مدیر جدید شبکه سلامت انتخاب شداخبار,اخبار فرهنگی,مدیر جدید شبکه سلامت

معاون سیما در حکمی، محمد مهدی قاسمی را به سمت مدیر شبکه سلامت سیما منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، گسترش فرهنگ و مؤلفه‌های سلامت و کمک به دستگاه‌های ذیربط برای ارتقای سطح سلامت در جامعه ایرانی اسلامی به عنوان مأموریت‌های این شبکه تلویزیونی یاد شده است.

 

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی روابط عمومی سیما، در بخشی از این حکم، از گسترش فرهنگ و مؤلفه‌های سلامت و نیز کمک به دستگاه‌های ذیربط برای ارتقای سطح سلامت در جامعه ایرانی اسلامی از طریق ساخت برنامه‌های متنوع و هنرمندانه سلامت محور به عنوان مأموریت‌های این شبکه تلویزیونی یاد شده است.

 

همچنین در بخش دیگری از این حکم آمده است: انتظار دارد با توجه به سیاست‌های کلان سازمان و اسناد بالادستی در حوزه سلامت و بهره گیری از دانش اساتید برجسته و متعهد واجد تخصص‌های عالی و نیز دست اندرکاران امر سلامت و همکاری و همفکری با مجامع علمی و پژوهشی برای گسترش سواد و فرهنگ سلامت جامعه بویژه موضوع پیشگیری اهتمام ویژه ای داشته باشید.

 

مرتضی میرباقری در این حکم از زحمات احمد سفیدی در طول مدیریت این شبکه نیز، صمیمانه قدردانی کرده است.

 

دکتر محمدمهدی قاسمی، متخصص روانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است و علاوه بر این، مدیریت شبکه شما، شبکه آموزش، اداره کل طرح و برنامه سیما، شبکه رادیویی سلامت و مدیریت شورای سیاستگذاری سلامت صداوسیما را در کارنامه کاری خود دارد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------