عادل و درماندگی تلویزیون؛ تسلیم زنده، سانسور ضبطی!اخبار,اخبار فرهنگی,عادل فردوسی پور
با این رویه قطعا به زودی به جایی خواهیم رسید که حرف زدن در مورد خود مهران مدیری هم تبدیل به تابو و خط قرمز شود.

به گزارش همشهری آنلاین، گفته می‌شود سخنان پژمان جمشیدی در حمایت از عادل فردوسی‌پور در برنامه اخیر دورهمی سانسور شده است. جالب است که هنگام حضور خود عادل در برنامه مهران مدیری هم سخنان مجری نود در مورد حضور بانوان در ورزشگاه‌ها سانسور شده بود. ظاهرا هر روز دایره سلایق دوستان در جام‌جم تنگ‌تر می‌شود و با این رویه قطعا به زودی به جایی خواهیم رسید که حرف زدن در مورد خود مهران مدیری هم تبدیل به تابو و خط قرمز شود!

 

نکته جالب در مورد فردوسی‌پور اما سرگیجه محض سازمان در قبال اوست؛ جایی که یاد کردن از عادل در برنامه‌های ضبطی سانسور می‌شود، اما دست آقایان در مورد برنامه‌های زنده بسته است. همین یک هفته پیش بود که سروش رفیعی در ویژه‌برنامه فوتبال برتر از دلتنگی برای فردوسی‌پور حرف زد و محمدحسین میثاقی هم در رودربایستی سخنان او را تایید کرد.

 

شاید آن شب خیلی‌ها امیدوار شدند در روزهایی که تلویزیون بیش از هر زمانی به ایجاد جذابیت محتاج است گشایشی در مورد بازگشت فردوسی‌پور رخ بدهد، اما سانسور دورهمی ثابت کرد از این خبرها نیست و شاید اگر زور مدیران تلویزیون به آنتن زنده می‌رسید، آنجا هم عادل‌زدایی می‌کردند!

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------