آشنایی با استایل ماکسیمالاستایل ماکسیمال, استایل ماکسیمال چیست, استایل ماکسیمالیسم

آشنایی با استایل ماکسیمال

 

نکاتی برای استایل ماکسیمالیسم:

اساساً، ماکسیمالیست پوشیدن به معنای پذیرفتن این ایده است که «بیشتر بیشتر است» و از طرح ها و مجموعه های ساده و مینیمالیست دوری می کنیم. در ادامه این مطلب بیتوته شما را با چند روش از استایل ماکسیمال آشنا می کنیم.

اگر در مورد استایل ماکسیمالیسم نشنیده اید،  استایل ماکسیمالیسم در اصل «زیبایی شناسی افراط» است. از زمانی که استایل فانکی (funky) در دهه 1960 رایج شدند، جنبش ماکسیمالیسم اینجا بوده است تا از هر رنگ و طرحی نهایت استفاده را ببرد!

 

استایل ماکسیمالیسم چیست ؟

شاید از خود بپرسید که استایل ماکسیمال یا ماکسیمالیسم چیست؟ استایل ماکسیمالیسم در تضاد کامل با مینیمالیسم است. این گرایش با الهام از جنبش هنری دهه 1960 ، با استفاده از رنگ های زنده، چاپ های عجیب و غریب و ساخت های مجلل، ویژگی های بیشتر را در بر می گیرد.

 

سبک ماکسیمالیسم باعث می شود که دوباره جسورانه وارد شود، زیرا همه گیری به ما میل به افراط داده است. به ست های پیچیده و خلاقانه نسبت به لباس های غیر رسمی فکر کنید. این اصرار برای نشان دادن شخصیت خود از طریق لباس، نشانه زمان است . آماده اید تا ظاهر خود را از معمولی به خارق العاده تغییر دهید؟ در اینجا چند راه برتر برای متمایز شدن از دیگر افراد، استایل ماکسیمالیسم را آورده ایم.

 

در اینجا چند راه ساده برای شروع لباس پوشیدن به سبک ماکسیمالیستی وجود دارد. به زودی در ترکیب چاپ ها و تکان دادن قطعات هیجان انگیز حرفه ای خواهید شد!

 

الگوهای ترکیبی در استایل ماکسیمال

اولین و مهمترین قانون لباس پوشیدن به سبک ماکسیمالیست، ترکیب طرح ها و رنگ ها است ! این ممکن است در ابتدا بسیار ترسناک به نظر برسد، اما هنگامی که آن را امتحان می کنید، متوجه خواهید شد که پوشیدن الگوها در کنار هم باعث می شود لباس هایتان را کاملاً جدید ببینید.

 

ما پیشنهاد می کنیم یک قطعه را با یک چاپ طرح دار کوچک را با یک قطعه با چاپ بزرگتر و چشم نواز ست کنید. به این ترتیب، می توانید به جای استفاده از چاپ هایی که خیلی شبیه به هم هستند، تکه های لباس خود را متعادل کنید. به نظر می رسد در کنار هم بسیار فوق العاده و هنرمندانه شوند!

 

یکی از چیزهایی که من در مورد لباس پوشیدن ماکسیمالیست و ترکیب کردن طرح ها دوست دارم این است که لباس های شما می توانند خیلی سریع یک پارچه را از ملایم به شیک و پیچیده تبدیل کنند.

 

یکی دیگر از راه های عالی و آسان برای ترکیب چاپ ها و طرح ها با لباس هایی که از قبل در کمد خود دارید، ماندن در همان خانواده رنگی است. به عنوان مثال، با پوشیدن دو تکه با الگوهای مختلف سیاه و سفید، ظاهر مشکی ساده را تقویت کنید. به این ترتیب چاپ های لباس شما چشم نواز خواهند بود، اما شما خیلی احساس به هم ریختگی نخواهید کرد!

