اسامی برندگان سی‌وچهارمین جشنواره فیلم‌های کودکان نوجوانان اعلام شد



سی‌وچهارمین جشنواره فیلم‌های کودکان نوجوانان،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
برگزیدگان سی‌و‌چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان طی مراسمی در سالن زنده‌یاد عباس کیارستمی بنیاد سینمایی فارابی معرفی شدند.

به گزارش ایلنا، جوایز اهدا شده در مراسم پایانی سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به شرح زیر است: 

 

جوایز بخش بین‌الملل: 

-جایزه سیفژ، دیپلم افتخار و پروانه زرین به فیلم «یدو» (مهدی جعفری) 

 

-بخش پویانمایی کوتاه، دیپلم افتخار به فیلم «مادربزرگ من ماتیلده» (میگوئل آنایا بوریا) از کشور مکزیک

 

-دیپلم افتخار و پروانه زرین بخش فیلم کوتاه داستانی، به فیلم «سکوت رودخانه» (فرانچسکا کانه‌پا) از کشور پرو

 

-دیپلم افتحار دستاورد هنری برای موسیقی متن به برای فیلم «سوومی» (روهن رومن) ساخته امول وسانت‌گل از کشور هندوستان

 

-دیپلم افتخار دستاورد هنری برای فیلمبرداری فیلم «یدو» (مرتضی نجفی) 

 

-دیپلم افتخار و پروانه زرین «دستاورد هنری کار گردانی فسلم«پدربزرگ من یک فضایی است» به کارگردانی دراژن ژارکوویچ (از کرواسی) و مارینا آندره‌ی اسکوپ (از بوسنی) 

 

-دیپلم افتخار بازیگر کودک و نوجوان فیلم «محافظ برادر» (فرید کراهان) از کشور ترکیه

 

-دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان فیلم «پسران دریا» (یاسین حبیب‌پور) 

 

-دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین فیلمنامه فیلم «پسران دریا» (افشین هاشمی و حسین قاسمی‌جامی) از ایران

 

-دیپلم افتخار و پروانه زرین کارگردانی به فیلم «یدو» (مهدی جعفری) از ایران

 

-دیپلم افتخار و پروانه زرین جایزه ویژه هیأت داوران فیلم «لوسیا» (خوان پاتو) از اسپانیا

 

-دیپلم افتخار و پروانه زرین جایزه داوران کودک و نوجوان فیلم «پدربزرگ من یک فضایی است» (دراژن ژارکوویچ و مارینا آندره‌ی اسکوپ) از کشور بوسنی

 

– دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین فیلم به فیلم یدو (محمدرضا مصباح) 

 

جوایز بخش ملی: 

-دیپلم افتخار بخش «کرونا روایت» فیلم «فضای زندگی» (ایلیا رمضانی) 

 

-دیپلم افتخار بداعت و نوآوری به «افسانه بُناسان» (حبیب احمدزاده) 

 

-دیپلم افتخار بخش کسب و کار و ترغیب مخاطبان کودک و نوجوان فیلم «بام بالا» (بهروز مفید) 

 

-دیپلم افتخار برای ارائه تصویری متفاوت از نوجوانان خطه سیستان و بلوچستان فیلم «لیپار» (حسین ریگی) 

 

-در بخش «وب‌سری»، دیپلم افتخار فیلم «آشمچز- یک اشتباه دیجیتالی» (فریاد بیات) 

 

-در بخش «پویانمایی کوتاه» دیپلم افتخار و پروانه زرین را به فیلم «آی دی» (فهیمه قبادی) 

 

-دیپلم افتخار و پروانه زرین بخش کوتاه داستانی فیلم «منم سمیرا» (متین رکن) 

 

-دیپلم افتخار و لوح زرین بهترین فیلم بلند داستانی فیلم «راز قلعه» (کریم رناسیان) 

 

– جایزه شهید بهنام محمدی فیلم «پسرم رسول» (نبی قلی‌زاده) 

 

-دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین دستاورد هنری موسیقی متن فیلم «لیپار» (مسعود سخاوت‌دوست) 

 

-دیپلم افتخار و پروانه زرین جایزه زاون قوکاسیان به فیلم «بام‌بالا» (سید جمال سیدحاتمی) 

 

-دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان فیلم «میان صخره ها» (آندیا یحیی‌پور) 

 

-دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین فیلمنامه فیلم «بام بالا» (امیر محمد عبدی) 

 

-دیپلم افتخار و پروانه زرین بخش کارگردانی فیلم «لیپار» (حسین ریگی) 

 

-دیپلم افتخار و پروانه زرین ویژه هیأت به کارگردان فیلم «میان صخره ها» (مختار عبدالهی) 

 

-دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین فیلم «پسران دریا» (بهروز نشان) 

 

-دیپلم افتخار بخش داوران کودک و نوجوان (داوری در سامانه‌های اینترنتی) فیلم «آی دی» (فهیمه قبادی به تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی) 

 

-دیپلم افتخار و پروانه زرین داوران کودک و نوجوان (داوری در خانه جشنواره به صورت فیزیکی) فیلم «بام بالا» (بهروز مفید)

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

    

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------