راهنمای انتخاب کفش مناسب شلوار جین مردانهکفش مناسب شلوار جین,با شلوار لی چه کفشی بپوشیم,کفش مناسب شلوار مام استایل مردانه

کفش مناسب شلوار جین

 

راهنمای انتخاب کفش مناسب شلوار جین:

انتخاب کفش مناسب برای پوشیدن با شلوار جین می تواند کار دشواری باشد. رنگ ها، مدل ها و برش های متفاوتی از این شلوار وجود دارد و علاوه بر آن سبک های متفاوت کفش هم در کمد لباس هر فردی یافت می شود. به همین دلیل اینکه لباس و کفشتان با هم هماهنگ است یا نه ممکن است گیج کننده به نظر برسد. اما نگران نباشید. ما در این مطلب بیتوته اطلاعات کاملی در مورد اینکه با شلوار لی چه کفشی بپوشیم را در اختیارتان قرار داده ایم.

چه کفش هایی با شلوار جین بپوشیم: راهنمای کامل برای انتخاب کفش مناسب با شلوار جین

شلوارهای چینی، جاگرها و شلوارهای باری همگی نقش های خود را برای افتخار در چرخش های ما ساخته اند، اما شلوار جین هنوز هم پوششی است که توسط اکثر افراد استفاده می شود. برای همه به جز رسمی ترین دفاتر و رویدادهای زندگی، استفاده جین کار بیهوده ای است. 

 

یکی از مشکلاتی که باعث اشتباه بسیاری از افراد می شود و ظاهر شما را ناپسند می کند، انتخاب کفش های نامناسبً برای شلوار جین مورد نظر است. آن ها را با کفش های خیلی هوشمند بپوشید.

 

ست کردن کفش هایی که باید با شلوار جین بپوشید نباید یک میدان مین غیرقابل عبور باشد. شما فقط باید دستورالعمل های درست را دنبال کنید. این راهنما برای اینکه چه کفشی را با چه شلواری بپوشید به شما کمک می کند.

 

چه کفشی برای پوشیدن با شلوار جین مناسب است؟

اگر به دنبال بهترین کفش برای پوشیدن با شلوار جین هستید، در اینجا مجموعه کاملی از هر کفش قابل قبول با جین مورد علاقه شما ارائه شده است. پس با ما همراه باشید.

 

کفش دربی با شلوار جین

عملکرد شلوار جین از زمان اختراع یا حداقل ثبت اختراع در سال 1873 تغییر کرده است. اما هر جا که آنها در طیف گسترده رسمی جین قرار دارند، شلوار جین اساساً همچنان لباس کار است: عملی، مفید، نه هوشمند. بنابراین حتی اگر ممکن است برای محل کار کفش‌های چرمی و رسمی بپوشید، خطر ناهماهنگی بین، مثلاً، یک کفش آکسفورد براق و صیقلی و ناهمواری وجود دارد.

 

شاید بتوانید آکسفوردها را با شلوار جین هوشمند انتخاب کنید: شلوار جین باریک، مشکی، بهترین گزینه برای متعادل کردن جین هستند.

 

به ویژه دربی های مشکی هنوز به سمت پایان هوشمندانه تر طیف رسمی تر کفش قرار دارند، بنابراین می توانند با شلوار جین آبی متوسط کمی درهم به نظر برسند: شما تقریباً مطمئن تر خواهید بود که به سمت جین های سنگ شویی و مضطرب بروید.

 

با شلوار لی چه کفشی بپوشم مردانه,کفش مناسب شلوار لی,با شلوار مام استایل مردانه چه کفشی بپوشیم

کفش مناسب شلوار مام استایل مردانه

 

کفش بروگ با شلوار جین

آنها به طور قابل توجهی رسمی تر از آن هایی هستند که اکثر ما با توجه به این گزینه به آنها سر می زنیم، اما با این حال بروگ ها یک کفش هوشمند نسبتا معمولی برای پوشیدن با شلوار جین هستند، اگر این تناقض نباشد، در اصل برای شغل های گلخانه ای طراحی شده است. به همین دلیل است که آنها معمولاً برای عروسی های روستایی بسیار مناسب تر هستند تا عروسی های شلوغ شهری، و به جای اتاق های هیئت مدیره ی شرکت ها، برای کژوال بیزینس مناسب است.

 

به‌عنوان یک قاعده کلی، بروگ های شیک و با جزییات کم، شکل رسمی تری دارند. آنهایی که درشت تر و پاشنه های ضخیم تری دارند، کژوال تر می شوند. رنگ یکی دیگر از عواملی است که بر روی شلوار جین شما تأثیر می گذارد که با کدام رنگ شلوار جین کفش مناسب خود را بپوشید.

 

بروگ های قهوه ای مایل به زرد نسبتاً غیررسمی هستند. آنها به خوبی با جین های نیلی غیررسمی جفت می شوند. اگر رنگ کفش، دوخت شلوار جین را مشخص کند، یک امتیاز محسوب می شود.

 

کفش با شلوار لی مردانه,شلوار لی با کفش مجلسی,ست شلوار لی با کفش مردانه

مناسب ترین کفش برای شلوار جین

 

کفش ورزشی با شلوار جین

تقریباً غیرممکن است که پوشیدن شلوار جین را با کفش های کتانی مینیمالیستی اشتباه کنید.

 

وقتی صحبت از کفش برای پوشیدن با شلوار جین می شود. کفش های ورزشی و کتانی اولین انتخاب شما می باشد. این کفش ها با هر نوع شلوار جین مناسب است.

