جذاب‌ترین زن زنده دنیا انتخاب شدتیونا تیلور،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
خانم بازیگر و خواننده پس از کسب عنوان "جذاب‌ترین زن زنده" پیامی را منتشر کرد و نوشت: "آنچه که هستید را بپذیرید و عاشق خودتان باشید چون تنها خالص‌ترین قلب‌ها می‌درخشند."

به گزارش ایران آرت، تیونا تیلور از سوی مجله "ماکسیم" به عنوان "جذاب‌ترین زن زنده" دنیا شناخته شد. او اولین زن سیاه‌پوستی است که این عنوان را کسب می‌کند. این بازیگر، خواننده، مدل و رقصنده، در شبکه‌های اجتماعی به این انتخاب واکنش نشان داده و می‌نویسد: "یک نفر مرا نیشگون بگیرد!"

 

تیلور از روزی نیز می‌گوید که برای مجله مقابل دوربین رفت: "عالی بود چون باعث شد جنبه‌های دیگری از شخصیتم را ببینم." او اضافه می‌کند: "به عنوان یک کارآفرین، همسر، و مادر پرمشغله دو فرزند و کار در آنسوی دوربین کارگردانی، همیشه خود را پشت لباس‌ها و پیراهن‌های کهنه، عینک‌های "اسپایک تی" و هر مدل مویی که آن روز آرایش کرده بودم، مخفی می‌کردم… بنابراین همان‌گونه که می‌بینید، وقت زیادی برای جذاب بودن و احساس جذابیت کردن ندارم. آن روز خاص عالی بود چون باعث شد جنبه دیگری از خودم را ببینم."

 

به گزارش 30نما، تیلور در پایان می‌گوید: "آنچه که هستید را بپذیرید و عاشق خودتان باشید چون تنها خالص‌ترین قلب‌ها می‌درخشند."

 

او در مصاحبه با "ماکسیم" می‌گوید: "مدت زیادی است که این مجله را دنبال می‌کنم و همیشه احساس می‌کردم که باید روی جلدش باشم. بنابراین اینکه با من تماس گرفتند و گفتند می‌خواهند روی جلد باشم برای من ارزش زیادی داشت."

 

تیلور اخیراً در کمدی "سفر به آمریکا ۲" (Coming 2 America) "ادی مورفی" بازی کرده است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------