برنامه «سلام صبح بخیر» تا پایان تیرماه از شبکه سه پخش می‌شوداخبار,اخبار فرهنگی,برنامه سلام صبح بخیر

تهیه کننده برنامه تلویزیونی «سلام صبح بخیر» از پخش این برنامه در مدت زمان 3 ماهه خبر داد.

«ابوالفضل صفری» در گفت‌وگو با فارس، درباره طراحی فصلی «سلام صبح بخیر» گفت: شبکه سه سیما سفارش برنامه «سلام صبح بخیر» را به گروه تولید این برنامه داده که دارای طراحی فصلی سه ماهه است و تا پایان تیرماه به عنوان برنامه صبحگاهی شبکه مذکور روی آنتن می‌رود.

 

وی افزود: این برنامه مردادماه وارد فصل جدید خود به نام «سلام عصر بخیر» می‌شود و بعد از سه ماه با عنوان «سلام شب بخیر» روی آنتن شبکه سه می‌رود.

 

وی در ادامه در واکنش به مصاحبه اخیر مدیر گروه اجتماعی شبکه سه خاطرنشان کرد: «سلام صبح بخیر» اساساً به عنوان یک برنامه محتوا محور طراحی دقیق و البته سنگینی دارد که حتما کارکرد این برنامه آنتن پرکن و یا رزرو نخواهد بود. به هرحال ساخت این مجموعه با یک قرارداد و برآورد مشخصی در شبکه جلو رفته و اینکه مدیر محترم گروه اجتماعی شبکه سه اینگونه بیان کرده‌اند، جای تعجب دارد.

 

تهیه کننده برنامه «سلام صبح بخیر» در پایان گفت: تصمیم ساخت یک برنامه جدید کاملاً از جانب شبکه سه گرفته و به سفارش شبکه اقدام شده است. اساساً برنامه‌سازی در تلویزیون دارای ساز و کاری است که برای همه برنامه سازان مشخص است.گمان می‌کنم جناب آقای رشیدپور هم در جریان آن بوده‌اند و احتمالا ایشان هم از این مصاحبه تعجب کرده‌اند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------