مدل های لوستر اتاق کودک پسرلوستر اتاق کودک

 

مدل های زیبا از لوستر اتاق کودک

لوستر اتاق کودک معمولا سبک و سیاقی فانتزی دارد. شما می توانید از لوسترهای طرح دار با تم شخصیت های کارتونی مورد علاقه اش برای دکوراسیون اتاق کودک خود استفاده کنید. انتخاب تم رنگی هماهنگ با دکوراسیون داخلی اتاق کودک در هنگام خرید لوستر فراموش نشود.

لوستر یا چراغ سقفی یکی از وسایل تزئینی زیبا است که امروزه در انواع مدل های زیبا و شکیل طراحی می شوند، حال نوع طراحی و تزیینات لوستر ها برای اتاق کودکان می تواند متفاوت و جذاب تر باشد.

 

لوستر اتاق خواب نوجوان

برای انتخاب نوع لوستر اتاق کودک طرح های به کار رفته در اتاق او تاثیر زیادی دارد. همه چیز از طرح و رنگ گرفته تا نوع سلیقه یک نوجوان دختر یا پسر در انتخاب لوستر اتاق خواب موثر است. برخی از افراد تمایل دارند حتی لوستر اتاق خواب را در دکوراسیون اتاق دخیل کنند و آن را وابسته با سبک تخت خواب و دیگر لوازم اتاق انتخاب کنند. لوستر اتاق خواب برای گروه سنی نوجوان با طرح و شکل های خاصی تولید و قابل نصب در سقف اتاق خواب می باشد.

 

لوستر اتاق خواب نوجوان پسر

 

لوستر اتاق خواب کودک

رنگ، طرح و همین طور جنسیت کودک در انتخاب لوستر اتاق خواب موثر است. امروزه اعمال تصاویر شخصیت های کارتونی و دیگر موارد جذاب برای کودکان مثل ستاره ها و کهکشان ها در طرح لوستر اتاق خواب کودک دیده می شود. کاربرد سبک های کارتونی لوستر اتاق خواب، فضای اتاق کودک را بیش از پیش جذاب و زیبا می کند.

 

ایجاد یک فضای فانتزی، رویایی و آرام در اتاق خواب کودک با نصب یک لوستر مناسب، عملی است. انعکاس نور در قسمت های مختلف لوستر با طرح کودکانه برای کودکان جذاب و دوست داشتنی است.

 

مدل لوستر اتاق خواب پسرانه

مدل اسپرت لوستر اتاق خواب بهترین گزینه برای تکمیل طراحی و دکوراسیون اتاق خواب پسرانه در سنین مختلف است. در این میان ایجاد هماهنگی بین نوع طراحی اتاق خواب و همین طور رنگ و تزیین قسمت های مختلف اتاق با لوستر انتخابی از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

لوستر اتاق خواب پسرانه اسپرت، لوستر اتاق خواب پسرانه هم رنگ با دکوراسیون از جمله موارد کاربردی لوستر برای اتاق خواب پسرانه است.

 

قیمت لوستر اتاق کودک پسر و دختر با توجه به مدل و اندازه و متریال به کار رفته در آن ها متفاوت است.

 

مدل لوستر اتاق نوجوان

 

جدیدترین لوسترهای اتاق پسرانه

 

طرح های شیک لوسترهای اتاق بچه گانه

 

لوستر بچه گانه

 

لوستر کودک

 

لوستر اتاق کودک

 

لوستر اتاق نوجوان

 

مدل های شیک لوستر اتاق خواب نوجوان پسر

 

لوستر اتاق خواب نوجوان پسر با طرح توپ

 

لوستر اتاق خواب پسر با طرح های متنوع

 

مدل های لوستر بچه گانه

 

طرح های جدید و زیبای لوستر اتاق کودک

 

طراحی لوسترهای کودکانه

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------