با کمک استایل الگانت شیک و باکلاس باشیداستایل کلاسیک الگانت, استایل الگانت اسپرت, استایل الگانت زنانه

استایل الگانت کلاسیک

 

استایل الگانت چیست؟ چطور استایل الگانت داشته باشیم

هدف از نگارش این محتوا آشنایی شما با استایل الگانت و چگونگی ساخت این استایل است. بدون شک دنیای مد و استایل ها یکی از متنوع ترین و جذاب ترین فضاهای کاری است. طبیعتا این دنیا و فضا دارای استایل ها و سبک های مختلفی است

بدون شک دنیای مد و استایل ها یکی از متنوع ترین و جذاب ترین فضاهای کاری است. طبیعتا این دنیا و فضا دارای استایل و ها و سبک های مختلفی است اما به مانند هر عرصه ی دیگری برخی از استایل ها و سبک ها از طرفداران بیشتری برخوردار است که یکی از این سبک های پرطرفدار، استایل الگانت است.

 

حال اصلا این استایل چیست و چه تفاوتی با سایر سبک ها دارد؟ الگانت، یک استایل شیک و پر زرق و برق است که در آن از جواهرات و اکسسوری های مختلف و زیادی استفاده می شود. علاوه بر این، لباس پوشیدن و ساختن یک استایل الگانت، دارای ریزه کاری های زیادی است. 

اگر شما هم از یکی از طرفداران این استایل هستید و می خواهید اطلاعات خود را در مورد آن افزایش دهید می توانید با ما در ادامه  مطلب همراه باشید.

 

عکس استایل الگانت, استایل الگانت, استایل الگانت کلاسیک

استایل الگانت اسپرت

 

استایل الگانت چیست؟

معمولا افراد شیک و خاص پسند، طرفدار این استایل هستند. این استایل مخصوص دختران و خانم هایی است که می خواهند در جمع، جلوه ی زیادی داشته باشند. این استایل شامل لباس های گران قیمت، جواهرات و اکسسوری های خاص و پر زرق و برق است. رایج ترین رنگ های به کار رفته در این استایل، رنگ های طلایی و نقره ای است که درخشش آن ها جلوه ای خاص دارد و چشم همگان را به خود، جذب می کند.

 

از دیگر مولفه های این استایل، ظاهر خود فرد است که حتما باید آراسته و تمیز باشد. در این استایل، عموما خانم ها دارای آرایشی ساده و جواهراتی پر زرق و برق هستند. از دیگر ویژگی های این استایل این است که حتما باید بین کیف و کفش و لباس و سایر اکسسوری ها، همخوانی وجود داشته باشد. 

 

استایل الگانت چیست, استایل الگانت ایرانی, استایل الگانت مردانه

استایل الگانت مردانه

 

آیا استایل الگانت، یک استایل مخصوص زنان است؟

طبیعتا وقتی صحبت از اکسسوری و جواهرات ی شود بدون شک همه به یاد خانم ها و استایل های زنانه می افتند. اما باید گفت که استایل الگانت یک استایل زنانه نیست و می تواند مناسب بسیاری از مردان هم باشد. درست است که ظرافت در این استایل، حرف اول را می زند اما نوع برش لباس های مردانه و کیفیت پارچه در استایل های مردانه ی الگانت می تواند جایگزین اکسسوری های ظریف و پر زرق و برق شود. اتفاقا این سبک برای مردان، یک استایل منحصربه فرد و شیک می سازد.

 

استایل الگانت اسپرت, استایل الگانت زنانه, عکس های استایل الگانت

استایل الگانت زنانه

 

ﺁیا استایل الگانت همان استایل کلاسیک است؟

استایل کلاسیک و الگانت با اینکه نقاط مشترکی با هم دارند اما از نظر تعریف، با هم فرق می کنند. در واقع اساس و هدف اصلی هر دو استایل، شیک پوشی است. به همین دلیل شما با کمی خلاقیت می توانید استایل کلاسیک خود را تبدیل به الگانت و یا برعکس، به استایل الگانت خود، رنگ بوی کلاسیک بدهید. 

 

یکی از مهم ترین معیارهایی که تفاوت این دو نوع استایل را مشخص می کند موقعیتی است که می خواهید برای آن لباس بپوشید. مطمئنا سبک لباس پوشیدن در محیط کار با مهمانی، کاملا متفاوت است. هیچ کس در محیط کار از اکسسوری های پر زرق و برق استفاده نمی کند و برای اینگونه محیط ها، استایل کلاسیک مناسب تر است.

