قوانین ست کردن شال و روسری با مانتوقوانین ست کردن شال و روسری با مانتو, قوانین ست کردن روسری با مانتو, قوانین ست کردن شال با مانتو

قوانین ست کردن شال و روسری با مانتو

 

آشنایی با قوانین ست کردن شال و روسری با مانتو

انتخاب شال و روسری با مانتو قوانین خاصی دارد. اگر هنگام انتخاب شال و روسری با مانتو به قوانین آن دقت کنید علاوه بر این که ست شما جذاب نمی شود، باعث نا مرتب شدن و زشت شدن لباس شما می شود. در این مطلب قصد داریم شما را با قوانین ست کردن شال و روسری با مانتو آشنا کنیم.

زمانی، بعد از پوشیدن یک دست لباس شیک و زیبا می شوید که تمام اجزای لباس شما با هم ست باشند چه از نظر طرح و چه از نظر رنگ. این ست کردن می تواند ست شال و روسری با مانتو، کیف و کفش و ... باشد. در این مطلب شما را با قوانین ست کردن شال و روسری با مانتو، آشنا می کنیم.

 

آشنایی با قوانین ست کردن شال و روسری با مانتو :

خیلی از شال ها و روسری ها طرح دار هستند. شما می توانید طرحی را انتخاب کنید که داخل آن از رنگ های مانتو شما استفاده شده باشد. لازم نیست که این رنگ ها داخل آن زیاد به کار برده شود.

 

اگر از شال و روسری های ساده استفاده می کنید. از رنگ هایی استفاده کنید که یکی از طیف های رنگ مانتو خود استفاده کنید. حتی می توانید از ته رنگ های، رنگ مانتوی خود استفاده کنید. این ته رنگ می تواند، روشن تر و یا تیره تر از رنگ مانتو شما باشد.

 

با هر رنگ مانتویی می توان شال یا روسری، مشکی، سفید و حتی روسری و شال هایی با طرح های سفید و مشکی ست کنید.

 

قوانین ست کردن شال با مانتو, قانون های ست کردن شال و روسری با مانتو, راهنمای ست کردن شال و روسری با مانتو

روش هایی برای ست کردن مانتو با شال و روسری

 

رنگ های خنثی برای شال و روسری با اکثر رنگ های مانتو ست می شود.

 

هرگز رنگ مانتو را با شال و روسری خود دقیقا یک رنگ انتخاب نکنید. فقط می توانید با رنگ مشکی و یا سفید به صورت یکدست آن ها را ست کنید. اما اگر با رنگ های دیگر ست شوند، جذاب تر و زیباتر می شوند.

 

بهترین رنگ برای ست کردن با مانتو خاکستری و طوسی، رنگ های پاستیلی و تن های رنگ های مختلف خاکستری می باشد. بدترین رنگ برای ست کردن با مانتو خاکستری، رنگ قهوه ای است. بیشترین و پرطرفدارترین رنگ شال برای ست کردن با مانتو خاکستری، زرشکی، صورتی، سورمه ای، قرمز، مشکی و سفید است. البته این رنگ هایی را که برای شال و روسری گفتیم را می توانید برای مانتو استفاده کنید و از شال و روسری های خاکستری و یا طوسی استفاده کنید.

 

با مانتو سفید و یا مشکی، می توانید از هر طرح و رنگی برای شال و روسری استفاده کنید. از رنگ های روشن، تیره، جیغ، پاستیلی و ... .

 

آشنایی با قوانین ست کردن شال و روسری با مانتو, درباره ی قوانین ست کردن شال و روسری با مانتو, رنگ های مناسب برای ست کردن شال و روسری با مانتو

نکاتی برای ست کردن شال و روسری با مانتو

 

برای انتخاب ست های رنگی پیچیده تر و شیک تر بهترین راهکار استفاده از دایره رنگ است. دایره رنگ روشی ساده برای ست کردن رنگ ها در کنار یکدیگر است. در مرکز دایره سه رنگ اصلی قرار دارد. در دایره خارجی سه رنگ ثانویه که از ترکیب رنگ های اصلی پدید می آید را می بینیم و در دایره آخر ترکیب های دو به دو این 6 رنگ اولیه و ثانویه دیده می شود.

