آن چه باید از زنان فرانسوی بیاموزیمزنان فرانسوی به سادگی و در عین حال زیبایی شهرت دارند و برای این که ظاهری زیبا و بدون نقص داشته باشید کافی است این اصول ساده و ارزشمند در رابطه با استایل زنان فرانسوی را رعایت کنید.

 

آن ها کفش های ساده و ظریف دوست دارند

زنان فرانسوی علاقه ای به کفش های لژدار و پاشنه ۱۰ سانتی ندارند. آن ها بیشتر از استایل زنانه خودشان را دوست دارند به همین دلیل هیچوقت خودشان را با پوشیدن کفش های پاشنه بلند عذاب نمی دهند. به همین دلیل کفش هایی می پوشند که بتوانند تمام روز با آن راه بروند.

 

زنان فرانسوی کفش هایی می پوشند که بتوانند تمام روز با آن راه بروند

 

آرایش طبیعی را ترجیح می دهند

زنان فرانسوی صرف نظر از سن و موقعیت اجتماعی به زیبایی طبیعی خود اهمیت زیادی می دهند و می دانند که چگونه زیبایی های طبیعی خود را برجسته تر نشان دهند. حداکثر آرایش آن ها در روز ریمل، رژگونه و رژلب رنگ طبیعی است و در ساعات غروب کرم پایه سبک، خط چشم دنباله دار و رژلب رنگ روشن استفاده می کنند. این سبک آرایش در ساعات روز برای یک زن فرانسوی مناسب نیست.

 

زنان فرانسوی صرف نظر از سن و موقعیت اجتماعی به زیبایی طبیعی خود اهمیت زیادی می دهند

 

به رژلب قرمز علاقه دارند

تمام زنان فرانسوی حداقل ۱ عدد رژلب قرمز در کیف آرایشی خود دارند که در موارد ضروری از آن استفاده می کنند. به عنوان مثال وقتی به یک جشن دعوت شده باشند و وقتی برای رفتن به خانه و آماده شدن نداشته باشند فقط با یک رژلب قرمز خودشان را برای جشن آماده می کنند.

 

زنان فرانسوی وقتی آمادگی برای جشن نداشته باشند فقط با رژ لب قرمز خود را آماده می کنند

 

مدل موهای ساده را ترجیح می دهند

شاید هیچوقت یک زن فرانسوی را با موهای شینیون شده شلوغ نبینید چون به نظر آن ها این مدل موها سخت و خسته کننده هستند. آن ها موهای دم اسبی و بافته شده تنها مدل موهایی هستند که زنان فرانسوی علاقه زیادی دارند.

 

موهای دم اسبی و بافته شده تنها مدل موهایی هستند که زنان فرانسوی علاقه زیادی دارند

 

آن ها به بهترین آرایشگاه ها می روند

یک زن فرانسوی ترجیح می دهد لباس های ارزان بخرد تا بتواند به بهترین آرایشگاه ها برود. وقتی لباس مناسب استایل شان باشد قیمت آن اهمیت چندانی ندارد. اما هیچوقت نمی تواند موهای خراب و یا رنگ بد مو را مخفی کند. به همین دلیل بهترین مدل موها از فرانسه سرچشمه می گیرند. آرایشگرهای حرفه ای در فرانسه طوری موها را کوتاه می کنند که بدون نیاز به چیزی خوش حالت می مانند.

 

یک زن فرانسوی ترجیح می دهد لباس های ارزان بخرد تا بتواند به بهترین آرایشگاه ها برود

 

آن ها به زیبایی اکسسوری ها نیز اهمیت می دهند

شال گردن، دستکش، عینک آفتابی و جواهرات برای زنان فرانسوی از پایه های اصلی استایل هستند. شاید لباس های آن ها بسیار ساده و تک رنگ باشند اما این اکسسوری ها هستند که استایل واقعی یک زن فرانسوی را می سازند. اکسسوری هایی مثل شال و کلاه می توانند استایل را به کلی تغییر دهند و یک زن فرانسوی در این کار مهارت بالایی دارد.

 

شال گردن، دستکش، عینک آفتابی و جواهرات برای زنان فرانسوی از پایه های اصلی استایل هستند

 

زنان فرانسوی برندهای لوکس و لباس هایی با طرح لوگو نمی پوشند

آن ها بیشتر ترجیح می دهند از برندهای ناشناخته لباس بخرند تا این که لباس هایی با طرح لوگوی بزرگ بپوشند. برای زنان فرانسوی نشان دادن قیمت لباس نوعی بی سلیقگی است.

 

برای زنان فرانسوی نشان دادن قیمت لباس نوعی بی سلیقگی است

 

آن ها هرگز برنزه نمی کنند

زنان فرانسوی همیشه ضد آفتاب همراه خود دارند، کلاه و لباس های آستین بلند رنگ روشن می پوشند. به اعتقاد آن ها برنز شدن پوست سن را بالا نشان می دهد به همین دلیل ترجیح می دهند پوست روشن داشته باشند. پوست روشن برای فرانسوی ها نشانه ثروت و موقعیت اجتماعی بالاست.

 

در فرانسه استایل فقط ظاهر و لباس نیست بلکه فلسفه، سبک زندگی و احترام به خود را نیز شامل می شود. یک زن فرانسوی ارزش واقعی خودش را می داند. او برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران به خودش رسیدگی نمی کند بلکه برای این که خودش را دوست دارد این کار را انجام می دهد. او مراقب وزنش هست اما هیچوقت به سمت رژیم های سخت نمی رود چون می داند یک زن زمانی زیباست که خودش از زندگی خودش لذت ببرد.

 

برای زنان فرانسوی نشان دادن قیمت لباس نوعی بی سلیقگی است

 

منبع : bedunim.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------