جدیدترین عکس‌ها و خبرها از «به رنگ اقناع»جدیدترین عکس‌ها و خبرها از «به رنگ اقناع»

خبرگزاری فارس: با انجام مراحل فنی، فیلم تلویزیونی «به رنگ اقناع» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علی رامشه برای پخش از شبکه قرآن آماده نمایش می‌شود.

فیلم به رنگ اقناع, بازیگران فیلم به رنگ اقناع

با پایان تصویربرداری فیلم تلویزیونی «به رنگ اقناع» در هفته گذشته، تدوین فیلم توسط حامد رضی در حال انجام است تا هرچه سریع‌تر فیلم برای پخش در شبکه قرآن آماده نمایش شود. تصویربرداری فیلم در کوبر انجام شده است.

در این فیلم مهدی امینی‌خواه، شهرام عبدلی، حسن اسدی، حسین رجایی‌دوست، سعیده عرب، محمد‌رضا غیاث‌ابادی،محمد رضایی، تانیا تدین راد،علی محمدی، الهه امینایی و... به ایفای نقش می‌پردازند.

داستان این فیلم نیز روایتگر جوان متمول و معدن داری است که در سفری که برای ارزیابی یک معدن انجام می‌دهد به دلیل خودخواهی‌اش در کویر و صحرا سرگردان می‌شود و تا چند قدمی مرگ پیش می‌رود او با پیرمردی داروساز که به کار جمع‌اوری گیاهان دارویی مشغول است بر خورد می‌کند تا اینکه ...

دیگر عوامل این فیلم عبارتند از:

نویسنده: حسین رجایی دوست/مدیر تصویر برداری: سعید ستوده/ مدیر تولید: حسین باقربان/ مدیر صدابرداری:علی کریم نژاد/طراح گریم:بابک شعاعی/ دستیار یک و برنامه ریز:مهدی مطلبی/ طراح صحنه و لباس:صادق فهیمی/عکاس:فرزاد اسدیان/ منشی صحنه:الهام ناصری

خبرگزاری فارس

فیلم به رنگ اقناع, بازیگران فیلم به رنگ اقناع

فیلم به رنگ اقناع, بازیگران فیلم به رنگ اقناع

فیلم به رنگ اقناع, بازیگران فیلم به رنگ اقناع

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------