حضور مجید قناد در فیلم سینمایی «عادل نالدو»اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,عموقناد

فیلم سینمایی «عادل نالدو» با دریافت پروانه ساخت به تازگی وارد مرحله پیش تولید شده است.

 به گزارش بانی فیلم،  «عادل نالدو» عنوان فیلم جدید صادق دقیقی است که با دریافت پروانه ساخت به تازگی وارد مرحله پیش تولید شده و گروه این روزها مشغول انتخاب بازیگران و عوامل پشت دوربین هستند.

سوژه اصلی این فیلم درباره کودکان و نوجوانان است و گروه برای انتخاب بازیگران پروژه این روزها مشغول بررسی چندین کودک در مقطع ابتدایی هستند. با توجه به تم فوتبالی فیلم، سازندگان برای تعدادی از کودکان مربی فوتبال نیز استخدام کرده اند تا در نهایت کسانی که در این زمینه مهارت بیشتری دارند را انتخاب کنند.

به گفته پروانه مرزبان تهیه کننده پروژه، فیلمبرداری این فیلم در تهران و جنوب کشور انجام خواهد شد. در صورتی که بازیگران انتخاب شده مهارت های لازم را در زمینه فوتبال به دست بیاورند فیلمبرداری این فیلم قبل از نوروز ۹۸ آغاز می شود. در غیر اینصورت زمان بیشتری برای آمادگی بازیگران اختصاص داده خواهد شد و فیلمبرداری نیز به بعد از ایام نوروز موکول خواهد شد.


نکته جالب اینکه مجید قناد مجری معروف برنامه های کودک تلویزیونی قرار است در این فیلم یکی از نقش های اصلی را برعهده داشته باشد. وی پیش از این در سینما در فیلم های «شهر در دست بچه ها» ساخته اسماعیل براری و «همه دختران من» به کارگردانی اسماعیل سلطانیان به ایفای نقش پرداخته است.

مذاکره با سایر بازیگران و عوامل پشت دوربین این فیلم نیز همچنان ادامه دارد.

گروه تولید «عادل نالدو» در چند روز آینده برای انتخاب لوکیشن ها و برخی از بازیگران سفری به جنوب کشور خواهند داشت.

صادق دقیقی در کارنامه خود کارگردانی فیلم های سینمایی «چهل کچل»، «تا آمدن احمد» و «بزرگ مرد کوچک» را دارد و «عادل نالدو» چهارمین فیلم بلند این کارگردان محسوب می شود.

عوامل اصلی «عادل نالدو» عبارتند از: کارگردان: صادق صادق دقیقی، تهیه کننده: پروانه مرزبان، نویسنده: عبدالجبار دلدار، مدیر تولید: پرهام دلدار.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------