راهنمای ست کردن جوراب با کفش و لباسست کردن جوراب با کفش و لباس, راهنمای ست کردن جوراب با کفش و لباس, روش های ست کردن جوراب با کفش و لباس

راهنمای ست کردن جوراب با کفش و لباس

 

نکته هایی برای ست کردن جوراب با کفش و لباس

از رنگ های اصلی برای جوراب می توان مشکی، خاکستری و سورمه ای را نام برد. اما در بعضی مواقع، برخی افراد تمایل دارند از جوراب های طرح دار و رنگی استفاده کنند. اما می دانید جوراب خود را باید با چه چیزی ست کنید. در ادامه این مقاله بیتوته شما را با نحوه ی ست کردن جوراب با کفش و لباس آشنا می کنیم.

چگونه جوراب ها را ست کنیم: آیا جوراب باید با کفش یا شلوار هماهنگ باشد؟

آیا باید بدانید که چگونه جوراب را با کفش، شلوار یا کل لباس خود هماهنگ کنید؟ آیا برای همه شرایط پاسخ درست یا غلط وجود دارد؟

 

بنابراین در اینجا چند سوال ممکن است داشته باشید:

– آیا جوراب هایم را با کفش یا شلوارم هماهنگ کنم؟

– در مورد من چطور پیراهن، آیا می توانم جوراب هایم را با آن هماهنگ کنم؟

– از آنجایی که کمربند و کفش من مطابقت دارند، آیا باید جوراب هایم را با آن ها هماهنگ کنم؟

ممکن است برخی از این سؤالات را از خود بپرسید.

 

شما برای یک جلسه کاری آماده می شوید. اگر می خواهید جدی گرفته شوید، باید بتوانید لباس‌هایتان را با هم هماهنگ کنید، دقیقاً کفش ها و جوراب هایتان را.

 

اگر با یک جفت کفش قهوه ای از طرح های پر سر و صدا و رنگ های تند استفاده کنید، چشم همه را به سمت پای شما می کشاند. حواس پرتی است و حرفه ای به نظر نمی رسد. بهتر است به جای پر زرق و برق، از رنگ های خنثی استفاده کنید.

 

چگونه جوراب و کفش خود را ست کنید: یک راهنمای بصری

به این راهنمای تصویری که گردآوری کرده ایم نگاه کنید. مربع زرد نشان دهنده جوراب های ورزشی استاندارد با قد تا مچ پا است و مثلث سرخابی هر نوع دیگر جوراب، لباس یا "کژوال هوشمند" است.

 

نکاتی برای ست کردن جوراب با کفش و لباس, ست کردن جوراب با کفش, ست کردن جوراب با شلوار

راهتمای ست کردن جوراب و کفش

 

هماهنگ کردن جوراب ها :

در اینجا خلاصه ای سریع از نحوه هماهنگ کردن جوراب های خود آورده شده است.

– جوراب های ورزشی (جوراب های سفید و مشکی بدون نمایش، ستون اول جوراب) فقط برای کفش های ورزشی / کتانی های راحتی.

– «جوراب بپوش» (همه چیز از ستون دوم جوراب به بعد) برای هر کفشی غیر از کفش ورزشی مناسب است.

– بدون جوراب لباس نازک / ظریف برای کفش های ورزشی

– بدون جوراب ورزشی سفید/مشکی برای کفش مجلسی

 

هماهنگ کردن جوراب با شلوار, نکاتی برای ست کردن جوراب با لباس و کفش, مهارت های ست کردن جوراب با لباس های دیگر

ست جوراب و کفش

 

چند نکته دیگر برای جوراب رنگی / جنس (پارچه ای) :

– نکته رنگ: جسور باشید! نگران هماهنگی شلوار با جوراب نباشید.

– نکته رنگ: جوراب ها را با رنگ های لباس خود ست کنید، کمی تجربی باشید.

– نکته پارچه: ترکیب جوراب های نخی و نخی راه راه و طرح دار برای کفش های کتانی معمولی، کفش های چرمی معمولی یا مجلسی.

