راهنمای خرید لباس سبز برای آقایانلباس سبز مردانه, راهنمای خرید لباس سبز مردانه

راهنمای خرید لباس سبز برای آقایان

 

چند روز پیش مطلبی با عنوان راهنمای خرید لباس قهوه ای برای آقایان منتشر کردیم. اکنون وقت آن رسیده که رنگی متفاوت و زیبا را بررسی کنیم. رنگ سبز گزینه ای که در سال ۲۰۱۷ از طرف مؤسسه ی پنتون به عنوان رنگ سال انتخاب شده است. به همین دلیل مروری بر نحوه ی پوشیدن لباس سبز برای آقایان خواهیم داشت. بدون شک به دلیل شادابی و جذابیت خاص سبز و همچنین همرنگ طبیعت بودن، لباس سبز مورد علاقه ی بسیاری از آقایان است.

 

لباس سبز و جذابیتی خاص

لباس سبز همیشه از دیگر لباس ها متفاوت است. سبز، رنگ طبیعت است. هنگامی که آن را در سبک پوشش یا دکوراسیون خانه به کار می گیرید روحیه ی شما متفاوت می شود. لباس سبز، هم برای آقایان و هم برای بانوان می تواند جذاب باشد. حتی یک قطعه لباس کوچک به رنگ سبز می تواند سبک پوشش شما را به کلی متحول کند. دستمال گردن، کراوات، دستبند، تی شرت یا حتی جوراب را در نظر بگیرید.

 

با اینکه سبز، رنگ اصلی نیست اما از ترکیب زرد و آبی می توان به رنگ سبز رسید. رنگ های اصلی را با رنگ های اصلی نور اشتباه نگیرید. نور سفید از ۳ رنگ اصلی سبز، قرمز و آبی تشکیل شده است. مکمل رنگ سبز، رنگ قرمز و سرخابی است. البته در ترکیب با رنگ های سرمه ای، قهوه ای و شتری هم بسیار خوب جواب می دهد.

 

مکمل رنگ سبز، رنگ قرمز و سرخابی است

 

دلیل پوشیدن لباس سبز

لباس سبز را تقریباً با بسیاری لباس ها به راحتی می توان پوشید. حتی اگر قطعه های لباس شما بیشتر خاکستری و سرمه ای هستند مشکلی نخواهید داشت. رنگ سبز در کنار این رنگ ها نیز جوابگو خواهد بود.

 

جدای از این مسأله، سبز دارای رگه های بسیار متنوعی است. رنگ سبز برای بیشتر سلیقه ها می تواند جوابگو باشد. در صورتی که اندکی غلظت این رنگ را تغییر دهید ظاهری کاملاً متفاوت خواهید داشت.

 

لباس سبز را تقریباً با بسیاری لباس ها به راحتی می توان پوشید

 

سبک پوشش لباس سبز

بهتر است بدانید که لباس سبز را نمی توان به سبک پوشش خاصی محدود کرد. فقط این نکته را در نظر داشته باشید که هرچه رنگ روشن تر باشد به سمت سبک روزمره پیش می رود. رنگ های سبز تیره را به راحتی می توان در سبک رسمی پوشید.

 

از طرفی میزان رنگ سبز نیز در این مسأله دخیل است. اگر می خواهید سرتاپا سبز بپوشید شاید ایده ی مناسبی برای سبک رسمی نباشد. حتی در صورت پوشیدن کت و شلوار سبز پر رنگ (مثلاً زیتونی) بهتر است پیراهن خود را از رنگ دیگری انتخاب کنید.

 

لباس کاملاً سبز را می توان برای سبک روزمره امتحان کرد. البته بهتر است از رنگ های سبز با غلظت متفاوت برای ایجاد بعد در لباس استفاده کرد.

 

نحوه پوشیدن لباس سبز برای شروع

همان طور که در مورد رنگ قهوه ای صحبت کردیم، برای شروع پوشیدن لباس سبز نیز با یک قطعه ی کوچک شروع کنید. همراه شلوار جین تیره یا کت و شلوار سرمه ای خود یک جفت جوراب سبز را امتحان کنید. کفش قهوه ای نیز همراه این جوراب می تواند مناسب باشد.

 

می توانید به جای جوراب یک کراوات یا دستمال جیب سبز را امتحان کنید. هر موردی را که دوست دارید انتخاب کرده و شروع کنید. سعی نکنید از همین ابتدا بخش عمده ای از سبک پوشش خود را به سبز اختصاص دهید. این کار ممکن است روی اعتماد به نفس شما تأثیر منفی داشته باشد.

 

برای شروع پوشیدن لباس سبز نیز با یک قطعه ی کوچک شروع کنید

 

نحوه پوشیدن لباس سبز برای حرفه ای ها

ممکن است قبلاً جوراب یا کراوات سبز را امتحان کرده باشید. دوست دارید مقداری جسورانه تر عمل کرده و سبزی بیشتری به لباس هایتان تزریق کنید؟ پلیور، شلوار و پیراهن کاندیداهای بعدی شما خواهند بود. یک ژاکت شویدی همراه پیراهن سفید و جین تیره انتخاب جذابی خواهد بود.

 

مقداری جسورانه تر عمل کنید و سبزی بیشتری به لباس هایتان تزریق کنید

 

شلوار چینوی سبز پررنگ با یک پیراهن صورتی و بلوز یقه هفت قهوه ای را نیز امتحان کنید. پیراهن مغزپسته ای و کت تک سرمه ای نیز می توانند در کنار هم بسیار عالی جلوه کنند.

 

نحوه پوشیدن لباس سبز سطح استادی

اگر تمام موارد بالا هنوز عطش شما را برای پوشیدن لباس سبز برطرف نمی کند جای نگرانی نیست. باز هم می توان در این زمینه پیش رفت و انتخاب جسورانه تری داشت. پیشنهاد ما کت و شلوار سبز است. همان طور که بارها اشاره کرده ایم در انتخاب کت و شلوار مهم تر از هر چیزی تن خور آن است. اگر کت و شلوار اندازه ی شما باشد دیگر جای نگرانی نیست. به راحتی هر رنگی که دوست دارید را می توانید امتحان کنید.

 

کت و شلوار سبز می تواند لباسی جذاب برای مراسم باشد. البته رگه های تیره تر سبز را برای محیط اداری نیز می توان انتخاب کرد. همان طور که اشاره شد سبز زیتونی برای محیط رسمی فوق العاده خواهد بود.

 

کت و شلوار سبز زمردی با یک پیراهن آبی روشن نیز ظاهر بی نظیری خواهد داشت.

 

اگر احساس می کنید کت و شلوار سبز بیش از حد جلوی چشم خواهد بود می توانید کت تک را امتحان کنید. کت تک سبک به رنگ سبز روشن برای روزهای گرم تابستان ایده آل است. سعی کنید بقیه ی لباس ها را از میان رنگ های خنثی انتخاب کنید تا حرف آخر را کت سبز بزند. به این صورت سبک پوشش شما بر پایه ی رنگ سبز خواهد بود.

 

در نهایت می توان روی کفش ها نیز کار کرد. کفش های بروگ به رنگ سبز شویدی را در نظر داشته باشید. این کفش ها با شلوار جین ظاهر بسیار جذابی خواهند داشت. اگر به دنبال ظاهری متفاوت هستید کلاه تریلبی به رنگ سبز تیره را نیز امتحان کنید.

 

در نهایت می توان روی کفش های سبز نیز کار کرد

 

منبع : blog.bamilo.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------