نکاتی برای انتخاب کیف 

نکاتی برای انتخاب و خرید کیف

 

کیف ها فقط زیبا یا مفید نیستند بلکه می توانند بر وضعیت بدن ، قدرت بدن و حتی شکل بدن ما نیز تأثیر بگذارند. بنابراین، بسیار مهم است که بدانید چگونه یک کیف را انتخاب کنید که به هیچ وجه به بدن شما آسیب نرساند. می توانید نکات و ترفندهای ساده ای را برای به دست آوردن آن رعایت کنید و اطمینان حاصل کنید که کیف های شما به هر طریق ممکن سرمایه گذاری خوبی هستند.

9 نکته برای کمک به شما در انتخاب کیفی که به پشت شما آسیب نرساند

ما نکات و ترفندهایی را جمع آوری کرده ایم تا دریابیم که کیف شما ایده آل است یا نه؟.

 

1- به سراغ کیفی بروید که نزدیک بدن باشد.

وقتی کیفی را انتخاب می کنید که نزدیک بدن باشد، وزن آن به طور مساوی توزیع شده و ارگونومیک تر خواهد بود. از آن به صورت ضربدری استفاده کنید، بنابراین اگر بند را روی شانه سمت راست انداختید، کیف را روی بدن و سمت چپ خود قرار دهید. به یاد داشته باشید، توصیه می شود که گاه به گاه طرفین را تغییر دهید.

 

بند کیف را به صورت ضربدری بیاندازید

 

2- از کیف هایی که باید در آغوش شما حمل شود، خودداری کنید.

از مدل هایی که فقط با بازوهای شما قابل حمل است خودداری کنید. به سراغ کیف هایی بروید که به روی شانه های شما آویزان می شود. هنگامی که کیف خود را فقط با بازوی خود حمل می کنید، می تواند باعث مشکلات آرنج، شانه، مچ و گردن شود.

 

از کیف های دسته بلند استفاده کنید

 

3- به وزن کیف توجه کنید.

توجه به وزن کیف بسیار مهم است. از آنجا که قصد دارید وسایل را در داخل کیف خود حمل کنید، باید در نظر بگیرید که وزن کیف خود در حال بیشتر شدن است. این نباید بیش از  10٪ از وزن بدن شما باشد.

 

از کیف های سبک استفاده کنید

 

4- از زنجیر خودداری کنید.

اگرچه زنجیرها کالاهایی هستند که یک کیف را شیک تر می کنند، اما در مورد بدن شما بهترین انتخاب نیست. آنها سنگین هستند و تمایل به چیدن گوشت دارند. به دنبال دسته های کوتاه و نرم باشید که به شما آسیب نمی رساند.

 

از کیف های بند زنجیری استفاده کنید

 

5- تست کنید.

بعضی اوقات کیف ها، آن چیزهایی نیستند که به نظر می رسند. مهم است که قبل از خرید کیف را امتحان کرده و تست کنید. شما می توانید آن را حس کنید  وزن آن را ارزیابی کنید، ببینید آیا مدلی که در کنار بدن شما قرار دارد را دوست دارید و بسنجید که آیا تسمه ها به شما آسیب می رساند، بنابراین می توانید مطمئن باشید که این بهترین مدل برای شما است.

 

قبل از خرید کیف آن را تست کنید

 

6- سراغ مدل های کوچک بروید.

مدل های کوچکتر را انتخاب کنید، بنابراین بیش از حد بدن شما خسته نمی شود. اول، آنها سبک تر هستند زیرا کوچکتر هستند. دوم، شما نمی توانید چیزهای زیادی را حمل کنید، زیرا می دانید آنها درون کیف شما جا نمی شوند.

 

از کیف های کوچک استفاده کنید

 

7- به دنبال مدل هایی باشید که به خوبی ساخته شده باشند.

اگر کیف دارای یک شکل، پایه محکم و محفظه داخلی باشد، وزن را به خوبی توزیع کرده و شانه ی شما درد نمی گیرد. مدل هایی را انتخاب کنید که دارای این ویژگی ها باشد، بنابراین به بدن خود آسیب نمی رسانید. اندازه کیف مهم نیست، تا زمانی که این پشتیبانی را به شما بدهد.

 

کیف های خوش فرم و خوب بخرید

 

8- کیف هایی را انتخاب کنید که توسط قسمت های قوی تری از بدن شما حمل شود.

بهترین گزینه ها همیشه مواردی هستند که می توانند توسط قسمت قوی تری از بدن شما حمل شوند. کوله پشتی و کیف های کمری گزینه های بسیار خوبی برای نگه داشتن وسایل شما بدون اینکه فشاری بیش از حد به بدن شما بیابد. مهره های کمر و کمر شما می تواند وزن بیشتری نسبت به گردن، قسمت فوقانی کمر و ساعد داشته باشد.

 

از کوله پشتی و کیف کمری استفاده کنید

 

9- بندهای بلند و پهن را انتخاب کنید.

بند هنگام انتخاب کیف خود می تواند معنی زیادی داشته باشد. اگر خیلی نازک باشد، علاوه بر اینکه قادر به نگهداری از کیف نیست، برای اینکه کیف خود را روی شانه نگهداری کنید، به پوست شما آسیب می رساند. بنابراین، به دنبال کیف هایی باشید که بندهایی پهن و بلند دارند، برای بدن بهتر است.

 

از کیف هایی با بندهای بلند و پهن استفاده کنید

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------