پایان زندگی مشترک مونیکا بلوچی و همسرش +عکسپایان زندگی مشترک مونیکا بلوچی و همسرش +عکس

مونیکا بلوچی" زیبا روی 48 ساله هالیوودی اعلام کرد زندگی مشترک او و همسر هنرپیشه اش "وینست کاسل" به پایان رسیده است. این خبر بعد از حدس و گمانهای مختلف و فزاینده ماههای اخیر پیرامون زندگی این زوج منتشر شد.


او در آپریل گذشته در پی مصاحبه ای با یک مجله ایتالیایی عنوان کرد : در مورد ازدواجم نمیتوانم بگویم چه مدت طول خواهد کشید. امروز با هم هستیم ، اما سال آینده را نمیدانم.
همچنین همسر او در مصاحبه ای گفته بود : من و همسرم دو موجود کاملا متفاوت هستیم . شاید این مسئله  رابطه 18 ساله مارا تحت تاثیر قرار دهد اما ما برای زندگی احتیاج به تایید مردم نداریم.

 

تصاویر مونیکا بلوچی و همسرش,علت طلاق مونیکا بلوچی


همسر فرانسوی مونیکا بلوچی سابقا یک مدل بوده و درکشورش فرد مشهور و محبوبی محسوب میشود. هردوی آنها عنوان کرده اند که به صورت کاملا توافقی از هم جدا شده اند . ازدواج آنها 14 سال به طول انجامیده است و حاصل آن دو دختر 7 و 3 ساله است که اکنون سرپرستی آنها با مونیکا خواهد بود.
این زوج همواره زندگی مستقلی از یکدیگر داشته اند و اصطلاحا یک ازدواج باز را تجربه کرده اند به صورتیکه مدت زیادی از زمان ازدواجشان را به صورت تنها و در کشورهای مختلفی زندگی کرده اند. مونیکا در اولین ازدواجش با یک عکاس مطرح ایتالیایی ازدواج کرد که در سال 1994 زندگی 4 ساله آنها خاتمه یافت.

تصاویر مونیکا بلوچی و همسرش,علت طلاق مونیکا بلوچی

تصاویر مونیکا بلوچی و همسرش,علت طلاق مونیکا بلوچی

 

تصاویر مونیکا بلوچی و همسرش,علت طلاق مونیکا بلوچی

 

pardad.ir

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------