لیندزی لوهان به دنیای بازیگری بازگشتلیندزی لوهان،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
لوهان پس از چند سال تعقیب و گریز توسط پاپاراتزی‌ها به دلیل مشکلات شخصی‌اش، از اوایل دهه ۲۰۱۰ بازیگری فاصله گرفت. او در نهایت از آمریکا خارج و در اروپا و دوبی ساکن شد

به گزارش ایران آرت، لیندزی لوهان که چند سالی است از بازیگری فاصله گرفته به زودی با یک فیلم رمانتیک و کمدی برای نت‌فلیکس بازمی‌گردد. این شبکه فیلم جدید و در حال حاضر بدون عنوان لوهان را در ایام کریسمس پخش خواهد کرد. نت‌فلیکس در این تعطیلات فیلم‌های پربیننده‌ای مانند «ماجراهای کریسمس» (The Christmas Chronicles) را عرضه کرده است.

 

در فیلم جدید لوهان نقش وارثه یک هتل را بازی می‌کند که پس از یک سانحه اسکی حافظه‌اش را از دست می‌دهد و در روزهای منتهی به کریسمس خود را تحت حمایت یک مرد خوش‌قیافه و دخترش می‌بیند. دیگر بازیگران فیلم معرفی نشده‌اند.

 

لوهان در ۱۱ سالگی و پس از بازی در ریبوت «دام والدین» (The Parent Trap) در سال ۱۹۹۸ به شهرت رسید. او سپس «دختران بدجنس» (Mean Girls) ظاهر شد که بازیگران طراز اول دیگری را در خود داشت. لوهان پس از چند سال تعقیب و گریز توسط پاپاراتزی‌ها به دلیل مشکلات شخصی‌اش، از اوایل دهه ۲۰۱۰ بازیگری فاصله گرفت. او در نهایت از آمریکا خارج و در اروپا و دوبی ساکن شد. او در سال‌های بعد نقش‌هایی تلویزیونی باز یکرد و در سال ۲۰۱۹ داور نسخه استرالیایی «خواننده نقاب‌دار» (The Masked Singer) شد.

 

در شب سال نوی ۲۰۱۹، لوهان در مصاحبه با «اندرسون کوپر» و «اندی کوئن» گفت که تمایل دارد به آمریکا بازگردد و دوباره فیلم بازی کند. او گفت که می‌خواهد آن زندگی که سخت برایش تلاش کرده را پس بگیرد.

 

نت‌فلیکس فیلمبرداری این پروژه را از ماه نوامبر آغاز می‌کند، بنابراین فیلم برای پخش در کریسمس آینده آماده نخواهد شد. کارگردانی فیلم به «جانین دیمین» سپرده شده است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------