آخرین اخبار و عکس‌های جدید از سریال پایتخت 3اخبار,اخبار فرهنگی,بازیگران پایتخت 3,عوامل سریال پایتخت 3

 

اخبار فرهنگی - آخرین اخبار و عکس های جدید از سریال پایتخت 3

محسن تنابنده: در پایتخت 3 به عنوان نویسنده، بازیگردان، مشاور کارگردان و بازیگر فعالیت کرده و بشدت خسته شده ام اما رضایت مردم از پایتخت 1 و2 باعث شد که بازهم به این سختی تن بدهم و پایتخت 3 را بنویسم.

محسن تنابنده گفت: فقط برای رضایت مردم«پایتخت» را می‌ نویسم.

محسن تنابنده که دوشنبه گذشته از تصویر برداری بخش‌ های مربوط به شمال پایتخت 3 به تهران بازگشته است به گفت: آنچه که باعث انگیزه کار در من می‌شود، رضایت مردم و خنده ای است که در طول تماشای سریال بر لب آنها می نشیند.

اخبار,اخبار فرهنگی,بازیگران پایتخت 3,عوامل سریال پایتخت 3

اخبار,اخبار فرهنگی,بازیگران پایتخت 3,عوامل سریال پایتخت 3

اخبار,اخبار فرهنگی,بازیگران پایتخت 3,عوامل سریال پایتخت 3


تنابنده با بیان اینکه سال سختی را پشت سر گذاشته است گفت: در پایتخت 3 به عنوان نویسنده، بازیگردان، مشاور کارگردان و بازیگر فعالیت کرده و بشدت خسته شده ام اما رضایت مردم از پایتخت 1 و2 باعث شد که بازهم به این سختی تن بدهم و پایتخت 3 را بنویسم. وی همچنین با بیان اینکه سریالی که اخیرا در آن بازی داشته است (مجموعه «شاهگوش») از نظر مالی او را تامین می کند گفت :  عشق من به مردم باعث می شود که همه سختی ها را به جان بخرم و با پایتخت همراه شوم. تنابنده در ادامه گفت: تا آنجا که این سریال کشش داشته باشد و مردم آن را طلب کنند،با پایتخت باقی خواهد ماند.

در حال حاضر 7 قسمت از سریال پایتخت 3 با سرپرستی محسن تنابنده نوشته شده و قرار است شش قسمت دیگر آن نیز همزمان در تهران نوشته و ساخته شود.

اخبار فرهنگی - بانی فیلم

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------