تصاویر پیشنهادهای شاد برندهای معروفdolce & gabbana .1
بچه‌های خاص

 

معرفی برندهای معروف, پیشنهاد های شاد برندهای معروف

برند ایتالیایی دلچه‌اندگابانا، طرح‌های رایج در مدل‌های زنانه را به دنیای كودكانه آورده است


اگر این روزها در تدارك یك لباس عروسی یا ‌مهمانی رسمی برای دختر خود هستید، قبل از هر انتخابی نگاهی به مدل‌های كودكانه «دلچه‌اندگابانا» بیندازید. این برند ایتالیایی، طرح‌های رایج در مدل‌های زنانه را به دنیای كودكانه آورده است. در مدل‌های این شركت می‌توان تركیب تور و پارچه و استفاده از پارچه با گل‌های درشت را دید. در این مجموعه لباس‌ها و كفش‌ها هم با هم ست شده‌اند یعنی از همان پارچه كار شده در لباس برای دوخت كفش هم استفاده شده است.

shanghai tang .2
نسل جدید عینک

پیشنهاد برندهای معروف,آشنایی با برندهای معروف

جدیدترین محصول شرکت شانگهای تنگ عینک های آفتابی گردی هستند كه در دو فرم طراحی شده‌اند


در میان محصولات بی‌پایان چینی، محصولات لوكس و مرغوبی هم تولید می‌شوند؛ مثل كالاهایی كه در شركت طراحی «شانگهای تنگ» ساخته می‌شود. جدیدترین محصول این شركت، عینك‌های آفتابی گردی هستند كه در دو فرم طراحی شده‌اند. هر دو مدل شیشه‌های گرد با فرم كائوچویی دارند؛ در یك نمونه، نوار فلزی و در مدل دیگر یك صفحه صاف كائوچویی به بالای عینك اضافه شده است. تنوع این عینك در رنگ شیشه و فرم هم از جذابیت‌های آن است. شیشه سبز، آبی، زرد با فرم سفید، مشكی و قهوه‌ای را می‌توان در این مجموعه دید.

lierac .3
آبرسانی حرفه ای

معرفی برندهای معروف, پیشنهاد های شاد برندهای معروف

پوست‌های خشك، خیلی خشك، حساس، مختلط و چرب محصولات متفاوتی از لیراک را استفاده کنند


اگر احساس می‌كنید پوست‌تان نشاط همیشه را ندارد و از كم‌آبی رنج می‌برد، می‌توانید جدیدترین محصول لیراك را امتحان كنید؛ محصولی حرفه‌ای در آبرسانی به پوست. سری محصولات هیدراكرونوپلاس به روند آبرسانی طبیعی در سطح و عمق پوست كمك می‌كنند تا رطوبت و جوانی پوست حفظ شود. پنج محصول در این مجموعه هست كه باید با توجه به نوع پوست خود انتخاب كنید. لیراک در مجموعه هیدراكرونوپلاس برای پوست‌های خشك، خیلی خشك، حساس، مختلط و چرب محصولات متفاوتی دارد.

dunhill .4
از خودرو به مد

معرفی پیشنهادهای شاد برندهای مختلف,طراحی های شاد برندهای معروف

محصول جدید شرکت دانهیل کیف و کیف پول چرمی مناسب افراد پردغدغه و درگیر است


شركت انگلیسی «دانهیل» كه به دلیل قدمتش در دنیای مد نیاز به معرفی ندارد، یک مجموعه جدید كیف و كیف پول را طراحی كرده كه مناسب افراد پردغدغه و درگیر است؛ كسانی كه به دلیل رفت و آمدهای زیاد كیف‌های‌شان به سرعت خراب می‌شود. در تولید این كیف‌ها از نوعی چرم استفاده شده كه در فضاهای داخلی ماشین مثل داشبورد استفاده می‌شود. این چرم، مقاوم‌سازی شده؛ به گونه‌ای كه ضدخش و ضدآب است و مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد. یك مدل كیف دستی زنانه، یك مدل كیف مدارك و سه مدل كیف پول، البته در رنگ‌های مختلف این مجموعه را تشكیل می‌دهند.