– نکته پارچه: انواع پنبه و پشم ضخیم تر برای کفش های چرمی معمولی.

– نکته پارچه: ترکیب پشم ظریف و جوراب ترمه برای کفش مجلسی چرمی.

 

ست کفش و جوراب, هماهنگ کردن جوراب با کفش, هماهنگ کردن جوراب با شلوار

نکاتی برای ست کردن جوراب و کفش

 

هیچ تطابقی بین جوراب و کفش وجود ندارد. این در مورد ست کردن جوراب با رنگ های مکمل بقیه ی لباس شما است.

 

قانون "شلوار خود را با جوراب خود هماهنگ کنید".

«اما آیا قانونی وجود ندارد که می گوید شما باید همیشه جوراب خود را با شلوار خود هماهنگ کنید؟ شلوار مشکی، جوراب مشکی؟ شلوار سرمه ای، جوراب سرمه ای؟ شلوار قهوه ای، جوراب قهوه ای؟»

 

آری. این قانون به این دلیل وجود دارد که وقتی جوراب خود را با شلوار خود هماهنگ می کنید، از نظر بصری پاهای شما بلندتر می شود. پاهای بلند خوب به نظر می رسند.

 

با این حال، این بیشتر برای لباس های رسمی یا هر زمانی که شلوار می پوشید کاربرد دارد. برای شلوار جین و کتانی، لازم نیست این قانون را رعایت کنید.

 

در گذشته، من از طرفداران پر و پا قرص جوراب های رنگارنگ، سرگرم کننده و پر جنب و جوش بودم، اما در طول سال ها آن را به شدت دنبال کرده ام، و اکنون به خوانندگان پیشنهاد می کنم که همین کار را انجام دهند.

 

من جوراب هایی به رنگ های خنثی لباس مردانه را ترجیح می دهم. اگر بخواهم از جوراب های الگویی و طرح دار استفاده کنم، ترجیح می دهم از طرح های کوچک و ظریف و رنگ های ملیح استفاده کنم. به نظر من بهتر از جوراب های رنگارنگ و رنگ های پر رنگ و زننده می باشد.

 

راهنمای ست کردن جوراب با کفش و لباس, روش های ست کردن جوراب با کفش و لباس, نکاتی برای ست کردن جوراب با کفش و لباس

راهنمای ست کردن انواع جوراب

 

چگونه جوراب هایم را با لباس هایم ست کنم ؟

اگر به رنگ های خنثی لباس مردانه پایبند باشید، واقعاً سخت است که جوراب‌هایتان را با لباستان هماهنگ نکنید. دلیلش این است که لباس های خنثی مردانه به طور طبیعی با یکدیگر و با هر رنگ دیگری مطابقت دارند.

 

جوراب های پشمی خنثی در سمت چپ، در مقابل جوراب های راه راه زرد و سرمه ای در سمت راست. جوراب های سمت چپ با لباس های بیشتری ست می شوند. جوراب سمت راست چشم نواز است و پوشیدن آن آسان نیست.

 

نکاتی برای ست کردن جوراب با کفش و لباس, ست کردن جوراب با کفش, ست کردن جوراب با شلوار

راهنمای ست کردن جوراب مشکی

 

من شما را تشویق می کنم که از رنگ ها با احتیاط استفاده کنید. از لباس های خنثی مردانه استفاده کنید و اگر می خواهید کمی رنگ و طرح در جوراب هایتان داشته باشید، کاملاً خوب است، اما از طرح ها و رنگ های ظریف استفاده کنید.

 

آنها باید به جای کفش های شما با شلوار شما هماهنگ شوند.

جوراب ها امتداد شلوار شما هستند، بنابراین باید به جای ست با کفش هایتان، آن ها را با شلوارتان هماهنگ کنید. مگر اینکه بخواهید مردم فکر کنند که چکمه پوشیده اید. 

 

اگر شلوار طرح دار می پوشید، یک جفت جوراب محکم بپوشید. این جوراب ها باید نزدیک به رنگ اصلی در الگوی شلوار شما باشند. این یک خط یکپارچه ایجاد می کند که شما را بلندتر نشان می دهد. 