 

استایل کلاسیک الگانت, استایل الگانت اسپرت, استایل الگانت زنانه

بررسی ابعاد مختلف استایل الگانت

 

چگونه یک استایل کلاسیک - الگانت داشته باشیم؟

اگر می خواهید سبک پوشش و استایلتان، تلفیقی از دو استایل الگانت و کلاسیک باشد می توانید از اصول زیر پیروی کنید:

• تمیز و مرتب بودن از مولفه های اولیه ی هر دو استایل است که هم خانم ها و هم آقایان باید آن را رعایت کنند. برای این کار، ﺁقایان باید ریش ها و موهای خود را مرتب نگه دارند و خانم ها نیز، آرایشی ملایم و هماهنگ با رنگ لباس خود داشته باشند. استفاده کردن از عطر نیز برای ﺁقایان و خانم ها در این نوع استایل، توصیه می شود.

 

• نکته ی قابل توجه، طرز رفتار و زبان بدن است که بی تاثیر در این نوع استایل نیست. طبیعتا داشتن یک رفتار موقر و مطلوب، بر آراستگی شما می افزاید.

 

• کیفیت پارچه ها و مرغوبیت آن ها، از دیگر اصول این استایل است. 

 

• اگر تمایل به پوشیدن دامن دارید برای این نوع استایل، حتما باید قد آن، تا پایین زانوها باشد.

 

• برای داشتن یک استایل کلاسیک، پوشیدن کفش های تخت از مهم ترین عناصر است. اگر یک کیف شیک را با این کفش ها ست کنید می توانید استایل خود را به الگانت، نزدیک کنید.

 

استایل الگانت, استایل الگانت کلاسیک, استایل الگانت چیست

رنگ های مناسب استایل الگانت

 

• رنگ هایی که برای هر دو سبک پیشنهاد می شود و برای هر دو عالی است رنگ های قهوه ای با طلایی و مشکی، خاکستری با نقره ای می باشد.

 

• برای داشتن یک استایل الگانت – کلاسیک در مردان، پوشیدن کت و شلوارهای رسمی، پیراهن سفید، پالتوها با پارچه های باکیفیت و مرغوب، ژاکت های یقه هفت یا یقه اسکی، ساعت مچی ها با بند چرمی و دستمال گردن و کراوات، عالی است.

 

• خانم ها هم می توانند برای داشتن چنین استایلی از المان هایی همچون، کت و یا نیم کت های کار شده، کمربندهای ساده ی هماهنگ با لباس، شلوارهای مشکی راسته، کت های بلیزر، پیراهن های مجلسی، پالتوها و بارانی های مرغوب استفاده کنند.

 

عکس استایل الگانت, استایل الگانت, استایل الگانت کلاسیک

نکاتی برای داشتن استایل الگانت زیبا

 

نکات لازم برای داشتن بهترین استایل الگانت

اگر می خواهید با داشتن یک استایل الگانت، بدرخشید و زیبایی شما با این استایل، چندین برابر شود بهتر است به نکات زیر توجه کنید:

• فرم پاها در این استایل، بسیار مهم است. فرم پا باید زیبایی کافی را داشته باشد که در زمان پوشیدن دامن یا پیراهن یا شلوار کوتاه، این زیبایی دو چندان شود. ورزش کردن برای داشتن پاهای مناسب یکی از بهترین راهکارها است. همچنین می توانید از نرم کننده ها و جلادهنده ها برای طراوت و زیبایی پاهای خود استفاده کنید.

 

• تعادل وزن را حفظ کنید. 

 

• از پوست خود محافظت کنید و به نظافت آن، توجه ویژه ای داشته باشید.

 

• کفش پاشنه بلند در استایل های الگانت، مهم است اما ضروری نیست. اگر نمی توانید با این کفش ها راه بروید کفشی را انتخاب کنید که در آن راحت هستید. 

 

• فرم بدن خوب از دیگر مولفه های تاثیرگذار برای این استایل است. اگر دارای کمر باریک هستید می توانید با بستن کمربندی شیک روی لباس، آن را نشان دهید. کمربندهای نقره ای و طلایی برای این استایل، بسیار مناسب است.

 

• از دیگر المان های مهم این استایل، کت ها و ژاکت ها هستند. اگر رنگ آن ها مشکی است انتخاب رنگ سایر المان های استایل، راحت تر است. 

 

• در صورت پوشیدن لباس های ساده می توانید از جواهرات بزرگ، استفاده کنید. اکسسوری ها در این سبک، بسیار مهم هستند و حتما باید بین آن ها و لباس، تضاد وجود داشته باشد.

 

استایل کلاسیک الگانت, استایل الگانت اسپرت, استایل الگانت زنانه

عکس استایل الگانت

 

استایل الگانت اسپرت, استایل الگانت زنانه, عکس های استایل الگانت

تصویر استایل الگانت زنانه

 

استایل الگانت کلاسیک, استایل الگانت چیست, استایل الگانت ایرانی

نمونه استایل الگانت مردانه

 

گردآوری : بخش مد و مدگرایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------