5. saint lauren
كوچولوی تازه وارد

آشنایی با برندهای معروف, معرفی برندهای معروف

شرکت سن لورن هم به زودی كیف‌های كوچك دوشی در رنگ‌های متنوع خود را عرضه می‌كند


حالا كه بازار كیف‌های كوچك رو دوشی گرم است و خانم‌ها به این نتیجه رسیده‌اند كه این مدل كیف راحت‌تر و كاربردی‌تر از نمونه‌های بزرگ رو دستی است، اغلب برندها دست‌ اندركار تولید چنین كیف‌های كوچكی شده‌اند. برند «سن لورن» هم به زودی كیف‌های كوچك دوشی خود را عرضه می‌كند. این كیف‌ها كه در رنگ‌های متنوعی چون زرد، آبی، سرخابی، قرمز و. . . تولید شده‌اند، دسته‌های بلند فلزی به رنگ نقره‌ای و طلایی دارند؛ كیف‌های زبانه‌داری كه فرم كیف‌های محبوب شنل را به خاطر می‌آورند.

6. adidas
دنیای شاد و رنگی

پیشنهاد های شاد برندهای معروف,معرفی پیشنهادهای شاد برندهای مختلف

برندهای اسپرت هم از پارچه های طرحدار برای انواع پوشش ها استفاده کرده اند


این روزها كه پارچه‌های طرحدار بازار گرمی دارند و در انواع پوشش از لباس تا كیف و كفش به كاربرده می‌شوند، برندهای اسپرت هم دست به كار شده‌اند و كفش‌هایی را روانه بازار كرده‌اند كه طرح‌های رنگی و شاد در آنها به چشم می‌خورد. این نمونه كفش‌های خوشحال را می‌توان در جدیدترین محصولات برندهای ورزشی مثل نایك و آدیداس دید.

7. H&A  collection
طرحی برای خانه امروز

معرفی برندهای معروف, پیشنهاد های شاد برندهای معروف

شرکت اچ ‌اند ‌ای کوسن هایی با طرح های خلاقانه و اسپرت را طراحی کرده است


در خانه‌های امروزی و دكوراسیون‌های مدرن، دیگر كوسن‌های ریشه‌دار و مخملی جایی ندارند. خانه‌های امروزی به دلیل دكوراسیون‌های اسپرت و ساده‌تر نیاز به كوسن‌هایی با طرح‌های خلاقانه دارند؛ همان كاری كه خانه طراحی «اچ ‌اند ‌ای» انجام داده است. این برند ایرانی، دنیایی از كوسن‌ها با رنگ‌های متفاوت و طرح‌های خلاقانه را پیش روی مخاطبانش گذاشته است؛ طرح‌های قدیمی ایرانی كه در كاشیكاری‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفت تا طرح‌های مدرن و امروزی را می‌توان در كارهای این گروه دید.

8. loewe
ابتكار در طراحی

پیشنهاد برندهای معروف,آشنایی با برندهای معروف

خانه طراحی مد «لووه» كیف دوشی جدید و منحصر به فرد خود را رونمایی كرد


خانه طراحی مد «لووه» كیف جدید خود را رونمایی كرد؛ كیفی به نام بارسلون كه در گروه كیف‌های دوشی قرار می‌گیرد و دو ویژگی منحصر به فرد، این كیف را از سایر نمونه‌های دوشی جدا می‌كند. كیف بارسلونا با چرم‌های مختلف از ساده رنگی مثل سبز و نارنجی تا پوست ماری و. . . تولید می‌شود و در مجموع تنوع آن مثال‌زدنی است. از سوی دیگر طراح، خلاقیت ویژه‌ای در ساخت قفل این كیف به خرج داده است. یك مثلث از جنس كیف طراحی شده كه با بند به كیف وصل می‌شود و با قرار گرفتن در زبانه، نقش قفل را بازی می‌كند.

9. honey design
برای كت پوش‌ها

معرفی برندهای معروف, پیشنهاد های شاد برندهای معروف

برند هانی دیزاین مانتوهای برشدار كتی را پیشنهاد و رونمایی کرده است


برند «هانی دیزاین» مجموعه مانتوهای جدیدش رونمایی كرده است. این مجموعه به خانم‌هایی پیشنهاد می‌شود كه به مانتوهای برشدار كتی علاقه دارند چون تمامی مانتوهای این مجموعه در این فرم هستند و با به كاربردن پارچه‌های رنگی مختلف، تكه دوزی‌های رنگی و ... حال و هوایی متفاوت پیدا كرده‌اند.

10. michael kors
این پیشنهاد را رد نكنید   

معرفی پیشنهادهای شاد برندهای مختلف,طراحی های شاد برندهای معروف

مایكل كورس برای  آقایان در ست‌های نیمه رسمی خود رنگ‌های روشن را پیشنهاد می کند


مایكل كورس برای  آقایان، پیشنهاد رنگی جذابی دارد. این برند آمریكایی به آقایان توصیه می‌كند در ست‌های نیمه رسمی خود از رنگ‌های روشن مثل سفید یا كرم در بلوز، شلوار، كت و ... استفاده كنند اما برای اینكه بیش از اندازه بی‌روح به نظر نرسد، این ست را با كیف و كمربند قهوه‌ای همراه كنند. مایكل كورس مجموعه‌ای از كیف‌های بزرگ و كمربندهای چرمی را دارد و به آقایان یاد می‌دهد چگونه با روشی متفاوت می‌توانند كمربندشان را چشمگیرتر كنند.

