آخرین اخبار فرهنگی - هنری

هالیوود،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

همکاری نویسنده زن ایرانی با مارگو رابی و لانتیموس/ ماجرای زنی که یک سال تمام خوابید!

فیلمی بر اساس رمان آتوسا مشفق، نویسنده زن ایرانی تبار به کارگردانی یورگوس لانتیموس و با تهیه کنندگی مارگو رابی ساخته خواهد…

رامبد جوان «مرد یک چشم» را با حضور رضا عطاران می سازدرامبد جوان کارگردان جوان سینمای ایران که آخرین ساخته سینمایی اش «ورود آقایان ممنوع» هم با تحسین منتقدان روبرو شده بود و هم استقبال مخاطبان را موجب شد، به تازگی تصمیم گرفته فیلمی دیگر را جلوی دوربین ببرد.

رامبد جوان با حضور رضا عطاران

به گزارش شبکه ایران رامبد جوان کارگردان جوان سینمای ایران که آخرین ساخته سینمایی اش «ورود آقایان ممنوع» هم با تحسین منتقدان روبرو شده بود و هم استقبال مخاطبان را موجب شده، به تازگی تصمیم گرفته فیلمی دیگر را جلوی دوربین ببرد؛ فیلمی با عنوان «مرد یک چشم».

این چهارمین فیلم بلند جوان بعد از «اسپاگتی در هشت دقیقه»، «پسر آدم، دختر حوا» و «ورود آقایان ممنوع» محسوب می‌شود و آن طور که «بانی فیلم» خبر داده جواد فرحانی تهیه‌کننده این پروژه چندی قبل درخواست پروانه ساخت آن را به اداره نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد ارسال کرده و در انتظار مجوز است.

نکته قابل توجه درخصوص این فیلم اجتماعی حضور قطعی رضا عطاران است. این بازیگر که از چهره‌های پولساز سینماست برای دومین بار است که در فیلمی از رامبد جوان بازی می‌کند. در «مرد یک‌چشم» به‌غیر از عطاران یک چهره شناخته و جنجالی هم حضور خواهد داشت که برای اهالی سینما و علاقه‌مندان جالب توجه خواهد بود. فردی که قرار است طی روزهای آینده با دست‌اندرکاران این پروژه قرارداد امضا کند.

تمام تلاش رامبد جوان و گروهش این است که فیلم را برای نمایش در جشنواره سی و یکم آماده کنند، به همین دلیل منتظر صدور مجوز ساخت هستند. عطاران و رامبد جوان پیش از این در «ورود آقایان ممنوع» تجربه موفقی در کنار هم داشتند./شبکه ایران

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------