نكاتى براى خوشتيپى آقايان در سفر 

یک جفت کفش آکسفورد مردانه چرمی یک انتخاب ایده آل به حساب می آید

خوشتیپ بودن دردسرهای خودش را دارد، اگر می خواهید چیزی را از قلم نیاندازید و همچنین ظاهری مناسب داشته باشید.

* کفش مناسب به همراه داشته باشید

قبل از اینکه به سفر بروید با توجه به جلسات کاری خود لباس و کفش مناسب را انتخاب کنید، یک جفت کفش آکسفورد مردانه چرمی یک انتخاب ایده آل به حساب می آید. همچنین اگر در خصوص رنگ آن هنوز تصمیمی نگرفته اید پیشنهاد ما به شما رنگ مشکی است.

 

* یک کمربند مردانه مناسب انتخاب کنید

شاید از نظر شما این اکسسوری کوچک چندان دارای اهمیت نباشد، ولی نکته ای که نباید فراموش کنید این است که حتما باید رنگ كمربند خود را مطابق بند ساعت و کفش خود انتخاب کنید. همچنین به سگک کمربندتان نیز توجه کنید، اگر قصد پوشیدن کت و شلوار رسمی را دارید حتما از سگک های کوچک و ظریف استفاده کنید؛ چرا که سگک های بزرگ و کمربندهای پهن برای تیپ اسپرت مناسب است.

 

* چوب لباسی مناسب در اتومبیل داشته باشید

اگر قصد رفتن به سفر با اتومبیل شخصی خود را دارید، حتما این وسیله را فراموش نکنید. چرا که در غیر این صورت بعد از رسیدن به مقصد باید تمام زمان خود را صرف اتو کردن پیراهن ها، کت و سایر لباس های خود کنید.

 

* افراد خوشتیپ برای خود چک لیست دارند

خوشتیپ بودن دردسرهای خودش را دارد، اگر می خواهید چیزی را از قلم نیاندازید و همچنین ظاهری مناسب داشته باشید. یک چک لیست از لباس و اکسسوری هایی که قصد استفاده از آن ها را دارید تهیه کنید و چند نسخه از آن تهیه کرده و درون چمدان خود قرار دهید.

 

* ریش تراش را فراموش نکنید

آقایان خوشتیپ همواره به اصلاح مرتب صورت خود می پردازند. ریش تراش، خمیر ریش و افتر شيو (خمیر بعد از اصلاح) از مهم ترین مواردی است که باید در چمدان خود قرار دهید. هیچ چیزی مانند دوش گرفتن بعد از یک سفر طولانی و اصلاح صورت شما را سرحال تر نمی کند.

 

* مسواک، خمیر دندان و شانه

مراقبت از دندان هایتان را هرگز فراموش نکنید، یک مسواک مسافرتی کوچک و خمیر دندان می تواند به زیبایی لبخند شما کمک کند. همچنین بعد از سفر حتما موهای خود را شسته و با شانه مرتب نماید.

 

* جوراب و لباس زیر

هرگز فراموش نکنید که چند دست لباس زیر و جوراب متناسب با کت و شلوار و یا لباس اسپرت خود به همراه داشته باشید. در هنگام سفر به اندازه کافی زمان ندارید بنابراین سعی کنید با رعایت این نکته همواره خوشتیپ و مرتب به نظر بیاید.

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022