 

در استایل ماکسیمال با چرخه ی رنگ ها آشنا شوید

یک عادت عالی برای کار کردن در تمام لباس هایتان این است که به چرخه ی رنگ توجه کنید. چند دقیقه وقت گذاشتن برای یادگیری در مورد سایه ها، رنگ ها و رنگ های مکمل ، ظاهر شما را به سطح بالاتری می برد. دانستن رنگ های شما برای هر سبکی عالی است، اما برای سبک ماکسیمالیستی کاملا ضروری است.

 

آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه فیگورهای استایل می توانند دسته ای از رنگ های روشن مختلف را بپوشند اما همچنان آن را بسیار شیک نشان دهند؟ این همه علم است!  قطعات را در سایه هایی که در چرخه رنگ مشابه هستند جفت کنید تا هر رنگ در برابر رنگ بعدی ظاهر شود. یا می توانید از سایه های مختلف یک رنگ برای برجسته کردن الگوها، چاپ ها و بافت ها استفاده کنید.

 

قطعاتی که خریداری می کنید را اغلب خنثی انتخاب کنید زیرا می خواهیم با بسیاری از قطعات دیگر مطابقت داشته باشند. چرا یک قطعه با رنگ پررنگ و طرح دار نمی تواند همین کار را انجام دهد؟ 

 

هنگامی که یاد گرفتید که چگونه رنگ ها را با هم ترکیب کنید و آن ها را در مجموعه های خود به کار ببرید، می توانید قطعات جالبی مانند یک یقه پوش سبز سرگرم کننده یا یک بلیزر اسطوخودوس را با چیزهای بیشتری در کمد خود ست کنید.

 

آنچه را که دوست دارید بپوشید

این بهترین نکته برای هر سبکی است! از آنجایی که ماکسیمالیسم در مورد گنجاندن زیاده روی در کمد لباس شماست، این فرصتی است که تمام قطعات التقاطی را که دوست دارید به نمایش بگذارید. 

 

آشنایی با استایل ماکسیمال, درباره ی استایل ماکسیمال, آشنایی با استایل ماکسیمالیسم

در استایل ماکسیمال هر چیزی را که دوست دارید بپوشید

 

نکاتی برای استایل ماکسیمال آقایان :

1. استایل ماکسیمالیسم خود را با رنگ تقویت کنید

آماده باشید تا زندگی را با رنگ، زندگی کنید تا لباس ماکسیمال خود را به سطح بعدی ببرید. تعیین یک داستان رنگی یک راه مطمئن برای ثابت کردن این روند است. به عنوان مثال، یک دوتایی تک رنگ در یک سایه برجسته، رویکردی ساده برای تکان دادن این سبک است. نترسید که با حداکثر انتخاب های مد از منطقه راحتی خود خارج شوید.

 

از این گذشته، اکنون زمان عالی برای امتحان یک جفت عجیب و غریب است. نگاهی به چرخ رنگ یا یک راهنمای رنگ شیک و کاربردی بیندازید. جفت کردن رنگ های مکمل یک راه عالی برای امتحان چیزی سرگرم کننده و تازه است. سایه ها به خوبی با هم کار می کنند و در عین حال ترکیبی را برای ظاهر شما به ارمغان می آورند. از سایه های روشن فصل استفاده کنید و رنگ های پر جنب و جوش را از رنگ های محبوب ترکیب کنید. به رنگ های آبی کبالت، نارنجی نئون و سبزهای پویا برسید تا حال و هوای پرانرژی خود را با لباستان هماهنگ کنید.