11. tiffany
بازگشت النگوها

پیشنهاد های شاد برندهای معروف,معرفی پیشنهادهای شاد برندهای مختلف

طراحی شرکت تیفانی النگوهایی ساده نه چندان كلفت كه فرمی در دو سر آن به چشم می‌خورد


در یك سال اخیر، دستبندهایی كه تركیبی از سنگ و طلا بودند، بازار گرمی پیدا كردند و انواع النگوها را به عقب راندند ولی به زودی و در همین ماه پیش رو می‌توانیم شاهد برگشت این زیورآلات زنانه باشیم. النگوهایی ساده از یك نوار فلزی  نه چندان كلفت كه فرمی در دو سر آن به چشم می‌خورد. در مدلی كه تیفانی طراحی كرده، حرف اول نام این برند كه با نگین‌های برلیان تزئین شده را می‌توان دید. در نمونه‌های متنوعی كه طلاسازان ایرانی طراحی كرده‌اند، سنگ‌های رنگی، تركیب سنگ و طلا و. . . به چشم می‌آید.

12. clinique
در میان گل و میوه

آشنایی با برندهای معروف, معرفی برندهای معروف

شركت كلینیک اسپری با رایحه گل‌ها و میوه‌ها را پیشنهاد می‌كند


شركت كلینیک كه بیشتر به واسطه محصولات بهداشتی‌ خود شناخته می‌شود، یك اسپری با رایحه گل‌ها و میوه‌ها را پیشنهاد می‌كند. در تولید این اسپری از عصاره شكوفه‌های پرتقال و گریپ فروت، در كنار گل‌هایی چون مانگولیا استفاده شده است. این محصول كه یك اسپری بدن محسوب می‌شود، سبك‌تر از عطرهای رایج در بازار است و به همین دلیل برای استفاده روزانه بیشتر توصیه می‌شود. شركت بهداشتی و آرایشی كلینیك، هر سال، این اسپری را با رایحه تازه روانه بازار می‌كند.

13.  versace
دوران بی‌پایان طلایی ها

معرفی برندهای معروف, پیشنهاد های شاد برندهای معروف

شركت ورساچه سرویس طلایی یكدست و ساده شامل شمعدان و گلدان و ... را به بازار عرضه كرده است


ورساچه برای جدیدترین مجموعه ظروف خودش كه با همكاری شركت رزنتال تولید می‌كند، دوباره سراغ تركیب رنگ طلایی و مشكی رفته است. در این سرویس كامل پذیرایی كه شامل بشقاب‌های چینی و لیوان‌های كریستالی می‌شود، نقوش طلایی و مشكی روی صفحه سفید یا خاكستری كار شده‌اند كه جلوه زیبایی دارند. شركت ایتالیایی ورساچه برای كسانی كه طرح‌های شلوغ را برای مجموعه پذیرایی خودشان نمی‌پسندند، یک سرویس طلایی یكدست و ساده شامل شمعدان و گلدان و طراحی و در كنار محصولات رنگینش به بازار عرضه كرده است.

14.  ralph lauren
استقبال زودهنگام

پیشنهاد برندهای معروف,آشنایی با برندهای معروف

شركت رالف لارن مجموعه زمستانه خود برای آقایان را به نمایش گذاشت


شركت طراحی «رالف لارن» مجموعه زمستانه خود برای آقایان را به معرض نمایش گذاشت؛ مجموعه‌ای به نام «برچسب ارغوانی» كه اشاره‌ای به رنگ كارهای مجموعه ندارند چون بیشتر از همه رنگ مشكی، در كنار قهوه‌ای استفاده شده‌ است. طراحی‌های این مجموعه كلاسیك هستند و با یقه‌های بزرگ، پارچه‌های راه راه و چهارخانه درشت، خاطره كت وشلوارهای قدیمی را زنده می‌كنند. كارهای كلاسیك مثل كت چرم و پولیورهای پشم كشمیر هم در این مجموعه دیده می‌شوند. رالف لارن، هر چند برندی آمریكایی است اما كار دوخت محصولات زمستانی‌اش را در ایتالیا انجام داده تا كیفیت مثال‌زدنی یك محصول ایتالیایی را داشته باشد. 

 

منبع : مجله زندگی ایده آل / bartarinha.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------