نحوه ست کردن لباس ها با شلوارهای سفیدشلوار سفید از آن دسته لباس هایی است که چه در تابستان و چه در زمستان ظاهری شیک برای شما می سازد. البته در صورتی که بدانید آن را با چه لباس هایی ست کنید.

 

اصول کلی ست کردن لباس ها با شلوار سفید

جنس پارچه ها را با هم ست کنید: می توانید همراه با شلوار جین سفید یک عدد پیراهن ساتن یا ابریشمی بپوشید و یا همراه با شلوار پارچه ای پلی استر ژاکت بافت بپوشید.

 

می توانید همراه با شلوار جین سفید یک عدد پیراهن ساتن یا ابریشمی بپوشید

 

اگر جنس بلوز و شلوار یکی هست باید در رنگ ها تضاد ایجاد کنید و یا رنگ کمربند یا اکسسوری ها متفاوت باشد.

 

اگر جنس بلوز و شلوار یکی هست باید در رنگ ها تضاد ایجاد کنید

 

از ترکیب رنگ ها استفاده کنید: برای ست کردن ترکیب رنگ ها با شلوار سفید از آپشن های زیر استفاده کنید.

 

برای ست کردن ترکیب رنگ ها با شلوار سفید از آپشن های زیر استفاده کنید

 

سرتا پا سفید: همراه با شلوار سفید یک بلوز هم رنگ آن بپوشید.

 

همراه با شلوار سفید یک بلوز هم رنگ آن بپوشید

 

تضاد رنگ های خنثی: از رنگ های متضاد خنثی مثل سیاه، خاکستری، برنز، قهوه ای استفاده کنید. اضافه کردن رنگ های خنثی دیگر استایلتان را پیچیده و غیرطبیعی می کند.

 

اضافه کردن رنگ های خنثی دیگر استایلتان را پیچیده و غیرطبیعی می کند

 

از رنگ های روشن استفاده کنید: استفاده از رنگ های روشن همراه با شلوار سفید استایل تان را ملایم و زنانه تر می کند.

 

  بیشتر بخوانید: ست های لباس سفید

 

استفاده از رنگ های روشن همراه با شلوار سفید استایل تان را زنانه تر می کند

 

از انواع طیف های سفید استفاده کنید: رنگ سفید طیف های متفاوتی دارد. طیف هایی که به دو دسته سفید روشن (کاملا سفید مثل کاغذ) و سفید مایل به زرد تقسیم می شوند.

 

شلوار کاملا سفید را با رنگ های سرد ست کنید. رنگ های سرد از دسته رنگ های خنثی مثل سیاه، خاکستری و نقره ای و از دسته رنگ های دیگر مثل آبی، بنفش و فیروزه ای.

 

شلوارهای کرمی و یا سفید مایل به زرد را با رنگ های گرم ست کنید. رنگ های گرم از دسته رنگ های خنثی مثل برنز، قهوه ای و طلایی و از دسته رنگ های دیگر مثل قرمز، نارنجی، زرد مایل به سبز و ارغوانی.

 

شلوار گشاد

شلوار جین گشاد سفید را با یک تیشرت مشکی جذب ست کنید: همراه با این ست لباس صندل خاکستری و اکسسوری های نقره ای رنگ بپوشید و با یک کمربند مشکی استایل تان را تکمیل کنید.

 

شلوار جین گشاد سفید را با یک تیشرت مشکی جذب ست کنید

 

شلوار پارچه ای گشاد سفید را با یک پیراهن دکمه دار ست کنید: با این لباس ها ظاهر رسمی تری خواهید داشت. همراه با این استایل کفش پاشنه بلند بپوشید. برای پیراهن هر رنگی که انتخاب کنید مناسب است.

 

با ست شلوار پارچه ای گشاد سفید و پیراهن دکمه دار ظاهر رسمی تری دارید

 

با شلوار پارچه ای گشاد سفید پلیور جذب بپوشید: این استایل برای فصل های سرد سال بسیار شیک و مناسب است. همراه با شلوار گشاد پلیور یقه هفت یا یقه اسکی و هر پلیوری که گشاد نباشد مناسب است. فراموش نکنید وقتی شلوار گشاد است یک لباس جذب در استایل تعادل ایجاد می کند.

 

این استایل برای فصل های سرد سال بسیار شیک و مناسب است

 

شلوار سیگارت

همراه با شلوار جین اسکینی سفید بلوز طرحدار نیمه گشاد بپوشید: این کار بهترین روش برای زیباتر جلوه دادن پاهای کشیده و باریک است و اگر می خواهید بلندتر نشان داده شوید کفش های پاشنه بلند بپوشید.

 

با شلوار جین اسکینی سفید بلوز طرحدار نیمه گشاد بپوشید

 

همراه با شلوار سیگارت تونیک بلند بپوشید: تونیک باید رنگی ساده باشد و یا طرح های ساده داشته باشد. به علاوه کمربند داشته باشد. اگر یقه تونیک ساده است گردنبند استفاده کنید ولی اگر یقه تونیک مدل دار است به جای گردنبند گوشواره بزنید.

این استایل را با یک جفت کفش پاشنه باریک تکمیل کنید.

 

با شلوار سیگارت تونیک و بلند یک جفت کفش پاشنه باریک بپوشید

 

همراه با شلوار سیگارت پیراهن گشاد بپوشید: رنگ پیراهن بهتر است از رنگ های خنثی باشد. بسته به رنگ لباس ها از بدلیجات نقره ای و یا طلایی رنگ استفاده کنید.

این استایل را با یک جفت کفش پاشنه ضخیم تکمیل کنید.

 

با شلوار سیگارت و پیراهن گشاد یک جفت کفش پاشنه ضخیم بپوشید

 

شلوار فاق بلند

با شلوار کتان سفید پیراهن دکمه دار بپوشید: با این لباس ها یک استایل حرفه ای بسازید. اگر می خواهید ظاهر رسمی تری داشته باشید رنگ پیراهن باید تیره باشد. همراه با این استایل اکسسوری های ساده مثل ساعت نقره ای استفاده کنید.

این لباس ها را همراه با کفش های جلو بسته بپوشید.

 

اگر می خواهید ظاهر رسمی تری داشته باشید رنگ پیراهن باید تیره باشد

 

با شلوار جین فاق بلند پیراهن جذب طرحدار بپوشید: این استایل کاملا غیر رسمی است. می توانید پیراهن را زیر شلوار بدهید. همراه با این استایل اکسسوری های بزرگ و یا حتی دستمال گردن استفاده کنید.

این استایل را با یک جفت صندل یا کفش جلو باز تکمیل کنید.

 

با شلوار جین فاق بلند پیراهن جذب طرحدار بپوشید

 

با شلوار ضخیم فاق بلند پیراهن جین دکمه دار بپوشید: می توانید پایین لباس را داخل شلوار بدهید و یا پیراهنی بپوشید که پایین آن گره می خورد. همراه با این لباس ها کمربند سفید یا گردنبند قهوه ای چند لایه استفاده کنید.

این استایل را با یک جفت صندل لژدار قهوه ای رنگ تکمیل کنید.

 

با شلوار کتان فاق بلند پیراهن آزاد بپوشید: پیراهن باید رنگی ساده با آستین کوتاه آزاد باشد. می توانید پیراهن را زیر شلوار بدهید و استایل را با یک جفت کفش جلو بسته مشکی تکمیل کنید.

 

منبع : bedunim.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------