 

تنها زمانی که جوراب هایتان را به جای شلوار با کفش هایتان ست می کنید این است که رنگ شلوارتان روشن باشد. 

 

آیا می توانم جوراب مشکی را با کفش های قهوه ای بپوشم؟

شما معمولاً جوراب‌های مشکی را با کفش‌های قهوه‌ای ست نمی‌بینید و بسیاری این جوراب‌ها را تقلبی می‌دانند. با این حال، هنگامی که با سلیقه اجرا می شود، ما معتقدیم که می توانید جوراب سیاه را با کفش های قهوه ای کاملاً بپوشید.

 

نحوه پوشیدن جوراب مشکی با کفش مجلسی قهوه ای

چه به صورت غیررسمی با شلوار جین پوشیده شود و چه به صورت حرفه ای با شلوار، کلاژ بالا چندین لباس مختلف را برجسته می کند که به زیبایی جوراب های مشکی را با کفش های قهوه ای ست می کنند.

 

نحوه پوشیدن جوراب مشکی

مشکی یک عنصر اصلی کمد لباس کلاسیک است. این یک رنگ بسیار تمیز و بدون عارضه است که جلا و حرفه ای به نظر می رسد. وقتی صحبت از جوراب بافی مردانه می شود، یک جفت جوراب مشکی با اکثر کفش ها و شلوارهای کمد شما هماهنگی دارد.

 

جوراب های مشکی با کفش های مشکی و شلوارهای تیره به بهترین شکل ظاهر می شوند و ظاهری قدرتمند و تک رنگ ایجاد می کنند. در موقعیت‌های رسمی مانند رویدادهای کراوات مشکی، جوراب‌های مشکی یکدست روی لباس ساق پا بهترین گزینه شما هستند و همیشه مناسب هستند. جوراب‌های مشکی فوق‌العاده همه‌کاره هستند و می‌توان آن‌ها را با شلوار جین پوشاند تا ظاهری غیررسمی جلا پیدا کند.

 

جوراب های مشکی نباید "خسته کننده" باشند. اگر ترجیح می دهید جوراب های جسورتر بپوشید، می توانید جوراب مشکی با طرح های رنگارنگ انتخاب کنید. تطبیق رنگ های الگو با سایر جنبه های لباس شما، مانند کراوات یا مربع جیب، می تواند یک راه عالی برای جمع کردن یک مجموعه باشد. اگر استایل شما این است که با جوراب های مشکی خود سر و صدای بیشتری ایجاد کنید، جوراب های مشکی طرح دار را انتخاب کنید.

 

هماهنگ کردن جوراب با کفش, هماهنگ کردن جوراب با شلوار, نکاتی برای ست کردن جوراب با لباس و کفش

ست کردن جوراب سورمه ای

 

نحوه پوشیدن جوراب سرمه ای

سرمه ای یکی از اصلی ترین لباس های مردانه و رنگی است که کار کردن با آن بسیار آسان است زیرا به خوبی با خاکستری، زیتونی، نارنجی، قرمز، سالمونی، مرجانی و بسیاری از رنگ های دیگر جفت می شود. برای مردان سنتی، این کار آسان تر از ست کردن شلوار سرمه ای با جوراب های سرمه ای نیست.

 

برای کمی تنوع می توانید ظاهر را با کفش های قهوه ای مطابق شکل زیر کامل کنید. شلوار خاکستری برای کمی بهتر شدن، با جوراب های سرمه ای نیز تیز به نظر می رسد. برای یک استایل غیررسمی و امروزی، جوراب های سرمه ای با جین فوق العاده به نظر می رسند. یکی از مدل های مورد علاقه ما ست کردن جوراب های سرمه ای با کفش های قهوه ای روشن است. اگر جوراب‌های سرمه ای طرح دار را ترجیح می دهید.

