آخرین اخبار فرهنگی - هنری


اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,مدیری

یک اتهام جدید علیه مهران مدیری؟/ کامنت‌های مخاطبان جعلی است

مصائب مدیری در دورهمی تمامی ندارد، همین چند روز پیش بود که صحبت‌های ضدزن او مورد انتقاد کاربران واقع شده بود و حالا روزنامه…


ستاره‌هایی که در دنیای واقعی غیرقابل‌تحمل‌اند!اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,ستاره‌هایی که در دنیای واقعی غیرقابل‌تحمل‌اند!

ستاره‌ها سعی می‌کنند که در مقابل دوربین، چهره‌ای فوق العاده از خود نشان دهند، اما برخی از آن‌ها هستند که در دنیای واقعی متفاوت از آنچه ما در دنیای مجازی می‌بینیم، هستند. آن‌ها با همکاران، اطرافیان و حتی هوادارانشان هم بدرفتاری می‌کنند. اگر دوست دارید با ستاره‌هایی که در دنیای واقعی غیر قابل تحمل هستند آشنا شوید، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

 

ریچل ری

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,ستاره‌هایی که در دنیای واقعی غیرقابل‌تحمل‌اند!

 

ریچل ری شخصیت تلویزیونی، آشپز و نویسنده مشهور است که به خاطر دستورات غذایی ساده و سریع اش به شهرت رسید. اگر چه او در حال حاضر یکی از شخصیت‌های مهم تلویزیونی ست، اما در دنیای واقعی خیلی به دل نمی‌نشیند. او یک بار برای عکاسی برای یکی از برند‌ها به سر صحنه فیلمبرداری رفت. لباس او به قدری کوتاه بود که حتی نمی‌توانست خم شود. عکاسان از او خواهش کردند که لباسش را عوض کند تا عکس‌های او قابل استفاده برای تبلیغات باشد، اما او با فریاد جواب آن‌ها را داد. د واقع او نمی‌خواست قبول کند که برای تبلیغات مادر و کودک باید لباس بلندتر و سنگین تری بپوشد. در نهایت عکاسان مجبور شدند که با همان لباس از او عکس بگیرند و با فتوشاپ مشکلاتش را برطرف کنند تا برای تبلیغات قابل استفاده باشد.

 

ماریا کری

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,ستاره‌هایی که در دنیای واقعی غیرقابل‌تحمل‌اند!

 

شاید از نظر ما ماریا کری زنی مهربان و دلنشین باشد، اما نزدیکان او نظر دیگری دارند. آن‌ها که او را می‌شناسند می‌گویند که او در دنیای واقعی غیر قابل تحمل است. او معمولا زنان دیگر را، به خصوص در محیط کار، مسخره می‌کند. کار کردن با او بسیار سخت است از این رو که او انتظارات بسیار بالایی دارد که برآورده کردن شان از عهده هر کسی بر نمی‌آید. زمانی که او به رستوران می‌رود، در گوشه‌ای می‌نشیند و با هیچ کسی حرفی نمی‌زند. حتی زمانی که گارسن‌ها از او برای سفارش سوال می‌کنند، تنها با حرکت دست جواب آن‌ها را می‌دهد. او دوست ندارد که هیچ کسی حتی از نزدیک میزش هم رد شود. او معمولا نوشیدنی اش را نیز با خود به بیرون از رستوران می‌برد، رفتاری که در آن فرهنگ ممنوع است.

 

جولیا رابرتس

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,ستاره‌هایی که در دنیای واقعی غیرقابل‌تحمل‌اند!

جولیا رابرتس با آن لبخند همیشگی، جای خودش را در دل هوادارانش باز کرده است، اما چیزی که ما از او در دنیای مجازی می‌بینیم با واقعیت زمین تا آسمان تفاوت دارد. او در زمان‌های فیلمبرداری، از همان لحظه اول تا وقتی که کارش را تمام کند و برود، برای هر چیزی بر سر همه فریاد می‌زند. او حتی سر افرادی که هیچ گناهی ندارند هم فریاد می‌زند. در واقع او در زمان‌هایی که در مقابل دوربین نیست، همیشه این گونه رفتار می‌کند، از این رو او برای هیچکس قابل احترام نیست. استیون اسپیلبرگ، کارگردان مشهور، اعتراف کرده که از او متنفر است، زیرا تجربه بدی از کار با او دارد. به گفته او: «جولیا رابرتس از دوران بیست سالگی، رفتار بدی از خود نشان می‌داد، به نظر من او هنوز هم بزرگ نشده است.»

