واکنش برد پیت به پست پسرش که او را «نفرت انگیز» و «یک عوضی در کلاس جهانی» نامیدبرد پیت،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

روزیاتو | برد پیت، شب گذشته پس از اینکه پسرخوانده‌اش در یک پست اینستاگرامی جنجال‌برانگیز این بازیگر هالیوودی را فردی «نفرت‌انگیز» و «یک عوضی در کلاس جهانی» خوانده، واکنش نشان داده است.

 

اکنون، از آنجایی که محتوای این پست ۳ ساله عمومی شده، منابع نزدیک به پیت ادعا کرده‌اند که این مرد ۵۹ ساله «مطرح شدن آن را مایوس‌کننده» می‌داند.

 

این منبع آگاه گفته است: «این که برد به عنوان یک «آدم بد» ترسیم شده، نامیدکننده بوده و حقیقت ندارد. پیت برای هر یک از فرزندانش احترام زیادی قائل بوده و سکوت با وقار را در واکنش به این وضعیت انتخاب کرده است.»

 

پکس، پسر برد پیت و آنجلینا جولی، در پستی در اکانت خصوصی اینستاگرامش به مناسبت روز پدر در سال ۲۰۲۰، پدرش را «یک فرد نفرت‌انگیز» خوانده که باعث ترس ۴ فرزند کوچک‌ترش می‌شود.

 

پکس در این پست گفته است: «تو زندگی نزدیک‌ترین افراد به من را به جهنم تبدیل کردی. می‌توانی به خودت و مردم دنیا هر چه می‌خواهی بگویی؛ اما حقیقت روزی آشکار خواهد شد. پس روز پدر مبارک، آدم افتضاح.»

 

برد پیت،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

آنجلینا جولی، در سال ۲۰۰۷ پکس را از یک پرورشگاه در شهر هوشی مین در ویتنام به فرزندی پذیرفت. او ۳ ساله بود و در دوران نوزادی توسط مادر بیولوژیکی معتاد به هروئین خود ر‌ها شده بود.

 

برد، در سال ۲۰۰۸ رسماً او را به فرزندی پذیرفت.

 

در سال ۲۰۱۶، پیت ۵۹ ساله و جولی ۴۸ ساله تنها دو سال بعد از ازدواجشان از هم جدا شدند. گزارش‌هایی مبنی بر درگیری میان پسر بزرگ این زوج، مادوکس و پدرش در یک جت شخصی منتشر شد و بچه‌ها نزد مادرشان ماندند.

 

اکنون مشخص است که رابطه بین پکس و پیت نیز با توجه به انتقادات این پسر ۱۹ ساله، دچار مشکل شده است.

 

پکس در ۱۶ سالگی، در اکانت اینستاگرام خصوصی خود به پدرش انتقاد‌های شدیدی کرده بود.

 

یک منبع آگاه تأیید کرده که این اکانت خصوصی متعلق به پکس است. بیشتر فالوور‌های این اکانت، از دوستان مدرسه او هستند. پکس هرگز چیز زیادی در مورد والدینش نمی‌گوید، بنابراین این رفتار غیرعادی بوده است.

 

پکس نگفته که آیا اتفاق خاصی رخ داده که خشم او را برانگیخته یا صحبت‌های او نتیجه سال‌ها تنش است.

 

پکس در پست خود خطاب به پدر خوانده‌اش گفته است: «تو بار‌ها و بار‌ها ثابت کردی که فردی وحشتناک و نفرت‌انگیز هستی. تو نسبت به ۴ فرزند کوچک خود که هنگام حضورت از ترس میلرزند، توجه یا همدلی نداری. تو هرگز نمی‌فهمی که چه آسیبی به خانواده من وارد کرده‌ای.»

 

اگرچه پکس سومین فرزند، بعد از برادرش مادوکس و خواهرش زاهارا بوده که جولی به فرزندی پذیرفته، اما او یک سال از زاهارا بزرگتر است.

 

۴ فرزند کوچک‌تر که به گفته وی از پیت می‌ترسیدند، زاهارا که اکنون ۱۸ ساله بوده و ۳ فرزند بیولوژیکی این زوج، شیلو ۱۷ ساله و دوقلو‌های ۱۵ ساله آن‌ها، ناکس و ویوین هستند.

 

طلاق جولی و پیت در سال ۲۰۱۹ نهایی شد و اگرچه جولی در ابتدا حضانت کامل فرزندان را برعهده داشت، توافقی در سال ۲۰۲۱ منعقد شد که به پیت اجازه می‌داد نیمی از هفته را با فرزندانش بگذراند.

 

اما اندکی بعد، مشخص شد که جان اودرکرک، قاضی مسئول این پرونده، روابط تجاری نزدیکی با وکلای پیت دارد.

 

در نتیجه، او رد صلاحیت شده و حضانت به جولی بازگردانده شد.

 

پیت همچنین توسط اف‌بی‌آی و دپارتمان خدمات کودکان و خانواده لس‌آنجلس به دلیل اتهامات مربوط به کودک‌آزاری، پس از درگیری با مادوکس در یک جت خصوصی، ۵ روز قبل از درخواست طلاق توسط جولی مورد بررسی قرار گرفته است.

 

گفته می‌شود که مادوکس در جریان دعوای والدین خود، از جولی دفاع کرده است.

 

به گفته یک منبع آگاه، پیت در آن زمان مست بوده و بین او و آنجلینا مشاجره‌ای به وجود آمده است. یک مشاجره والد-فرزندی وجود داشته که به روش درستی رسیدگی نشده و تشدید شد.

 

جولی به مقامات گفته که پیت در جت شخصی «مانند یک هیولا» رفتار کرده است.

 


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------