تصویربرداری «آخر خط» به نیمه رسید/ قصه به لبنان کشیده می‌شوداخبار,اخبارفرهنگی وهنری,مجموعه تلویزیونی آخرخط

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «آخر خط» به کارگردانی «علیرضا مسعودی» در لبنان به پایان می‌رسد.

به گزارش فارس،  تصویربرداری مجموعه «آخر خط» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا مسعودی از حدود ۲ ماه پیش در منطقه سوهانک تهران شروع شده و تا پایان اسفند ماه نیز همچنان در این منطقه ادامه دارد.

بنا بر این گزارش، در حال حاضر تصویربرداری حدود نیمی از سریال انحام شده و «امیر غفارمنش» جدیدترین بازیگری است که به این پروژه پیوسته است.

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,مجموعه تلویزیونی آخرخط


همچنین تدوین این سریال توسط آرمین رضایی و صداگذاری آن توسط مهرداد جلوخانی انجام می‌شود و بناست بخش‌های پایانی کار در کشورهای لبنان و سوریه و با حضور بازیگران خارجی تصویربرداری شود.

مجموعه «آخر خط» با مضمونی کمدی و بسیار طنز داستان دو پسرخاله است که بسیار شرور هستند و خانواده‌ها از دست این دو نفر به ستوه آمده‌اند. این دو به دلیل ارتکاب جرمی به زندان می‌افتند و از آنجا تصمیم به مهاجرت از کشور می‌گیرند که ... .

شهین تسلیمی، کمند امیرسلیمانی، عباس جمشیدی فر، اشکان اشتیاق، داریوش سلیمی، علی صبوری، غزال وکیلی، مهسا باقری و مهران رجبی تاکنون جلوی دوربین «آخر خط» رفته‌اند.

 

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,مجموعه تلویزیونی آخرخط


دیگر عوامل این مجموعه عبارت‌ند از: کارگردان تلویزیونی: محمود رضایی،  تهیه‌کننده: مجید میرخان، مدیر تولید: شکیل مظفری، دستیار اول کارگردان: احسان سجاد حسینی، مدیر صدابرداری : محمد شیوندی، صدابردار: حامد شیوندی، فیلم‌برداران: مرتضی نجفی/ امیرمحمد قربانخانی، طراح گریم: محمد قومی، طراح صحنه : محسن غلامی، طراح لباس : زهره رحمانی، مدیر برنامه‌ریزی: نوشین شکری، مدیر تدارکات: سعید میرزایی، منشی صحنه :مهدیه درگاهی نژاد، عکاس: فاطمه بانک، نورپرداز: حسن زارعی، مسول فنی: حمیدرضا حکیم الهی.

مسعودی معروف به علی مشهدی، نویسنده و فیلم‌نامه‌نویس مجموعه های طنز تلویزیونی است که کار خود را با نوشتن متن‌های چند آیتم از برنامه «ساعت خوش» در سال ۱۳۷۴ شروع کرد و در طول این سال‌ها داستان و فیلم‌نامه مجموعه هایی چون «کوچه اقاقیا»، «یک و نیم هفته»، «سه در چهار» و بخش‌هایی از «آقا و خانم سنگی» را نوشته است.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------