سوء‌استفاده‌سازندگان «شب‌نشینی»از‌برند«دورهمی»!اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,دورهمی

بعد از این که رامبد جوان کانال رسمی برنامه «خندوانه» را در تلگرام، به نام مجموعه پویانمایی‌های «نی نی و دادا» تغییر داد حالا نوبت مهران مدیری است که کاربری صفحه رسمی اینستاگرام برنامه تلویزیونی «دورهمی» را به صفحه مربوط به برنامه جدیدش در شبکه نمایش خانگی به نام «شب‌نشینی» تغییر دهد!


شگرد تازه‌ای برای تبلیغات
این اقدام تازه، پس از آن است که «دورهمی» با امکان استفاده از آنتن و مخاطب فراگیر تلویزیون، هویت و مخاطب گسترده‌ای یافت و حالا با همان شمایل، به نمایش خانگی کوچ کرده تا تهیه‌کننده و حامی مالی، سود بیشتری به جیب بزنند. صفحه اینستاگرامی «دورهمی» با 300 هزار نفر دنبال‌کننده، به دلیل پخش این برنامه در تلویزیون و با استفاده از تبلیغات رایگان در تلویزیون، موفق شده به راحتی در طول زمان کوتاهی بیش از 200 هزار دنبال‌کننده واقعی جذب کند، بنابراین استفاده از آن صفحه برای تبلیغ فعالیت‌های جدید مهران مدیری در مدیومی غیر از تلویزیون، اقدام عجیب و نادرستی است. علاوه بر این تغییر، پس از پایان برنامه «دورهمی»، مدت‌ها بود که این صفحه، با همان نام و نشان «دورهمی» وجود داشت و برای سریال نمایش خانگی «هیولا» تبلیغات می‌کرد.


ماجرای تغییر کانال «خندوانه» و بازگشت آن
ماجرای این تغییر کاربری، ابتدا از رامبد جوان شروع شد. او حدود یک هفته قبل، در حالی که همچنان به علت حواشی تولد فرزندش در کانادا مورد انتقاد بود، ناگهان کانال رسمی تلگرامی «خندوانه» را با 50 هزار عضو، به نام «نی نی و دادا» تغییر داد و پویانمایی‌های پروژه شخصی‌اش را منتشر کرد. اما طولی نکشید که رامبد جوان به علت استفاده از این کانال به نفع پروژه شخصی‌اش، مورد انتقاد مردم و رسانه‌ها قرار گرفت و در اقدامی قابل توجه، خیلی زود تصمیم گرفت اوضاع را به حال قبل برگرداند. پست‌های مربوط به پویانمایی «نی نی و دادا» حذف شد و نام کانال هم به «خندوانه و جناب‌خان» تغییر یافت.

 

روزنامه خراسان

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------