چه رنگ کفشی با لباس زرد بپوشیم؟ 

رنگ های مناسب برای لباس زرد

 

تعداد بیشماری ترکیب رنگی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید که همیشه به سبک لباس و مناسبت شما بستگی دارد.

چه رنگ کفشی با لباس زرد بپوشیم؟

پوست برنزه شده با لباس زرد به طرز چشمگیری جذاب می شود، بنابراین این رنگ برای فصل تابستان مناسب است زیرا در تابستان پوست ها کمی برنزه تر می شود. آیا فکر می کنید پیدا کردن چیزی که با زرد مطابقت داشته باشد بسیار دشوار است؟ اصلا! تعداد بیشماری ترکیب رنگی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید که همیشه به سبک لباس و مناسبت شما بستگی دارد. در این مقاله، ایده های مختلفی را برای پوشیدن کفش های رنگی با لباس زرد مشاهده خواهید کرد.

 

رنگ کرم و رنگ پوست و سفید

یکی از بهترین راه های برجسته تر کردن انتخاب لباس زرد، پوشیدن کفش هایی با رنگ پوست است. این باعث می شود لباس شما بیشتر از همه برجسته شود. این کفش ها بدون توجه به نظر می آیند و باعث می شود شما با لباس زیبای خود عالی به نظر برسید.

 

ست کردن لباس زرد با کفش رنگ بدن

 

طلایی

کفش های طلایی نیز یک رنگ مناسب برای یک لباس زرد است. علاوه بر این، این رنگ یک حس زیبایی را به شما می دهد که این به شما اجازه می دهد لباس خود را در مواقع رسمی بپوشید. آن را با کفش و جواهرات طلایی روشن ترکیب کنید تا لباس شب شما آماده شود.

 

برای ست کردن لباس زرد با کفش های طلایی روشن

 

مشکی

این ترکیب زرد و مشکی به نظر می رسد بسیار متناقض باشد، زیرا کنتراست این دو رنگ توجه شما را به خود جلب می کند. همچنین می توانید کفش های خود را با سایر لوازم جانبی مشکی شیک مطابقت دهید.

 

ست کردن لباس زرد با کفش مشکی

 

رنگ قهوه ای

یکی دیگر از ترکیب های کلاسیک برای یک لباس زرد، انتخاب کفش های قهوه ای است که شما می توانید گزینه های مختلفی را برای خود انتخاب کنید. این موارد شامل شتری، عسلی، قهوه ای تیره، رنگ زمین و غیره است که این انتخاب ظاهری ساده تر به لباس کلی شما خواهد بخشید.

 

ست لباس زرد با کفش قهوه ای

 

رنگ های روشن

جسورانه می توانید رنگ های روشن تر را انتخاب کنید تا تضاد کاملی ایجاد شود. به خصوص در موارد غیر رسمی، شما می توانید خطرات بزرگتر را با ست کردن لباس زرد با کفش های آبی، قرمز، و یا پوست های حیوانی انجام دهید! می توانید لوازم جانبی مانند کمربند را به همان رنگ اضافه کنید تا بیشتر هماهنگ باشند.

 

ست لباس زرد با رنگ های روشن

 

نکاتی برای پوشیدن لباس زرد

از رنگ های فلزی یا خیلی براق خودداری کنید. زرد به خودی خود پایه است، بنابراین بدترین کاری که می توانید انجام دهید، درخشیدن بیش از حد است. به یاد داشته باشید که تضاد و تعادل مهم است.

 

کفش سفید گزینه قابل قبول دیگری برای پوشیدن با لباس زرد است، به خصوص در تابستان که پوست شما برنزه است. برای مناسب ترین ظاهر به دنبال صندل های ظریف بروید.

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------