در ويترين مغازه‌ها منتظر چه كفش‌هايي باشيداسم «عروسكي» انتخاب خوبي براي كفش‌هايي بود كه در چند سال گذشته بازار گرمي داشتند؛ كفش‌هايي ظريف و اغلب تخت كه سبكي خوشایندی داشتند اما دوران شكوه اين كفش‌ها به پايان رسيده است و براي امسال مدل‌هايي به بازار آمده‌اند كه چند سانتيمتري به قد شما اضافه مي‌كنند. فكر نكنيد قرار است در روزهاي پيش‌رو، كفش‌هاي پاشنه‌دار بپوشيد و راهي خيابان‌هاي شهر شويد. كفش‌هاي مد امسال، اغلب لژ يكسره‌اي دارند كه هم استفاده از آنها راحت است و هم شما را بلندتر نشان مي‌دهند.


عروس پوشان

اصول خرید کفش تابستانی,کفش های عروسکی تابستان 94

كفش‌‌هاي تورنشان مناسب برای تابستان عروس خانم ها


با كفش‌‌هاي تورنشان آشنا شويد؛ كفش‌هايي كه به جاي هر پارچه رايجي از تور و گيپور در دوخت آنها استفاده شده است. بي‌شك خنك‌تر از اين كفش‌ها براي روزهاي پيش‌رو پيدا نخواهيد كرد. ويژگي اين كفش‌ها در مقايسه با كفش‌هاي عروسكي سال‌هاي گذشته، داشتن يك تا دو سانتيمتر لژ است كه فشار كمتري به كمر و پا هنگام راه رفتن وارد مي‌كند.


پيش به سوي تابستان

بهترین مدل کفش تابستانی, مدل کفش راحتی تابستانی برای عروس خانم ها

كفش جلو گرد با لژ حصیری و رویه ای از چرم بهترین انتخاب تابستانی است


اين كفش هم نمونه‌اي كاربردي است؛ كفشي كه تا آخر تابستان مي‌توانيد بپوشيد. لژ حصيري و جلویی گرد دارد تا در مجموعه امسال قرار بگيرد اما به دليل باز بودن وسط كفش در روزهاي گرم‌تر سال هم قابل استفاده است. اين كفش به دليل استفاده از چرم مشكي براي استفاده روزانه پيشنهاد بهتري است.


بازگشت ونس ها

کفش راحتی تابستانی, جدیدترین مدل کفش راحتی

كفش‌هايي با سر گرد و راحت با سطحی مشبک مناسب برای ست های اسپرت تابستانی


مدل كلي كفش‌هايي كه به زودي در فروشگاه‌ها زياد خواهيد ديد، از مدل ونس الهام گرفته شده است. كفش‌هايي با سر گرد و راحتي كه هيچ وقت انگشت‌هاي پاي‌تان را اذيت نخواهند كرد. طراحان اچ‌اند‌ام براي تابستاني كردن اين كفش‌ها، سطح روي كفش را مشبك كرده اند. البته ويژگي ديگر اين كفش، رنگ آن است كه با لباس‌هاي اسپرت مثل جين تضاد جذابي دارد و حس خنکی به ست لباس مي‌بخشد.


نقش‌هاي ماندگار

مدل کفش راحتی,کفش راحتی تابستانی

كفش‌‌هایی با نقش های ریز و راه راه هم مناسب تابستان 94 می باشد


در يك نگاه كلي، كفش‌هايي كه براي تابستان امسال طراحان به شما پيشنهاد مي‌كنند، ساده هستند اما نمونه‌هايي كه با پارچه‌هاي نقشدار تهيه شده‌اند را هم مي‌توانيد در اين مجموعه‌ها ببينيد؛ نقوش ريز گل، چارخانه، راه‌راه و. . . حتما به چشم‌تان مي‌آيد كه انتخاب خوبي براي تابستاني كردن حال و هواي يک ست هستند.

اصول خرید کفش تابستانی, جدیدترین مدل کفش راحتی

كفش‌هايي با طرح های ریز گلدار و راه راه و چهارخانه انتخاب خوبي براي تابستاني كردن يک ست هستند


 آهني شويد

جدیدترین مدل کفش راحتی,اصول خرید کفش تابستانی

كفش‌‌هایی با سرپوش آهنی، بهترين انتخاب براي ست‌های نيمه‌رسمی تابستان است


سرپوش آهني كفش را هم به خاطر بسپاريد. اگر در فروشگاه‌هاي كفش چرخ بزنيد، حتما ونس‌هايي كه قسمت جلوي آنها تكه فلزي كار شده را خواهيد ديد. اين كفش‌ها را در رنگ‌هاي ملايم تابستاني مثل گلبهي، سفيد و البته رنگ‌هاي خاصي مثل طلايي و نقره‌اي خواهيد ديد. اين مدل كفش بهترين انتخاب براي ست‌هاي نيمه‌رسمي است.


خلاقيت دوست داشتني

مدل کفش های راحتی 94,مدل کفش راحتی

كفشی با تمام ویژگی های خوب، مناسب برای تابستان 94 است


اين كفش تمام ويژگي‌هاي يك نمونه محبوب روزها را دارد: 1- رنگ روشن، 2- داشتن لژ يكسره با بافت حصيري، 3- داشتن رويه‌اي مشابه كفش‌هاي كلاسيك، 4- استفاده از پارچه‌هاي مختلف به جاي چرم و جير مرسوم در كفش‌ها. اضافه كردن دو سوراخ در دو طرف كفش هم خلاقيت اين طراح است.

 

منبع : مجله زندگی ایده آل / bartarinha.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------