهای راسته است تا قدشان کشیده تر دیده شود. و در نتیجه کمی لاغرتر و خوش هیکل تر به نظر برسند.

  

خرید لباس تابستانه مردانه برای افراد چاق,شلوار راسته مناسب افراد چاق

شلوار راسته مناسب افراد چاق

 

• از شلوارهای جینی استفاده کنید که دکمه شلوار روی ناف بسته شود. شلوار جین راسته که فیت بدنتان باشد اندامتان را مرتب و زیباتر نشان می دهد.

 

انتخاب تی شرت و پیراهن مناسب برای آقایان چاق

افرادی که اضافه وزن دارند بهتر است از تی شرت ها و پیراهن هایی با یقه هفت استفاده کنند . پوشیدن لباس هایی با یقه هفت روشی عالی برای لاغر نشان دادن گردن این افراد است. بخصوص آقایان چاقی که غبغب دارند با این روش می‌توانند توجه ها را به جای گردن، به سمت قفسه سینه منحرف نمایند.

• پیراهن‌های مردانه کوبایی پیراهن‌هایی مناسب افراد سایز بزرگ هستند. پیراهن‌های کوبایی استایل این افراد را از سادگی و یکنواختی خارج می‌کنند. 

 

• در هنگام انتخاب پیراهن‌های مردانه بهتر است از مدل یقه هفت نوک‌دار تیز استفاده کنید.

 

• پیراهنی را انتخاب کنید که خطوط ریز راه راه داشته باشد و رنگ خطوط هم خانواده باشند.

 

• از پیراهن‌های آستین کوتاه استفاده نکنید در عوض پیراهن‌هایی آستین سه ربع بهترین گزینه برای افراد چاق هستند.

 

خرید لباس تابستانه مردانه برای افراد چاق,لباس هایی با یقه هفت مناسب برای افراد چاق

لباس هایی با یقه هفت مناسب برای افراد چاق

 

• از پوشیدن لباس‌های یقه ایستاده خودداری نمایید زیرا گردن شما را کوتاه‌تر و بالاتنه تان را چاق تر نشان می دهند.

 

• پوشیدن لباس های ساده، تک رنگ و ترجیحا رنگ تیره می تواند افراد چاق را کمی لاغرتر از آنچه که هستند نشان بدهد. 

  خرید لباس تابستانه مردانه برای افراد چاق,لباس هایی که رنگ های تیره دارند مناسب افراد چاق

لباس هایی که رنگ های تیره دارند مناسب افراد چاق

 

افراد چاق چه مدل کتی بپوشند؟

• کت سه دکمه بپوشند: آقایان تپل بهتر است به جای استفاده از کت های یک یا دو دکمه ، کت های سه دکمه بپوشند این کت های کلاسیک، اندام آنها را بلندتر و باریک تر می کند. فراموش نکنید که همیشه دکمه بالای کت خود را باز بگذارید تا لباس شما به سمت بالا کشیده نشود.

 

• کت های حجیم و بزرگ نپوشند: افراد چاق بهتر است کت های ظریف با پارچه های نرم و سبک را انتخاب کنند تا استایل آنها لاغرتر به نظر برسد.

 

• از کت های اپل دار استفاده کنند: افراد چاق تصور می کنند اگر از کت های اپل دار استفاده کنند چاق تر به نظر می رسند اما این تصور اشتباه است. زیرا این افراد با استفاده از کت های اپل دار لاغرتر هم به نظر می رسند زیرا استفاده از اپل اندام این افراد را به شکل v نشان می دهد. (اندام v بهترین فرم اندام در بین آقایان چاق است) کت اپل دار باعث می شود شانه‌های آنها عریض تر دیده شوند و در نتیجه برجستگی های اندامشان توسط کت پوشیده شود و کمی لاغرتر به نظر برسند.

 

• افراد چاق هیچگاه از کت های شل و اسپورت بدون اپل استفاده نکنند زیرا این مدل کت، باعث برجسته شدن شکم آنها می شود و همچنین شانه‌های این افراد را به صورت افتاده نشان می دهد.

  خرید لباس تابستانه مردانه برای افراد چاق,کت های اپل دار مناسب برای افراد چاق

کت های اپل دار مناسب برای افراد چاق

 

نکاتی در مورد نحوه انتخاب لباس 

1. افرادی که شکمی بزرگ دارند بهتر است از لباس های بلندتر استفاده کنند. این لباس های بدن آنها را کشیده‌تر نشان می دهد. لباس های کوتاه باعث می شوند که گردی شکم این افراد بیشتر به چشم بیاید.

 

2. افراد چاق بهتر است از انتخاب لباس هایی که دارای جیب های بزرگ و یا طرح های درشت هستند خودداری نمایند. انتخاب پیراهن هایی با طرح های کوچک می تواند آنها را لاغرتر نشان دهد.

 

3. افراد تپل از لباس هایی استفاده کنند که دارای طیف رنگی نزدیک به هم هستند. استفاده از لباس هایی به رنگ مشکی، سرمه ای، سبز تیره ،خاکستری می تواند بهترین گزینه برای این افراد باشد. مثلا شلوار خاکستری تیره با پیراهن طوسی و...

  خرید لباس تابستانه مردانه برای افراد چاق,لباس هایی که طیف رنگی نزدیک به هم دارند مناسب افراد چاق است

لباس هایی که طیف رنگی نزدیک به هم دارند مناسب افراد چاق است

 

4. افراد چاق هنگام خربد لباس به دوخت‌های لباس توجه کنند و لباسی را انتخاب کنند که برش‌های متفاوت داشته باشند زیرا این برش ها باعث می شود که چاقی اندام این افراد کمتر به چشم بیاید.

 

5. افرادی که هیکل درشتی دارند نباید از لباس های بدشکل و آویزان استفاده کنند زیرا باعث چاق‌تر نشان دادن آنها می شود. 

 

گردآوری: بخش دنیای مد بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------