 

پوشیدن یک جفت کفش کتانی سفید با شلوار جین را می توانید در لباس های رسمی خود استفاده کنید. نکته ی اصلی این است که آن ها را تمیز نگه دارید. (همین امر در مورد همه کفش هایی که با شلوار جین می پوشید صدق می کند، اما در مورد کفش های غیرسفید، کمتر قابل توجه است.) لکه ها را کاملا تمیز کنید و آن کفش های کتانی سفید را براق نگه دارید.

 

کفش مناسب شلوار لی,با شلوار مام استایل مردانه چه کفشی بپوشیم,کفش برای شلوار لی

معرفی کفش های مناسب با شلوار جین

 

کفش لوفر پنی با شلوار جین

مدل دیگری از کفش برای پوشیدن با شلوار جین که با بیشتر هر چیزی، از جمله جین، پولی به نظر می رسد: کفش های لوفر پنی را با شلوارهای جین تنگ و باریک و cropped یا  رول پین بپوشید.

 

با شلوار لی چه کفشی بپوشیم,کفش مناسب شلوار مام استایل مردانه,با شلوار لی چه کفشی بپوشم مردانه

با شلوار لی چه کفشی بپوشم مردانه

 

کفش Monk Strap با شلوار جین

کفش های Monk Strap طرفداران خاص خودش را دارد. این کفش ها را با شلوار جین بپوشید. یک جفت کفش Monk Strap قهوه ای متوسط را ​​با یک شلوار جین آبی متوسط ​​تا روشن، مناسب می باشد. استفاده از کفش های چرم Monk Strap با شلوار جین رسمی تر می باشد.

 

کفش برای شلوار لی,کفش با شلوار لی مردانه,شلوار لی با کفش مجلسی

کفش مناسب شلوار لی

 

بوت های چلسی با شلوار جین

کافی است که بگوییم اصول کنونی شکل گرفته (تخت بیشتر غیررسمی است تا شیک)، رنگ (برنزه ای غیررسمی تر از قهوه ای غیررسمی تر از مشکی است) و بافت (جیر معمولی تر از چرم) همه در اینجا اعمال می شوند.

 

شایان ذکر است که چکمه های چرمی مشکی چلسی با نمای براق می توانند تقریباً به اندازه آکسفورد رسمی باشند و بنابراین با جین های نیلی با ساق های راست (و بنددار) در معرض خطر هستند. با چند شلوار جین تنگ مشکی یا خاکستری آن را تا یازده افزایش دهید، و ناگهان در یک گروه قرار می گیرید.

 

چکمه های چلسی پاشنه آن است: اگر مانند بادیگارد برونو مارس روی هم چیده شود، آن گرانبهای سرگیجه آور فقط با آن نوع جین تنگی که به شما کمک می کند آن نت های بلند را بزنید، هماهنگ می شود. در سمت دیگر، زیره کرپ مقداری از لبه های ظریف را از بین می برد و آن را با یک شلوار جین مضطرب مناسب تر می کند.

 

کفش مناسب شلوار جین,کفش مناسب شلوار مام استایل مردانه,کفش مناسب شلوار لی

با شلوار مام استایل مردانه چه کفشی بپوشیم

 

کفش اسنیکرز (کتانی) ساق دار با شلوار جین

کفش اسنیکرز (کتانی) ساق دار، را می توانید با هر شلوار جینی بپوشید.

 

شلوار لی با کفش مجلسی,کفش برای شلوار لی,کفش مناسب شلوار لی

مناسب ترین کفش برای شلوار لی

 

چکمه های چوکا با شلوار جین

همانطور که در خیاطی، هر چه بیشتر از آن ( جلیقه ، کلاه بالا و غیره) داشته باشید، رسمی تر است. برعکس آن نیز صادق است، هر چه کمتر باشد، - حدس بزنید چیست؟ - کمتر رسمی.

 

چکمه‌های جیر صحرایی ، مخصوصاً دارای رویه و زیره نرم‌تر از سایر مدل‌های کفش هستند، اما همچنان ناهموار هستند. برای کفش هایی که سربازان بریتانیایی در شمال آفریقا در جنگ جهانی دوم می پوشیدند تعجب آور نیست.

 

چکمه های چوکا را می توان در شرایط مناسب با همه چیز از شلوارک گرفته تا کت و شلوار پوشید، اما تقریباً همیشه یک مدل چکمه ی چوکا برای پوشیدن با یک شلوار جین، هوشمند یا غیررسمی هستند. به دلیل تطبیق پذیری آنها، هیچ قانون سخت و سریع واقعی وجود ندارد، اما به تا زدن پایین شلوار جین تشویق می شوید.

 

کفش مناسب شلوار جین,کفش مناسب شلوار مام استایل مردانه,کفش مناسب شلوار لی

کفش با شلوار لی مردانه

 

چکمه های کار با شلوار جین

چکمه های کار خود را می توانید با شلوار جین بپوشید. اگر می خواهید مدرن تر به نظر برسید از شلوار جین های کوتاه استفاده کنید و یا آن را تا بزنید. می توانید از شلوار حین های خیلی باریک یا تنگ استفاده کنید.

 

با شلوار لی چه کفشی بپوشیم,با شلوار لی چه کفشی بپوشم مردانه,با شلوار مام استایل مردانه چه کفشی بپوشیم

شلوار لی با کفش مجلسی

 

کفش اسپرت با شلوار جین

کفش های کتانی با شلوار جین بسیار مناسب هستند. برای شلوارهای راستا و گشادتر و بلندتر کفش اسپرت مناسب هستند. این نوع را بیشتر افرادی که سن بالاتری دارند استفاده می کنند. کفش های اسپرت را می توانید با شلوار جین تنگ و یا گت استفاده کنید.

 

کفش مناسب شلوار جین,با شلوار لی چه کفشی بپوشیم,کفش مناسب شلوار مام استایل مردانه

ست شلوار لی با کفش مردانه

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------