 

همه چیز درباره ی استایل ماکسیمال, مد و استایل ماکسیمالیسم, استایل ماکسیمالیسم چیست

تقویت استایل ماکسیمالیسم با اضافه کردن رنگ ها

 

2. با الگوبرداری ریسک کنید

پس از لذت بردن از استایل های نرم کور (یک استایل ساده و راحت برای آقایان) الهام گرفته از روند مد دهه 90 ، زمان آن رسیده است که استایل ماکسیمالیسم خود را با عجیب و غریب به کار ببرید. از الگوهای عجیب و غریب گرفته تا الگوهای مکالمه، زمان آن رسیده است که سبک های چاپی را بپذیرید. با در نظر گرفتن این موضوع، تی شرت های ساده و سفت و محکم را با طرح های هندسی تعویض کنید. بهتر است، الگوها را با هم ترکیب کنید تا منحصر به فرد بودن خود را تقویت کنید.

 

کت های راه راه یا چک شده همراه با یک پیراهن طرح گل، یک ست ابداعی است. آیا این برای سلیقه شما کمی افراطی است؟ در مقابل، چاپ های کوچکتر را امتحان کنید یا فقط روی یک الگو تمرکز کنید. این باعث می شود که لباس پوشیدنی تری از لباس ماکسیمالیسم شما ایجاد شود. اگر هنوز احساس می کنید کمی خسته هستید، ساده شروع کنید. یک پیراهن با سایه روشن انتخاب کنید و با پوشیدن جوراب های طرح دار، به راحتی از طرح های جذاب استفاده کنید. این نوع نگاه کردن به چاپ به ایجاد اعتماد به نفس در حین اجرای این روند کمک می کند.

 

نکته تخصصی استایل: در حالی که استایل ماکسیمال ناشی از زیاده روی است، هنوز هم باید تمی وجود داشته باشد که ظاهر شما را جمع کند. ترکیب دو پارچه چهارخانه متفاوت باعث می شود دو برابر شیک تر به نظر برسید. چاپ های نامتناسب در داستان رنگی یکسان، لباس شما را منسجم نگه می دارد.  

 

استایل ماکسیمال چیست, استایل ماکسیمالیسم, آشنایی با استایل ماکسیمال

در استایل ماکسیمال ریسک پذیر باشید

 

3. بافت اضافه کنید تا مد ماکسیمالیست خود را ارتقا دهید

بدون شک، بافت راهی عالی برای غنی سازی لباس ماکسیمال شماست. به دنبال ساخت و سازهای مجلل مانند مخمل و ابریشم باشید. اینها بدون هیچ زحمتی، جذابیت بیشتری را به ظاهر شما می افزایند و میخکوب کردن استایل  ماکسیمالیسم شما را جذاب می کنند. یک کت شلوار مخملی را روی یک تی شرت نخی امتحان کنید تا آن حس را به ارمغان بیاورید. علاوه بر این، برای یک نسخه ساده و براق از این ترند، شلوار جین تیره واش را تکمیل کنید.

 

اگر به دنبال این هستید که کمی بیشتر در این زیبایی شناسی غوطه ور شوید، به سراغ یک ژاکت تزئین شده روی پیراهن ابریشمی بروید. این غیر قابل انکار و راهی سازگار با محیط زیست برای افزودن این پارچه های لوکس به کمد شماست. در نهایت، ظاهر خود را با شلوارهای پشمی یا مخمل کبریتی بپوشید تا تسلط خود را در سبک ماکسیمالیسم ایجاد کنید.

 

درباره ی استایل ماکسیمال, آشنایی با استایل ماکسیمالیسم, مد و استایل ماکسیمال

برای ارتقاء استایل ماکسیمال بافت های لباس را اضافه کنید

 

4. پیرامون یک قطعه بسازید

آیا تحت تأثیر این زیبایی شناسی پرشور و نشاط آور هستید؟ جای نگرانی نیست. کلید رسیدن به مد ماکسیمالیسم این است که احساس کنید بهترین خودتان هستید. اگر بیش از حد اجباری به نظر می رسد، نگاه خود را با چیزی که اعتماد به نفس شما را نشان می دهد تجدید نظر کنید. از این گذشته، لازم نیست خود را با چاپ سر تا پا یا رنگی بپوشانید تا استایل ماکسیمالیسم را تکان دهید. سعی کنید روی یک قطعه برجسته کار کنید. به این ترتیب می توانید بدون زیاده روی اجازه دهید شخصیتتان بدرخشد. 

