12 قطعه جواهرات که استفاده از آن ها در سال 2020 رونق دارند 

آشنایی با جواهرات پر استفاده در سال 2020

 

می توان با استفاده از جواهرات چیز جالبی به ظاهر خود اضافه کرد یا منحصر به فرد خود را برجسته کرد، اما باید اطمینان داشته باشید که هنوز هم مرسوم است. چگونه می توانید جواهرات قدیمی منسوخ را شناسایی کنید؟ در این مقاله لیست کاملی از ضد روندهای سال 2020 و جایگزینی های مناسب برای آنها پیدا خواهید کرد.

12 قطعه جواهرات که بیش از حد برای پوشیدن در سال 2020 رونق دارند

ما همه روندهای جدید را ردیابی می کنیم و دائماً کلکسیونی را که توسط تمام خانه های مد نشان داده شده است، بررسی می کنیم.

 

12. چوکرها

چند سال پیش ، چوکرها ، لوازم جانبی محبوب دهه 90، آمدند. زنان مرسوم آنان را با مد روز چرم، مخملی و پلاستیکی روی گردن خود می پوشیدند. اما به همان سرعتی که ظاهر شدند ناپدید شدند. در سال 2020، چوکرها دوباره برگشتند، اما به روشی متفاوت: با برندهای GUCCI ، Chloe ، Sacai ، Alexander McQueen و Versace سنگ های قیمتی، فلزات گران قیمت را اضافه کردند و تغییرات چند لایه ای ایجاد کردند.

 

چوکرها در سال 2020 به شکل های متفاوتی ظاهر شدند

 

11. گوشواره های گرد پایه

در سال 2020 ، طراحان مانند Dolce & Gabbana ، Oscar de la Renta ، Missoni و Brandon Maxwell پیشنهاد می کنند که با تعویض گوشواره های ظریف کوچکتر با گوشواره های بزرگی که از چندین حلقه تشکیل شده است، با خجالتی بودن مبارزه کنید و دیده شوید.

 

گوشواره های بزرگ جایگزین گوشواره های کوچک شدند

 

10. پرها

سال به سال، لوازم جانبی با پرهای بسیار زیاد درست شده است، بنابراین طراحان از آنها بسیار خسته شده اند. اکنون خانه های مد مانندVivienne Westwood ، Christian Dior ، Jacquemus ، Oscar de la Renta و Prada پیشنهاد می کنند که ما در فصل جدید آنها را به طور کلی فراموش کنیم و چیزهای گرمسیری تر را جایگزین آن ها کنیم، مانند صدف های بزرگ.

 

صدف ها را جایگزین پرها کنید

 

9. مجموعه ای از گوشواره ها

مدل های اسکار دو لا رنتا، والنتینو ، تبی ، پاییر ماس و مارک جیکوبز چند سال است که فقط یک گوشواره را پوشیده اند. اما تنها تعداد معدودی از دختران در زندگی روزمره به دنبال این آزمایش ها هستند. اما به نظر می رسد سال 2020، سال خوبی برای اضافه کردن کمی ظرافت به ظاهر شما باشد.

 

سال 2020، سال خوبی برای اضافه کردن کمی ظرافت به ظاهر شما باشد

 

8. الماس

Miu Miu ، Khaite ، Tory Burch ، Tommy Hilfiger ، Prabal Gurung ، Burberry ، Christian Dior و البته Chanel به اتفاق آرا موافقند که در سال 2020 می توانید گوشواره های ساده و گردنبندهای چند لایه بدون الماس بپوشید.

 

از گوشواره های ساده استفاده کنید

 

7. حروف

آویزهایی با حروف بزرگ دیگر مرسوم نیستند و حالا آنها را با تصاویر گسترده ای از حیوانات وحشی و حشرات جایگزین می کنید. Dolce & Gabbana و Oscar de la Renta جواهرات جدیدی را برای خانم های دنبال مد نشان داده اند که نمی خواهند شخصیت های وحشی خود را مخفی کنند، و طراحان Fendi تصمیم گرفتند که تعداد زیادی جواهرات به شکل حیوانات را طراحی کنند.

 

جایگزین کردن جواهرات به شکل حیوانات با جواهرات حروف

 

6. سکه

چند سال پیش، روند پوشیدن جواهرات سکه ای ظاهر شد، اما در این فصل قلبهای بزرگ و حتی گاهی بزرگتر در کلکسیون های سنت لوران ، الکساندر مک کوئین ، بالنسیگا ، مارک جیکوبز و شانل تقریباً به هر مدلی نشان داده شده اند.

 

جایگزین کردن جواهرات قلبی با جواهرات سکه ای

 

5- ستاره ها

ستارگان در حال جایگزین کردن کره های Bottega Veneta ، Kenzo ، Oscar de la Renta ، Balenciaga ، Valentino و Ann Demeulemeester با جنس های مختلفی از فلز، شیشه و چوب هستند. این طراحان از سیارات، جهان، توپ های جادویی و تزئینات کریسمس الهام گرفته شده اند، تا جایی که هر دختری قادر خواهد بود آنچه را که دوست دارد پیدا کند.

 

استفاده از جواهرات به شکل کره

 

4- یک آویز بزرگ روی یک زنجیره

خانه های مد مانند زیمرمن ، پایر ماس ، آف وایت ، الکساندر مک کوئین و ویوین وست وود ادعا می کنند که فصل جدید زمانی برای زنجیرهای نازک نیست که تکه های بزرگی از جواهرات روی آنها باشد. آنها با زنجیرهای عظیم جایگزین می شوند.

 

از زنجیرهای بزرگ استفاده کنید

 

3. دستبندهای چند لایه

طراحانی مانند استلا مک کارنی ، الکساندر مک کوئین ، براندون ماکسول و Dolce & Gabbana تصمیم گرفتند که فصل 2020 بهار و تابستان را تا حد ممکن عملی کنند و دستبندهای چند لایه را با کیف های کوچک جایگزین کنند و پیشنهاد می کنند از این دستبندها برای کارت شناسایی و کارت و حتی عینک و ... استفاده کنند. این یک راه حل عالی است زیرا ما هیچ وقت جیب کافی نداریم.

 

طراحی دستبندهایی به شکل کیف

 

2. یک حلقه

در سال 2020، پوشیدن حلقه های نازک با سنگ های کوچک مرسوم نیست، و مرسوم نیست که فقط یک انگشتر را روی دست خود داشته باشید. سنگ های قیمتی هندسی بیشتری به رنگ های مختلف مانند آنهایی که توسط براندون ماکسول، فندی و الکساندر مک کوئین به فروش می رسند، لایق توجه شما هستند.

 

از کمربندهای سنگی استفاده کنید

 

1. هدبند

هدبندهای باریک با بدلیجات یک روند از 2012 است، اما به دلایلی، هنوز هم می توانید تقریباً در هر فروشگاه لوازم جانبی آنها را بخرید. اگر می خواهید ظاهر خود را مدرن تر و پرطرفدارتر جلوه دهید، سعی کنید مدل های Fendi را که در قسمت های پشت سر خود با جنس چرمی یا مخملی دارند استفاده کنید.

 

از هدبندهای چرمی یا مخملی که پشت سر قرار می گیرند استفاده کنید

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------