انصراف خانم بازیگر از همبازی شدن با کوین اسپیسیکوین اسپیسی و ونسا ردگریو،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
ونسا ردگریو که قرار بود در فیلمی با کوین اسپیسی حضور پیدا کند، به دلیل اتهامات جنسی مطرح شده علیه این بازیگر از همبازی شدن با او کناره‌گیری کرد.

به گزارش فارس، ونسا ردگریو بازیگر برجسته سینما که گفته می شد قرار است در جدیدترین پروژه شوهرش فرانکو نرو بازی کند، بعد از آنکه نام اسپیسی به گروه بازیگران فیلم اضافه شد، خودش را از این پروژه کنار کشید.

 

علی رغم گزارش های قبلی مبنی بر پیوستن "ونسا ردگِرِیو" به این پروژه سینمایی، وی در کنار کوین اسپیسی در فیلم جدید بازی نخواهد کرد.

 

در بیانیه آمده است: نام "ونسا ردگِرِیو" در خبرهای اخیر مربوط به انتخاب بازیگران فیلم آتی "The Man Who Drew God" (مردی که خدا را نقاشی کرد) گنجانده شده است. در حالی که در مورد احتمال پیوستن وی به بازیگران بحث هایی مطرح شده که او در فیلم ظاهر نخواهد شد.

 

اعلامیه این پروژه که قرار است اولین اجرای "کِوین اسپیسی" از زمان متهم شدن او به سوء رفتار جنسی و اخراج از سریال "خانه پوشالی" باشد، با واکنش گسترده مواجه شده است.

 

در این بیانیه آمده است هنرپیشه برنده جایزه اسکار فیلم "جولیا" در مورد این فیلم توضیح بیشتری نخواهد داد.

 

اوایل همین هفته، "لوئیس نرو"، تهیه کننده فیلم گفت این ادعاها جای نگرانی ندارد. وی به هفته نامه "اینترتِینمنت ویکلی" گفت: در ایتالیا، ما جزئیات ماجرای رسوایی اخلاقی "کِوین اسپیسی" را نمی دانیم، بنابراین درباره آنچه نمی دانیم صحبت نمی‌کنیم. من نمی‌توانم در مورد این مسائل صحبت کنم. من فقط می‌دانم که کِوین اسپیسی بازیگر بزرگی است. این نگرانی من بود و نه چیزی بیش از این.

 

"Deadline" تأیید کرد که "فرانکو نرو" هنوز در این پروژه حضور دارد. نرو به "ABC News" گفت: من بسیار خوشحالم که کِوین موافقت کرده که در فیلم من بازی کند. من او را یک هنرپیشه بزرگ می دانم و نمی توانم صبر کنم تا تولید فیلم شروع شود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------