 

برای یک پاتوق غیررسمی با دوستان، یک پیراهن هندسی همراه با یک ژاکت محکم یا ژاکت دانشگاهی انتخاب کنید. لباس خود را با جین رنگی تثبیت کنید و با کفش های کتانی سفید شفاف به پایان برسانید. احساس ماجراجویی می کنید؟ پیراهن طرح دار با دکمه و آستین کوتاه با شلوار رنگی، این جفت غیرقابل انکار به اندازه کافی همه کاره است تا بتوانید لباس های بالا یا پایین بپوشید. برای ظاهری الهام گرفته از سبک خیابانی، کفش های ورزشی را اضافه کنید، یا آن ها را با کفش آکسفورد عوض کنید تا با سبک کژوال کسب و کارتان مطابقت داشته باشد. 

 

آیا به دنبال یک گروه کامل هستید که روی یک قطعه بیانیه ظاهر شود؟ ما می گوییم برو. ناگفته نماند، ترکیب های شلوار و ژاکت در کتاب ما یک پیروزی است. اگر یک ست با سلیقه شما مطابقت ندارد، یک لباس ماکسیمالیسم بسازید که شگفت انگیز است. سعی کنید ترکیبی از رنگ، الگو و بافت را برای یک تهدید سه گانه ترکیب کنید. با شلوارهای بورگوندی پر رنگ همراه با پیراهن چاپ شده شروع کنید. یک ژاکت بافت دار را با پارچه ای لوکس مانند ترمه یا پشم که مناسب آب و هوای شما برای اوایل پاییز است بپوشانید. اگر دما در حال کاهش است، یک کت ساختار یافته اضافه کنید تا ظاهر پویا خود را با مهارتی بی عیب و نقص کامل کنید.

 

آیا آماده هستید تا سبک خود را به ماکسیمال ارتقا دهید؟ همین امروز دست به کار شوید و از متخصص استایل خود بخواهید انواع مختلفی از قطعات را در ترکیبی از رنگ ها، الگوها و ساخت و سازها ارائه دهید.

 

مد و استایل ماکسیمال, همه چیز درباره ی استایل ماکسیمال, مد و استایل ماکسیمالیسم

ست های استایل ماکسیمال را پیرامون یک قطعه بسازید

 

سخن پایانی :

علاوه بر این، لباس های ماکسیمالیستی می توانند راهی عالی برای نشان دادن آن دسته از لباس ها با پارچه های طرح دار و بافت های جالبی باشند که فرصت پوشیدن آن ها را نداشته اید.

 

لباس پوشیدن ماکسیمالیستی به این معنی است که شما باید کمی بیشتر از شکستن اولین تکه هایی که در کمد خود می بینید فکر کنید. اما، این فرصت را به شما می دهد تا قطعات مورد نظر خود و توانایی خود را در پوشیدن آنچه می خواهید و یک مجموعه به نمایش بگذارید.

 

اگر می‌خواهید آزمایش کنید، اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید، سعی کنید چند قطعه را که دوست دارید، اما معمولاً نمی‌پوشید، انتخاب کنید. یا از کمد خود شروع کنید و قطعات را به گونه ای با هم ست کنید که هرگز آنها را نپوشیده اید - با رنگ های مشابه، بافت های متضاد یا سایه های اضافی. 

 

مهمتر از همه چیز، داشتن یک سبک ماکسیمالیستی در مورد لباس پوشیدن برای شماست. این در مورد قطعات اضافی است که شما را از پوشیدن شان خوشحال می کند و شما از تجربه ی جفت شدن به روش های مختلف خوشحال می شوید. 

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------