 

نکته هایی برای انتخاب جوراب با شلوار, نکته هایی برای انتخاب جوراب با کفش, ست کفش و جوراب

ست کردن با جوراب دودی

 

نحوه پوشیدن جوراب خاکستری

ما به شدت توصیه می کنیم که هر مردی به دلیل تطبیق پذیری باورنکردنی، مجموعه وسیعی از جوراب های خاکستری رنگ داشته باشد. در حالی که جوراب های مشکی معمولاً با کفش های مشکی بهتر به نظر می رسند، جوراب های خاکستری به خوبی با کفش های مشکی و قهوه ای ست می شوند.

 

دنیای پوشاک مردانه در درجه اول بر روی خاکستری زغالی و خاکستری متوسط ​​تمرکز دارد. زغال چوب خاکستری تیره است که بسیار نزدیک به مشکی است و به راحتی می تواند به عنوان جایگزینی برای جوراب های مشکی استاندارد استفاده شود. جوراب‌های خاکستری میانی رنگ خاکستری روشن تر و در عین حال سنتی هستند که بسیاری از ترکیب های شلوار و کفش را به هم متصل می کند. برخی از تیپ های مورد علاقه ما عبارتند از جوراب خاکستری میانی که با شلوار سرمه ای و کفش قهوه ای روشن و همچنین خاکستری میانی با جین مطابق شکل زیر است.

 

آیا می توانم جوراب سفید بپوشم ؟

جوراب‌های لباس سفید می‌توانند در موقعیت‌های خاص، به‌ویژه در ماه‌های گرم‌تر سال، بسیار خوب عمل کنند. آن‌ها با شلوارهای کتانی، کتانی و شلوار خاکی روشن یا سفید به نظر می‌رسند.

 

جوراب های سفید با شلوارک بسیار مناسب هستند. بهتر است برای باشگاه و ورزش از جوراب های سفید استفاده کنید.

 

ترکیب رنگ های شلوار خاکی با جوراب های سبز تیره و کفش های قهوه ای، عالی به نظر می رسد، اینطور نیست؟

 

ست کردن جوراب با کفش و لباس,روش های ست کردن جوراب با کفش و لباس,ست کردن جوراب با کفش

ست کردن جوراب سبز با شلوار کرم و کفش قهوه ای

 

وقتی در شک هستید، باکلاس باشید

اگر نمی دانید چه جورابی باید در جلسه شام ​​بپوشید، یک جفت جوراب درجه یک و رنگ خنثی به جز سفید انتخاب کنید. جوراب های سفید برای پوشیدن در باشگاه یا مکان های غیرحرفه ای دیگر بهترین هستند.

 

هر چه جوراب تیره تر باشد بهتر است. این سنتی است، با همه چیز سازگار است و هیچ کس به شما خیره نمی شود یا شما را زیر سوال نمی برد.

 

سوالات متداول

1. قرار است جوراب خود را با چه چیزی ست کنید ؟

به عنوان یک قاعده کلی، جوراب باید به روش زیر پوشیده شود :

باید جوراب خود را با شلوار خود هماهنگ کنید، نه با کفش خود را. اگر چه به نظر می رسد یک دستورالعمل ساده است، اما اجرای آن بسیار دشوار است. محبوب ترین جوراب ها مشکی، سرمه ای یا زغالی هستند.

 

2. جوراب باید با چه رنگی هماهنگ باشد؟

جوراب ها معمولاً باید چند درجه تیره تر از شلوار باشند. به عنوان مثال، کت و شلوار سرمه ای با جوراب های آبی تیره عالی به نظر می رسد. جوراب های خاکستری تیره با کت و شلوارهای مشکی عالی به نظر می رسند.

 

3. آیا جوراب لباس شما باید با پیراهن شما همخوانی داشته باشد؟

هرگز رنگ جوراب خود را با رنگ کفش خود هماهنگ نکنید. به سادگی انجام ندهید. شما عملاً می توانید آن را با هر چیز دیگری مطابقت دهید و 90٪ مواقع خوب باشید. اگر بخواهید می توانید آن را با شلوار جین، کراوات، پیراهن و حتی کلاه خود هماهنگ کنید.

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------