برای استفاده از دایره رنگ باید در جهت عقربه های ساعت روی دایره رنگ حرکت کرد.

 

یکی از قوانین ست کردن شال و روسری با مانتو، این است که سعی کنید از رنگ های گرم برای مانتو استفاده نکنید. رنگ های گرم جیغ و زننده هستند اما بهتر است از رنگ های گرم برای شال و روسری استفاده کنید.

 

در قوانین ست کردن شال و روسری با رنگ و مدل لباس و مانتو این نکته بسیار اهمیت دارد که رنگ های مکمل زمانی که در کنار هم قرار می گیرند، سبب می شوند که بیشتر به چشم آیند و ذهن ها را بیشتر مجذوب خود کنند. به طور کلی رنگ های آبی و نارنجی، قرمز و سبز، زرد و بنفش با یکدیگر مکمل هستند. از این رو شما با قرار دادن این دو با یکدیگر می توانید ظاهری زیباتر را برای خود به ارمغان آورید.

 

یکی دیگر از قوانین ست کردن شال و روسری با مانتو، این است که به سبک و مدل آن ها توجه کنید. هرگز یک مانتو رسمی و یا مجلسی را با شال و روسری سنتی و ... نپوشید. هرگز مانتوهای کوتاه را با شال و روسری های بلند نپوشید. حتما باید سبک و استایل آن ها با هم هماهنگ باشند.

 

درباره ی قوانین ست کردن شال و روسری با مانتو, رنگ های مناسب برای ست کردن شال و روسری با مانتو, نکته هایی برای ست کردن شال و روسری با مانتو

تکنیک هایی برای ست کردن شال و روسری با مانتو

 

دقت کنید مانتوهایی که طرح دار و یا پرکار هستند را با شال و روسری های ساده بپوشید. رنگ شال و روسری را می توانید بر اساس یکی از رنگ های نقش های آن ها انتخاب کنید.

 

جنس مانتو و شال و روسری باید با هم هماهنگ باشند. هرگز مانتو حریر را با شال و روسری های ضخیم و پاییزه نپوشید. و یا برعکس.

 

یکی دیگر از قوانین انتخاب و پوشیدن شال و روسری، نحوه ی بستن آن می باشد. باید با توجه به مدل مانتو، شال و یا روسری خود را ببندید. شال و یا روسری را برای مانتوهایی که یقه ی آن ها طرح دار و کار شده است را به پشت گردن ببندید. با مانتوهای ساده باید شال و روسری ها را ساده بپوشید.

 

برای ست کردن شال و روسری با مانتو جین، دقت کنید که باید از قوانین هماهنگی جنس ها آن ها استفاده کنید. مانتو جین تقریبا جنس ضخیمی دارد و نباید با روسری های نازک و ظریف و طرح مجلسی مانند ابریشمی، حریر و ... استفاده کنید. مانتو جین با شال و روسری های طرح دار بسیار جذاب تر می شوند.

 

راهنمای ست کردن شال و روسری با مانتو, آشنایی با قوانین ست کردن شال و روسری با مانتو, درباره ی قوانین ست کردن شال و روسری با مانتو

ست کردن مانتو جین

 

قوانین ست کردن شال و روسری با مانتو,قوانین ست کردن شال با مانتو,قانون های ست کردن شال و روسری با مانتو

روش های ست کردن با مانتو

 

قوانین ست کردن روسری با مانتو,قانون های ست کردن شال و روسری با مانتو,آشنایی با قوانین ست کردن شال و روسری با مانتو

اصول ست کردن مانتو با شال و روسری

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------