بهترین کفش برای شلوارهای دمپا گشاد 

با پوشیدن شلوار دمپا گشاد با کفش مناسب آن خوش استایل می شوید

 

پوشیدن شلوار دمپا گشاد خوب است اما به شرطی که بدانید آن را با چه کفشی ست کنید تا خوش استایل شوید. اگر اهل پوشیدن شلوارهای دمپا گشاد هستید در این بخش با ما همراه باشید تا بدانید چه کفش هایی را می توانید با شلوارهای گشاد ست کنید.

 

ست کردن کفش با شلوارهای تنگ راحت تر از شلوارهای دمپا گشاد است زیرا با شلوارهای تنگ می توانید هر کفشی که دوست دارید بپوشید اما شلوارهای دمپا گشاد اینگونه نیستند و با هر چیزی ست نمی شوند پس باید در انتخاب کفش دقت کنید.

 

کفش های لژ دار

کفش های لژدار انتخاب خوبی برای ست کردن با شلوارهای دمپا گشاد هستند و جلوه خوبی به آن ها می بخشند، راه رفتن هم با کفش های لژدار راحت است و می توانید خوشتیپی با شلوار گشاد و کفش های لژدار را تجربه کنید. اگر قد کوتاهی دارید و با کفش های پاشنه بلند نمی توانید درست راه بروید بهترین گزینه برای شما کفش های لژدار هستند که هم قدتان را بلندتر نشان می دهند و هم راه رفتن با آن ها راحت است.

 

کفش های لژدار انتخاب خوبی برای ست کردن با شلوارهای دمپا گشاد هستند

 

شلوارهای دمپا کوتاه

شلوارهای گشاد با دمپای کوتاه جدیدتر از سایر مدل ها هستند و با نشان دادن مچ پا استایل جذاب تری به شما می بخشند، این سبک شلوارهای گشاد برای جشن ها و مهمانی ها مناسب تر اند پس بهتر است با کفش پاشنه بلند پوشیده شوند.

 

این سبک شلوارهای گشاد با کفش پاشنه بلند برای جشن ها و مهمانی ها مناسب تر اند

 

کفش های پاشنه بلند

بهترین کفشی که می توانید با شلوارهای دمپا گشاد ست کنید کفش های پاشنه بلند هستند، وقتی شلوارهای دمپا گشاد را با کفش های پاشنه بلند می پوشید یعنی خوشتیپ بودن خود را تضمین کرده اید. ترکیب شلوار دمپا گشاد با کفش پاشنه بلند یک ترکیب بی نظیر است که شما را با کلاس و خوش استایل نشان می دهد.

 

کفش های پاشنه بلند بهترین انتخاب برای شلوار جین های دمپا گشاد می باشند. توجه کنید که قد شلوارتان باید به گونه ای باشد که روی کفش را بپوشاند.

 

ترکیب شلوار دمپا گشاد با کفش پاشنه بلند یک ترکیب بی نظیر است

 

شلوار دمپا گشاد با کفش اسپرت

 

شلوارهای دمپا گشاد را دختران جوان با کفش های اسپرت و بدون پاشنه ست می کنند، ست شلوار گشاد و کفش اسپرت انتخاب خوبی برای دختران و خانم های جوان است.

 

پوشیدن شلوار دمپا گشاد با کفش تخت این احتمال بد را بوجود می آورد که اندام شما کوتاه و پهن به نظر برسد ولی کفش های پاشنه یکسره و نوک تیز خیلی خوب با این مدل شلوار ست می شوند.

 

ست شلوار گشاد و کفش اسپرت انتخاب خوبی برای دختران و خانم های جوان است

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------