خبر داغ برای طرفداران سریال فرار از زنداناخبار,اخبارفرهنگی وهنری,سریال فراراززندان

در حالی‌که هنوز زمان پخش فصل ششم سریال "فرار از زندان" اعلام نشده، بر اساس گمانه‌زنی‌ها، مایکل اسکافیلد در فصل ششم زمان زیادی را در کنار خانواده خواهد بود.

 به گزارش انتخاب،  به نظر می‌رسد انتظارها به پایان رسیده و به زودی شاهد فصل جدید فرار از زندان خواهیم بود. بسیاری از بینندگان مشتاق این سریال تلویزیونی معروف آمریکایی با دیدن تیزر فصل اول و خبرهای نشت پیدا کرده، به خوبی می دانند کهه در این فصل انتظار چه نوع روایتی را خواهند داشت.

فیلمبرداری  فصل ششم به دلیل ادغام فاکس و دیزنی به تأخیر افتاده است. این دو غول شرکت کننده ابتدا باید روی همه بازیگران و عوامل سریال به توافق نهایی برسند و خوشبختانه خبر خوش برای طرفداران شخصیت لینکلن باروز این است که بازیگر این نقش دومینیک پرسل قرارداد خود را با کمپانی های مذکور نهایی کرده است.

این بازیگر ۴۹ ساله استرالیا این خبر را از طریق پست اینستاگرامی در حساب کاربری رسمی خود منتشر کرد. دومینیک یک عکس از حضور خود در این مجموعه در فصل بهار برای کاربران به اشتراک گذاشته است. گزارش ها حاکی از آن هستند که همه عوامل حرفه ای برای ساخت یک سریال درجه یک در کنار یکدیگر جمع شده اند.

با همه این ها، اطلاعات بیشتر در مورد چیدمان فصل آینده سریال فرار از زندان بسیار محدود است. گزارش های قبلی ادعا می کنند که زمان پخش سری جدید قریب الوقوع خواهد بود. اگر این گمانه زنی ها درست باشد امکان دارد تا پایان تابستان شاهد قسمت های جدید این سریال باشیم.

برخی دیگر از پیش بینی های فصل ششم سریال فرار از زندان نیز مدعی بودند که مایکل اسکافیلد (ونتورث میلر) یک زندگی جدید را آغاز می کند. به عبارت دیگر انتظار میرود که زمان بیشتری را با خانواده اش در شش ماه آینده صرف کند. نظریه دیگر که از بفیه جنجالی تر بود حکایت از آن داشت که برادر او لینکلن باروز در فصل ششم برای سازمان سیا کار می کند.

در حالی که این نظریه ها و گمانه زنی ها می تواند هر یک در فصل ششم دیده شود و حقیقت داشته باشد، اما باز هم لازم است توجه داشته باشیم که هیچ چیز در این نوشته به شکل رسمی تایید نشده است. بنابراین، پیروان این سریال باید برای تایید گرفتن این گمانه ها تا زمان پخش سریال صبر کنند.

به جز ونتورث میلر و دومینیک پرسل، شخصیت های دیگری که انتظار می رود به سریال بازگردند، شامل تی بگ، بنجامین مایلز،سارا تانکردی، فرناندو سوکره می شوند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------