خوش پوشی خانم ها در پاييزکسي نيست که دلش نخواهد با عوض شدن فصل، تغييراتي در تيپ و مدل لباس پوشيدن خودش ايجاد نکند. کسي نيست که دلش نخواهد به لباس‌هايش حال و هواي پاييزي بدهد ولي چنين تغييري، نيازمند داشتن يک جيب پر از پول است تا در مراکز خريد بچرخيد و براي خودتان يک دل سير خريد کنيد اما ما به شما ياد مي‌دهيم چگونه با خريد يک شال يا با استفاده از همان روسري‌هايي که در کمد خود داريد، تيپ متفاوتي براي خودتان بسازيد و خوش‌پوشي تازه‌اي را در فصل تازه تجربه کنيد.


جوان‌ترها
اين مدل دستمال گردن براي دخترهاي جوان و نوجوان مناسب است که تيپ و مدل اسپرت را به هر پوششي ترجيح مي‌دهند. آنها هم مي‌توانند دستمال گردني مناسب تيپ خودشان داشته باشند. براي اين مدل دستمال گردن، احتياج به روسري مربعي داريد که بهتر است از جنس نازک و انعطاف‌پذير مثل نخ باشد. روسري‌هاي نخي بزرگ بري اين کار مناسب نيستند و بهتر است از نمونه‌هاي کوچک‌تر استفاده کنيد.

پوشش خانم ها در پاییز,لباس رسمی پاییزی


براي اين مدل دستمال گردن، روسري مربعي را از قطر تا کنيد تا به شکل يک مثل در بيايد. بعد از سر مثلث تا بزنيد تا به شل يک نوار مستطيلي با دو سر تيز در بيايد. نوار را دور گردن بيندازيد. يک طرف آن را آزاد بگذاريد و طرف ديگر آن را دور طرف آزاد بچرخانيد و در نهايت سر مثلثي را در داخل حلقه‌اي که ايجاد کرده‌ايد، خارج کنيد. مي‌توانيد دستمال گردن را دور گردن‌تان بچرخانید تا گره، جلو يا سمت چپ يا راست گردن شما بايستد. اين مدل دستمال گردن به‌خصوص براي خانم‌هايي که موي کوتاه دارند، مناسب است.

مکمل تن‌پوش زمستاني

پوشش خانم ها در پاییز,لباس رسمی پاییزی


اين مدل دستمال گردن سن و سال نمي‌شناسد و حتي جنسيت هم ندارد و آقايان هم مي‌توانند از اين مدل بهره ببرند،  اما بهترين موقعيت استفاده از اين مدل دستمال گردن، روي تن‌پوش‌هاي زمستاني مانند انواع کت، پالتو، ژاکت‌هاي ساده و... است. اين مدل شال‌گردن را چه براي متفاوت کردن، يک دست کت و شلوار ساده و چه روي باراني، براي موقعيت‌هاي داخل خانه و مهماني و خارج خانه مي‌توانيد استفاده کنيد. توصيه مي‌کنيم براي مهماني‌ها سراغ يک پارچه ظريف مثل ابريشم برويد که جلوه بيشتري هم دارد و براي روي پالتو و باراني از شال‌هاي ضخيم‌تر مثل پشمي کمک بگيريد. اين مدل دستمال گردن با يک شال مستطيلي درست مي‌شود. شال را جمع کنيد، به طوري که يک نوار بلند مستطيلي داشته باشيد، دو سر نوار را با گره کوچکي به هم وصل کنيد و دو دور کامل دور گردن خود بچرخانيد.

رسمی پوش‌ها

پوشش خانم ها در پاییز,لباس رسمی پاییزی


براي بستن اين مدل دستمال گردن، نياز به يک روسري مربع شکل داريد. بهتر است، انتخاب شما يک روسري ساتن باشد چون در اين مدل شکيل‌تر و زيباتر مي‌ايستد. براي بستن اين مدل دستمال گردن، روسري مربعي را از وسط تا کنيد تا حالت مثلثي پيدا کند. روسري تا شده را به گونه‌اي که سر مثلثي آن، جلو بايستد، دور گردن‌تان بيندازيد و روي شانه چپ يا راست خود گره بزنيد. اين مدل دستمال گردن براي مهماني‌هاي تاحدي رسمي مناسب است. پيشنهاد مي‌کنيم يک دست بلوز و شلوار مشکي، سورمه‌اي يا خاکستري ساده يا يک رنگ خنثي که رنگ پاييز امسال هستند، بپوشيد و از اين مدل دستمال گردن با رنگ‌هاي تند و شاد و پارچه براق استفاده کنيد، بدون‌شک شما يکي از خانم‌هاي آراسته مهماني خواهيد بود. اين مدل دستمال گردن براي هر خانمي با هر سني مناسب است .

 

منبع : مجله زندگی ایده آل

bartarinha.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------