هیچ کس تام کروز را نمی‌خواست / دنیل دی لوئیس باید تمام طول فیلم در تابوت می‌خوابید! تام کروز,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی
بازی تام کروز در نقش لستات در فیلم «مصاحبه با خون‌آشام» یکی از نقاط اوج کارنامه حرفه‌ای این ستاره سینماست. اما او به سادگی این نقش را به دست نیاورد و مخالفت‌های بسیاری با حضورش در این فیلم وجود داشت.

  نیل جردن، کارگردان و فیلمنامه‌نویس ایرلندی که فیلم‌های مشهوری همچون «مونا لیزا» (۱۹۸۶)، «بازی گریه‌دار» (۱۹۹۲)، «مایکل کالینز» (۱۹۹۶) و «پسر خون‌ریز» (۱۹۹۷) را ساخته، در کتاب خاطراتش به انتخاب تام کروز برای ایفای نقش لستات در فیلم «مصاحبه با خون‌آشام» (۱۹۹۴) پرداخته است. این فیلم که امسال سی ساله می‌شود، فیلمی ترسناک با حال و هوای گوتیک است.

  

همشهری آنلاین نوشت:جردن در کتابش درباره انتخاب بازیگر نقش لستات نوشته: «انتخاب بازیگر نقش لستات معضلی شده بود. برد پیت قبول کرده بود که نقش لویی را بازی کند و فکر می‌کرد دنیل دی لوئیس نقش لستات را بازی خواهد کرد. من نقش لستات را به دنیل پیشنهاد دادم که خواند و همان‌طور که حدس می‌زدم نخواست آن را بازی کند. او چند سال قبل برای بازی در نقش کریستی براون در فیلم «پای چپ من» تمام مدت روی ویلچر بود. اگر می‌خواست از همان شیوه پیروی کند، احتمالا باید تمام طول تولید فیلم ما را در تابوت می‌خوابید. پس ما بی‌خیال او شدیم.»

 

بعد از اینکه جردن با تام کروز ملاقات کرد، مطمئن شد که کروز اشتراک‌های فراوانی با شخصیت لستات دارد و در تصمیمش برای سپردن نقش لستات به کروز مصمم شد. جردن در این باره می‌نویسد: «کروز باید دور از چشم مردم زندگی می‌کرد. با قدرت‌های مرموزی با ماهیت نامعلوم قرارداد داشت. باید در میان سایه‌ها پنهان می‌شد، حتی زیر خورشید درخشان هالیوود. باید همیشه جوان می‌ماند. او یک ستاره بود. او می‌توانست لستات باشد.»

 

 تام کروز,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------