 

لیو تایلر

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,ستاره‌هایی که در دنیای واقعی غیرقابل‌تحمل‌اند!

لیو تایلر بازیگر و مدل آمریکایی است. او دختر خواننده اصلی اروسمیث، استیون تایلر و ببه بیول، مدل و خواننده است. شاید از این روست که بیش از حد به خود مغرور است و با اطرافیانش در دنیای واقعی به بدترین شکل ممکن رفتار می‌کند. او یک بار برای بازدید از یک نمایشگاه در افتتاحیه شرکت کرد. تمام بازدیدکنندگان باید ۴ تا ۵ ساعت منتظر شروع افتتاجیه می‌ماندند، با این حال لیو به جلوی در رفت و گفت که باید در را برای او باز کنند. نگهبان به لیو گفت که این امکان ندارد. لیو نیز عصبانی شد و شروع به داد و فریاد کرد. او گفت: «اصلا می‌دانید که من چه کسی هستم؟» با این اوصاف آن‌ها نتوانستند برای او کاری کنند. نیم ساعت بعد اورلاندو بلوم به سمت نگهبانان رفت و آن‌ها نیز همان جواب را به او دادند. اما او برخلاف لیو پذیرفت و وقتش را با امضا کردن برای هوادارانش به سر رساند.

 

جرد لتو

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,ستاره‌هایی که در دنیای واقعی غیرقابل‌تحمل‌اند!

جرد لتو بازیگر، کارگردان، خواننده، ترانه سرا و نوازنده گروه راک «Thirty Seconds to Mar» است. اگر چه او در هنر مهارت‌های زیادی دارد، اما گویی از مهارت روابط اجتماعی ذره‌ای بو نبرده است. او در زندگی واقعی فردی متکبر، از خودراضی و بی ادب است.» او ترجیح می‌دهد که در مکان‌های عمومی با کسی صحبت نکند. در واقع تنهایی به جایی نمی‌رود و همیشه فردی را در کنارش دارد تا به جای او صحبت کند. به عنوان مثال او یک بار به همراه خانمی به فروشگاهی رفت. زمانی که فروشنده از او سوال کرد که نقدی پرداخت می‌کند یا با کارت، آن دختر به جای او جواب داد. یا زمانی که برای خرید به او گفتند که به سبد نیاز دارد یا نه، او تنها نگاه کرد و هیچ جوابی نداد.

 

کاترین زیتا جونز

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,ستاره‌هایی که در دنیای واقعی غیرقابل‌تحمل‌اند!

کاترین زیتا جونز جزو ستاره‌های دیگری ست که در زندگی واقعی هیج محبوبیتی ندارد. زمانی که او به رستوران می‌رود، تمام گارسون‌ها تماما باید در خدمت او باشند. جالب اینجاست که او در نهایت با همه ثروت اش، به هیچکدام از آن‌ها انعام نمی‌دهد. رفتار‌های زشت او تنها به رستوران ختم نمی‌شود. او حتی در باشگاه‌های ورزشی هم همینگونه است. زمانی که او وارد باشگاه می‌شود، به هیچکس اجازه ورود نمی‌دهد. در واقع دیگران باید صبر کنند تا ورزش او تمام شود، سپس به باقی تمرینات شان بپردازند.

 

استیون سیگال

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,ستاره‌هایی که در دنیای واقعی غیرقابل‌تحمل‌اند!

استیون سیگال تهیه کننده فیلم، گیتاریست و بازیگر حرفه‌ای آمریکایی ست. طبق گزارشات کار کردن با این ستاره بسیار سخت است. او نه تنها با هواداران، بلکه با همکارانش هم بد رفتاری می‌کند. به عنوان مثال او یک بار دیر به سر فیلمبرداری رسید، اینطور به نظر می‌رسید که در شرایط روحی خوبی هم نبود. او در یک صحنه باید شی‌ای را به بالای سر فردی پرت می‌کرد، اما از شدت عصبانی آن را توی صورت آن شخص کوبید به طوری که اکثر دندان هایش شکست و مجبور به چندین عمل جراحی شد. اوج بی ادبی استیون آنجا مشخص شد که او حتی بدون یک معذرت خواهی، صحنه را ترک کرد.

 

 برترین ها

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------